Jak se dívat na RuPaul’s Drag Race All Stars Season 5 online

RuPaul

VH1 RuPaul's Drag Race All Stars Season 5 Cast

Raději bys měl být! RuPaul je zpět se svou pátou sezónou Drag Race All Stars v pátek 5. června ve 20 hodin ET/PT na VH1.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto RuPaul’s Drag Race All Stars na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte VH1 na televizi Philo

VH1 je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat RuPaul’s Drag Race All Stars žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte VH1 na FuboTV

VH1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat RuPaul’s Drag Race All Stars žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte VH1 na Sling TV

VH1 je součástí buď balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 $ a poté 35 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat RuPaul’s Drag Race All Stars živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka z 5. série „RuPaul's Drag Race All Stars“Hrát si

Trailer RuPaul’s Drag Race All Stars 5 | Premiéry 5. června 8/7c RuPaul’s Drag Race All Stars 5 se vrací na VH1 v pátek 5. června ve 20:00 ET/17:00 PT. #VH1 #DragRace #AllStars Více z RuPaul's Drag Race: Oficiální web: vh1.com/shows/rupauls-drag-race Sledujte RuPaul's Drag Race na Twitteru: twitter.com/rupaulsdragrace Sledujte RuPaul's Drag Race na Instagramu: instagram.com/rupaulsdragrace Sledujte RuPaul's Drag Race na TikTok: tiktok.com/@rupaulsdragrace Jako RuPaul's Drag Race… 2020-05-21T16: 36: 19Z

Nová sezóna RuPaul’s Drag Race All Stars vítá zpět 10 královen z minulých sezon, aby si našly cestu ke koruně All Stars, místo v Drag Race Hall of Fame a peněžní odměna 100 000 $-a podle všeho v páté sezóně došlo k ohromujícímu zvratu.

Na konci každé epizody RuPaul pojmenuje jednu nejlepší hvězdu týdne. Tato královna bude synchronizovat rty za své dědictví proti tajemnému zabijákovi synchronizace rtů, vybranému z nejznámějších interpretů v příběhu Drag Race. Pokud nejlepší hvězda týdne vyhraje synchronizaci rtů, vyhraje spropitné 10 000 $ a sílu eliminovat spodní královnu podle svého výběru. Pokud vyhraje vrah synchronizace rtů, dostane se královna dole vybraná z tajného hlasování skupiny a 10 000 $ se převalí, dokud nevyhraje nejlepší hvězda.

V premiéře je porotcem světová superstar Ricky Martin. Po zbytek sezóny přivítají porotce Tessa Thompson, Madison Beer, Martyn Lawrence Bullard, Nicole Byer, Sarah Hyland, Tommy Dorfman, Jeffrey Bowyer-Chapman, Bebe Rexha, Jane Krakowski, Sam Richardson a Todrick Hall.Hrát si

RuPaul’s Drag Race All Stars 5 královen RuVeal rancesVstupy do pracovny Je sezóna All Stars! Podívejte se na sashay #AllStars5 Queens do Werkroomu. #VH1 #DragRace #AllStars Více z RuPaul's Drag Race All Stars: Oficiální web: vh1.com/shows/rupauls-drag-race-all-stars Like RuPaul's Drag Race na Facebooku: facebook.com/RuPaulsAllStarsDragRace/ Sledujte RuPaul's Drag Race na Instagram: instagram.com/rupaulsdragrace/ Sledujte RuPaul's Drag Race na Twitteru: twitter.com/rupaulsdragrace 2020-05-08T16: 00: 10Z

Mezi 10 královen vracejících se na přistávací dráhu patří:

Alexis Mateo (sezóna 3, všechny hvězdy 1)
Twitter: @AlexisMateo79, Instagram: @Miss_Alexis_Mateo
BAM! Alexis Mateo přišel do třetí sezóny a dostal se do první trojky, než byl vyřazen. Druhou šanci dostala v týmu v All Stars 1, ale opět nedosáhla koruny. Nyní je přípravek nahoře! Alexis je zpět pro All Stars 5, aby si zajistila své místo v Drag Race Hall of Fame! Otravné, ne?

Blair St. Clair (sezóna 10)
Twitter: @BlairStClair, Instagram: @Blairst.Clair
Ona prohlašuje! Je to Blair St. Clair! Od sezóny 10 tato mladá královna opravdu rostla a zářila a nyní je připravena být vaší hvězdou! Bude zářit dostatečně jasně, aby získala korunu All Stars?

