Jak sledovat minisérii HBO „našich chlapců“ online bez kabelu

Sledujte naše chlapce online

HBO 'Our Boys' sleduje vyšetřování tří židovských teenagerů, kteří jsou uneseni a zavražděni.

Nejnovější minisérie HBO Naši chlapci vypráví příběh tří unesených židovských teenagerů, kteří byli zavražděni rukama militantů Hamasu. Americko-izraelská série bude vyprávět příběh, včetně jeho účinku na Izrael, v 10 epizodách počínaje pondělí 12. srpna ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat Naši chlapci epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání právě zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

volně padnoucí tenisové topy

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Naši chlapci epizody buď žijí ve vysílání, nebo kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Amazon Video aplikace.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Naši chlapci žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

kutilský stůl na stolní tenis

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Naši chlapci buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

chicago crossover 2019 objednávka ke sledování

Svůj počítač můžete sledovat prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím PS Vue aplikace.


Náhled „našich chlapců“

v Naši chlapci „Je léto roku 2014, kdy tři židovští teenageři jsou uneseni a zavražděni ozbrojenci Hamasu. Izrael je šokovaný, otřesený a zuřivý. O dva dny později je spálené tělo palestinského teenagera z východního Jeruzaléma nalezeno v lese na západním okraji města. V následujících dnech agent z oddělení vnitřního teroru Shin Bet vyšetřuje vraždu, zatímco rodiče zabitého teenagera zahájili dlouhou a úzkostnou cestu ke spravedlnosti a útěše.

Natáčení v Izraeli, Naši chlapci vychází ze skutečných událostí, které vedly k vypuknutí války v Gaze. Série sleduje vyšetřování vraždy Mohammeda Abu Khdeira a vypráví příběh všech zúčastněných, Židů i Arabů, jejichž životy byly těmito událostmi navždy změněny, podle síť .Hrát si

Our Boys (2019): Official Trailer | HBO Náš kluk, natočený v Izraeli, je založen na skutečných událostech, které vedly k vypuknutí války v Gaze. Série sleduje vyšetřování vraždy Muhammada Abú Khdeira a vypráví příběh všech zúčastněných, Židů i Arabů, jejichž životy byly těmito událostmi navždy změněny. Our Boys má premiéru 12. srpna… 2019-07-15T01: 55: 36 000Z

HBO zveřejnilo následující popisy epizod pro prvních pár epizod.

navrhnout vlastní tenisky

Epizoda 1: Kapitola 1: Out of the Depth, I Cry to You
12. června 2014 zmizení tří židovských chlapců v Izraeli vyvolalo v celé zemi šokové vlny. Simon (Shlomi Elkabetz), agent terorismu v židovské divizi Shin Bet (Izraelská bezpečnostní agentura) a jeho tým hledají odpovědi. Arabský teenager Mohammed (Ram Masarweh) přistává v nebezpečném prostředí, zatímco židovský teenager Avishai (Adam Gabay) se ocitá na křižovatce.

Episode 2: Chapter 2: I Love Toto
Po zmizení jejich syna čelí Hussein (Jony Arbid) a Suha (Ruba Blal Asfour) tlaku policie při hledání odpovědí. Simon (Shlomi Elkabetz) a Mike (Tzahi Grad) nesouhlasí ve svých teoriích o vraždě a nový úhel vyvstává, když na veřejnost pronikne fáma.

Kritická odezva na show byla zatím pozitivní.

Příběhově zpochybňuje pokrytectví rasismu, tribalismu, urážky na cti a náboženského extremismu. Stylisticky je to současně nádherně zpracované a bolestivě pomalé - v podstatě vaše nejlepší tapiserie abstraktního bídného porna, napsal The Hollywood Reporter je to Robyn Bahr.

Bahr pokračuje: V příběhu zcela chybí melodrama a zvýšené emoce. To neznamená Naši chlapci je odtržený-pokud vůbec něco, emoce je hluboce cítit a často obtížně snesitelná-ale je tak mikroskopicky zaměřena na napjatou lineární progresi vyšetřování v reálném čase, že žádný okamžik nepůsobí vykonstruovaně.

temná strana prstenu sezóna 3

The Wall Street Journal také zpíval jeho chvály nazvat sérii, dílo význačného psaní, nebojácný v jeho důmyslnosti, neochvějný v jeho silách.

Seriál byl natočen v Izraeli Aféra ‘S Hagai Levi, izraelský filmař Joseph Cedar ( Poznámka pod čarou ) a palestinský spisovatel a režisér Tawfik Abu Wael. Dvě epizody budou mít premiéru dnes večer mezi 9–11 hod., Jednotlivé epizody se budou vysílat v následujících týdnech.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Browns vs Steelers online bez kabelu.

Akupunktura může léčit celou řadu různých stavů, od bolestí krku a ranní nevolnosti až po bolesti loktů a zad tenisu. Https://medschool.ucsd.edu/som/fmph/research/cim/clinicalcare/Pages/About-Acupuncture aspx Pokud jste ...

Dokáže Wawrinka přemoci mladého Řeka? Nebo zvítězí Tsitsipas nad Švýcary na Roland Garros, aby pokračoval ve své vysněné sezóně na antuce? .

I když nemáte kabel, můžete Fox News sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.

Jak léčit hyperextended loket. Zatlačili jste loket za jeho hranice, a to doslova! I když je to nepochybně bolestivá zkušenost, hyperextended loket se obvykle může uzdravit s trochou odpočinku a ledu. Obecně platí, že hyperextending váš loket ...

Cihly jsou ideálním materiálem pro vytváření chodníků a podpůrných struktur. Díky vysokému stupni odolnosti a širokému cenovému rozpětí je lze přizpůsobit pro použití v mnoha situacích. Ale s největší pravděpodobností se ocitnete v situacích ...