Jak sledovat Roughriders vs Tiger-Cats v USA

Sledujte Roughriders vs Tiger-Cats v USA

Getty

Hamilton Tiger-Cats bude ve čtvrtek hostit Saskatchewan Roughriders na hřišti Tima Hortonsa při otevírání sezony CFL každého týmu.Začátek hry je naplánován na 19:30. ET. Pro ty ve Spojených státech to nebude nikde v televizi, ale hru můžete sledovat prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která zahrnuje různé CFL hry, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Roughriders vs Tiger-Cats na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

pravidla pro podávání badmintonu

Pokud se nemůžete dívat naživo, bude možné jej sledovat na vyžádání také prostřednictvím ESPN+.Náhled Roughriders vs Tiger-Cats

Tiger-Cats se v roce 2018 probojovali na 8-10, což stačilo na druhé místo ve Východní divizi, poté odstřelili BC Lions 48-8 v play-off, aby se dostali do finále divize, kde podlehli případnému druhému finalistovi Šedého poháru v Ottawě Redblacks.Hamiltonský rozehrávač Jeremiah Masoli si užil kariérní sezónu, když se umístil na druhém místě v lize v projíždějících yardech (5 209) a třetí v dokončení (378) a absolvování přistání (28). Také skončil třetí v procentu dokončení (66,1) mezi hráči s minimálně 500 pokusy.

Redblacks ztratili quarterback Trevor Harris a běží zpět William Powell v této offseason, takže dveře otevřené pro Tiger-Cats, aby se divize.Pro nás je myšlenka, že se nestaráme o žádné hodnocení ... chceme jen vyhrát, řekl Masoli podle Kanadský tisk . A o tom to všechno je.Pro mě je to (očekávání Ticats) jen vyhrát všechny naše hry. Proveďte jednu hru po druhé, zůstaňte na hřišti jako přestupek, hrajte spolu, hrajte doplňkový fotbal. To je náš cíl.

Hamilton povýšil asistent trenéra Orlondo Steinauer na hlavního trenéra v offseason, nahrazovat June Jones. Tým poté najal Tommyho Condella jako jejich ofenzivního koordinátora, pozici, kterou zastával v letech 2013-15.

Máme štěstí, že máme muže jako [Masoli], řekl Steinauer, podle TCP. Rozhodně musíte mít někoho, kdo to dokáže roztočit.

Někdo, kdo dokáže převzít kontrolu nad houfem, který vede a bojuje v protivenství, ne vždy, když je doba dobrá, ale také když je doba těžká.

Roughriders zaznamenali v minulé sezóně skóre 12-6, což je druhý nejlepší rekord v lize. Ale protože začínal quarterback Zach Collaros s otřesem mozku, Saskatchewan prohrál s Winnipeg Blue Bombers 23-18 v semifinále divize.

kde mohu sledovat soví dům

Bývalý signalizátor signálu Tiger-Cats zažil v roce 2018 nejhorší statistickou sezónu své kariéry, když v prvním ročníku u Roughriderů hodil devět přistání a 13 odposlechů. Přesto při jeho startu šli 10-4.

Collaros strávil s Hamiltonem čtyři sezóny-hodil 62 přistání a 32 výběhů a vedl Tiger-Cats na Gray Cup 2014, kde podlehl Calgary Stampeders 20-14-než ho offseason trade poslal k Roughriders.

Určitě jsem nadšený, řekl třicetiletý Hamiltonův divák . Bude skvělé chodit na stadion jako vždy, ale evidentně budu muset zamířit do jiné šatny.

Jsem velmi vděčný za svůj čas v Hamiltonu. Cítil jsem, že jsem tam opravdu vyrostl, díky lidem, které jsem potkal, a díky zkušenostem, které jsem měl.


Populární Problémy

Dvojité brady jsou často přirozeným důsledkem stárnutí nebo přibrání. Pokud chcete zeštíhlit oblast brady, můžete použít několik přístupů. Správně se ostříhat, cvičit bradu a mít správné držení těla je ...

Jak předstírat, že někomu praskne vejce na hlavě. Žertujte své přátele pomocí tohoto snadného triku, díky kterému budete mít pocit, že jim praskáte vajíčko nad hlavou. Můžete to udělat kdekoli a kdykoli-vše, co potřebujete, jsou vaše ruce! Nebo pokud opravdu ...

Jak srazit koně. „Tack“ je obecný termín používaný k popisu veškerého jezdeckého vybavení. Obsahuje sedlo, třmeny, uzdu a další figurky, které se nasazují na koně. Ať už používáte anglický nebo westernový styl ...

Luther, sezóna 5 má premiéru dnes večer v 8/7c na BBC America. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Jak zvýšit morálku zaměstnanců. Když trpí morálka zaměstnanců, trpí celá společnost: zisky jsou nízké, zaměstnanci nenávidí svou práci a vedení ztrácí kontrolu nad zaměstnanci. Jako manažer nebo supervizor je na vás, abyste zvládli ...

Vikingové a hříbata se setkají v neděli ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.