Jak se dívat na „VLASTNÍ SVĚTLO: Kam odsud jdeme“ online

Oprah Winfrey a režisérka Ava DuVernay na jevišti při světové premiéře filmu Disney

Getty Oprah Winfrey a režisérka Ava DuVernay na jevišti na světové premiéře filmu Disney „Vráska v čase“ v divadle El Capitan v Hollywoodu, 26. února 2018.

Přes dvě noci pořádá Oprah Winfrey hloubkovou konverzaci pro zvané vůdce černých myšlenek VLASTNÍ Spotlight: Kam odsud půjdeme? . Premiéru má 9. června ve 21 hodin. ET/PT na OWN a budou také simultánně vysílány v dalších 18 amerických sítích společnosti Discovery. Část II bude odvysílána 10. června ve stejnou dobu.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto VLASTNÍ Spotlight: Kam odsud půjdeme? na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

disney plus na televizi samsung
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte VLASTNÍ na Philo TV

OWN je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat VLASTNÍ Spotlight: Kam odsud půjdeme? žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte VLASTNÍ na FuboTV

OWN je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat VLASTNÍ Spotlight: Kam odsud půjdeme? živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


„VLASTNÍ SVĚTLO: Kam odsud půjdeme?“ NáhledHrát si

První pohled: „Kam odsud půjdeme?“ | Kam odsud půjdeme | Síť Oprah Winfrey Oprah Winfrey pořádá naléhavou diskusi o aktuálním stavu v USA s předními představiteli černé komunity. V tomto dvoudílném rozhovoru se k Oprah přidají Stacey Abrams, Ava DuVernay, Keisha Lance Bottoms, David Oyelowo a mnoho dalších. Nalaďte si toto úterý a středu v 9/8c. #OWNTV #OWNSpotlight #OprahWinfrey REGISTRACE:… 2020-06-09T00: 46: 23Z

Na dvě noci, 9. a 10. června, Oprah Winfrey sdružuje špičkové vůdce černých myšlenek, aktivisty a umělce pro OWN Spotlight: Where We We Go From Here? Zvláštní je otevřená diskuse o rasových vztazích ve Spojených státech.

co nosit s tenisky

Mezi hosty patří režisérka Ava DuVernayová, politička z Gruzie Stacey Abramsová, starostka Atlanty Keisha Lance Bottomsová, reportérka New York Times Pulitzerovy ceny Nikole Hannah-Jonesová, vůdce občanských práv Rashad Robinson, spisovatel a historik Ibram Kendi, politický aktivista rev. Dr. William J Barber II, profesor psychologie na Stanfordské univerzitě Jennifer Eberhardt, herec/producent David Oyelowo a publicista New York Times Charles M. Blow.

Popis speciálu zní:

V reakci na pokračující občanské nepokoje v Americe po tragické vraždě George Floyda OWN: Oprah Winfrey Network dnes oznámila dvounoční speciální OWN Spotlight: Where We We Go From Here? které se budou simultánně vysílat na VLASTNICTVÍ a do všech dalších 18 amerických sítí Discovery v úterý 9. června (část 1) a ve středu 10. června (část 2) ve 21 hodin. ET/PT obě noci. … Zvláštnosti Oprah Winfreyové, když hovoří přímo s řadou černých myšlenkových vůdců, aktivistů a umělců o systematickém rasismu a současném stavu Ameriky. Hluboké rozhovory nabízejí vhled a hmatatelné plány, jak odpovědět na otázky „Na čem teď záleží?“ „Na čem záleží dál?“ A „Odkud jdeme?“

Vedl jsem soukromé rozhovory s přáteli a přemýšlel jsem o tom, co bude dál a kam odsud půjdeme, řekl Oprah Winfrey v tiskové zprávě. Myslel jsem si, že by bylo zajímavé a užitečné přivést jejich nápady, obavy a komentáře do centra pozornosti.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Jak si myslíte, že je třeba změnit systém? Začněme níže uvedený rozhovor👇🏾 Zítra a ve středu v rozhovoru vedeném @oprah se ptáme „Kam půjdeme odsud?“ 9 | 8c #OWNSpotlight

Příspěvek sdílený uživatelem Síť Oprah Winfrey (@owntv) 8. června 2020 v 18:44 PDT

Jako síť věnovaná podpoře a povznášení černých životů se OWN zavázala poskytovat naší komunitě důležitý dialog a užitečné zdroje v této náročné době, když truchlíme po vraždě George Floyda a ptáme se sami sebe, jak se můžeme spojit a vytvořit smysluplnou změnu, dodal Tina Perry, prezidentka, VLASTNÍ. Jsem hrdý na to, že se k nám připojila naše rodina Discovery, aby toto poselství solidárně zesílila.

hraní tenisu

Neexistuje nikdo jako Oprah, který by nás všechny spojil v tomto kritickém okamžiku naší historie a nabídl pohledy, perspektivu a akci, řekl David Zaslav, prezident a generální ředitel společnosti Discovery, Inc. Je nám ctí spolupracovat s OWN a využívat naši globální dosáhnout k zesílení této důležité diskuse o globálních problémech ekonomické a sociální spravedlnosti a rovnosti vůči potenciálnímu publiku jedné miliardy lidí na více než 200 trzích způsobem, který dokáže pouze Discovery.

VLASTNÍ Spotlight: Kam odsud půjdeme? vysílá v úterý 9. června ve 21 hodin ET/PT na VLASTNÍ.


Populární Problémy

Rafael Nadal diskutoval o svých každodenních zvycích ve videu zveřejněném společností MAPFRE. Nadal vysvětlil důležitost rutiny v jeho životě a také uvedl metriku svých každodenních a ročních zkušeností.

Jak komunikovat s osobou, která používá invalidní vozík. Lidé používají invalidní vozíky z mnoha různých důvodů. Invalidní vozíky umožňují svobodu pohybu, například auto nebo kolo. Pokud s uživatelem invalidního vozíku komunikujete poprvé, ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o ceně tenisových raket, o tom, proč se ceny liší a co můžete očekávat, že zaplatíte za nový rám.

Jak projít loktem. Přihrávka za zadním loktem, kterou zpopularizoval hráč NBA Jason Williams, je jednou z nejrychlejších přihrávek v basketbalu. Tato triková přihrávka vyžaduje, aby hráč odrazil míč od lokte spoluhráči. Jsou tu také...

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...

Ve čtvrtek má premiéru nejnovější spinoff „Zákon a pořádek“, „Zákon a pořádek: organizovaný zločin“. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.