Jak sledovat basketbal Northwestern vs Michigan online bez kabeluGetty Michiganští Wolverines v neděli pořádají Northwestern Wildcats.

Č. 2 Michigan Wolverines bude v neděli doma bránit svůj neporažený rekord proti Northwestern Wildcats.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Síť velkých deseti a Kanály Big Ten Network Extra Game (ty druhé budou vysílat další hry, pokud se na BTN současně překrývají) jsou součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

BTN2Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Velké desítky , nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace BTN2Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů FuboTV nebo Hulu přihlásit a sledovat digitální platformy BTN.


Náhled na severozápad vs Michigan

Wolverines ještě v sezóně neprohráli 16 zápasů, ale Wildcats jim své největší zděšení vrátili 4. prosince, když padli 62–60, když běžecký trojzápas NU staršího Ryana Taylora seskočil ze zadního okraje a po uplynutí času.

Pravděpodobně jsme mohli dostat lepší záběr, řekl severozápadní středisko Dererk Pardon Associated Press . Bylo to zpochybněno. Mohli jsme získat lepší, ale stále se učíme a jdeme vpřed.

Pardon, senior, zaznamenal týmových 20 bodů a získal pět doskoků a jeden ze šesti bloků Wildcats. První útočník Michiganu Iggy Brazdeikis vedl všechny střelce s 23 body, přidal čtyři desky, dvě asistence a dvojici kradení.

Wolverines se těžce připojovali zvenčí a byli 5 z 20 z tříbodového dosahu.

Věděl jsem, že pokud budeme dobří, budeme muset absolvovat takové zápasy, řekl hlavní trenér Wolverines John Beilein, podle AP. Přežili jsme to - nevím jak -, ale v průběhu jsme odehráli dost dobrých her.

Porážka byla druhou Northwestern v mnoha soutěžích Velké desítky. Nyní jsou 1-4 v konferenčním hraní.

Nejnověji doma spadli na Iowu 73-63. Hawkeyes překonali Wildcats 40-32 a velký muž Iowy Luka Garza vystřelil 11 trestných hodů z lavičky a získal 16 bodů.

Dole je spousta kontaktů. Tukají barvou, jdou dovnitř a není to vždy jen pro velké kluky, řekl hlavní trenér Northwestern Chris Collins. The Daily Northwestern . Stráže musí odvést lepší práci, aby byly tyto přihrávky tvrdší, vstup prochází. Velcí kluci musí udělat svou práci, aby se pokusili, aby to byl těžký vstupní průchod, stejně jako stráže.

Collins dodal: Dokázali získat opravdu hlubokou pozici s kluky za zády, ať už to byl Dererk nebo Barret [Benson]. [Garza] je fyzický člověk - navazuje kontakt a odvedl dobrou práci, když se dostal do řady.

Wolverines překonali Illinois naposledy, když překonali 11 obratů v první polovině a vyhráli 79: 69. Ve druhé půli se na to vykašlali jen třikrát.

Naši trenéři se na nás obrátili ohledně našich obratů. ... Právě jsme řekli, abychom se lépe otočili, našli otevřeného kluka, udělali extra přihrávku a zůstali jsme disciplinovaní, řekl juniorský strážce Michiganu Zavier Simpson, podle Michiganský deník . S jejich tlakem se nás pokusí zničit. Jak hra pokračuje, budete unavení, ale je důležité, abyste zůstali mentálně disciplinovaní.


Populární Problémy

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Američanovi Jeffreymu Wolfovi. Očekává se, že Argentinec překoná svého 21letého soupeře, který debutuje na Grand Slamu.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.

Bývalý světový hráč číslo 4 Kei Nishikori nedávno odpověděl veselou odpovědí na otázku, čím by chtěl být jako dítě.

Začít pít whisky se může zdát zastrašující, ale Johnnie Walker Black Label je skvělé místo, kde začít. Tato whisky, která stárne dvanáct let a obsahuje směs 40 různých druhů whisky, je klasickou volbou. Tam...

Náčelníci a Havrani se setkávají, což je pravděpodobně největší fotbalová hra roku v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.