Derrick Barry (sezóna 8)
Twitter: @DerrickBarry, Instagram: @DerrickBarry
Je to Derrick, B*tch! V sezóně osm se Derrick Barry snažil ukázat, že je víc než jen napodobitelka Britney Spears. Derrick je zpět na All Stars 5, aby dokázal, že je silnější než včera! Je připravena ukázat celé spektrum svého tažení a získat své místo v Drag Race Hall of Fame.

India Ferrah (sezóna 3)
Twitter: @IndiaFerrah, Instagram: @IndiaFerrah
Indie vstoupila do třetí sezóny s nadpozemským vzhledem, ale byla kritizována za to, že má osobnost pod radarem. Odešla do své historie za to, že ji během synchronizace rtů pro její život vyzvedla jiná královna. Ve hře All Stars 5 je tato královna s vysokými kopy připravena pokračovat tam, kde skončila, a připomenout všem, že Drag není kontaktní sport!

Jujubee (sezóna 2, všechny hvězdy 1)
Twitter: @Jujuboston, Instagram: @Jujubeeonline
Jujubee nejprve oslnila svět svým humorem, srdcem a krásou v druhé sérii a poté v první sezóně All Stars. Ale navzdory jejímu úsilí se Jujubee nikdy nedostala na vrchol. Co ona ?! A co Jujubee ?! Je All Stars 5 její šancí dokázat, že potřetí je skutečně kouzlo?

Mariah Paris Balenciaga (sezóna 3)
Twitter: @MUG4DAYZ, Instagram: @MUG4DAYZ
Ve třetí sezóně byla Mariah, alias Mariah Paris Balenciaga, alias Mariah Successful, známá svou krásou, ladností a hrnkem 4 dayz! Byla vyřazena po nedostatečném výkonu ve hře Snatch Game, ale nyní je Mariah zpět na All Stars 5, aby ukázala světu, že tato všestranná míčová královna je připravena převzít hlavní cenu!

sledovat att uverse na počítači

Mayhem Miller (sezóna 10)
Twitter: @TheOnlyMayhem, Instagram: @TheOnlyMayhem
Drama je tady! Mayhem Miller havaroval večírek Drag Race v sezóně 10! Začala silná, vyhrála hned první výzvu, ale problém s okurkou ji položil na dno a ona příliš brzy odskočila. Nyní je tato oblíbená L.A. zpět, aby vsadila svůj nárok na síň slávy. Je konečně Millerův čas?

Miz Cracker (sezóna 10)
Twitter: @Miz_Cracker, Instagram: @Miz_Cracker
Dobře, je čas na Crackera! Židovská Barbie popsaná v 10. sezóně přinesla do hry chytrost a odvahu-i když se snažila dostat z hlavy. Nyní je tato blonďatá, milovaná Newyorčanka zpět, aby se vrhla na korunu All Stars!

Ongina (sezóna 1)

Twitter: @Ongina, Instagram: @Ongina
V první sezóně Ongina chytila ​​srdce milionů svým charismatem, jedinečností, nervy, talentem a krásnou holou hlavou! Nyní je tato vysoce energetická královna zpět pro All Stars 5! Nahradí ztracený čas a zaujme místo v Drag Race Hall of Fame?

Shea Couleé (sezóna 9)
Twitter: @SheaCoulee, Instagram: @SheaCoulee
Chicago v domě! Shea Couleé přišel do deváté sezóny SLAY not PLAY! A zabila to, když po cestě na Grand Finale utrhla čtyři vítězství, než ji šokující sprcha růží poslala. Stejná část, bougie a banjie, tato vybroušená velmoc nyní hledí na cenu All Stars!

RuPaul’s Drag Race All Stars vysílá v pátek ve 20 hodin ET/PT na VH1.


Populární Problémy

V pátek se Vikingové a Svatí střetnou o vánočním zápase. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Sony Ericsson Open: Zaměřte se na návraty a odchod do důchodu

Kolem světa je basketbalová hra, která prověří vaši přesnost a přesnost při střelbě. Každý hráč musí provést sérii výstřelů za sebou, aby mohl vyhrát. Chybí však dva výstřely a musíte začít znovu. Ať už je to na cvičení, nebo ...

Příběh zabití teenagera Laquana McDonalda je prozkoumán v novém dokumentu „16 výstřelů“. Zde je návod, jak sledovat film online bez kabelu.

Světová trojka Stefanos Tsitsipas nedávno vyvolal polemiku svým postojem k očkování proti COVID-19.

Novak Djokovic a Rafael Nadal se v neděli setkají v masivním finále French Open. Zde je návod, jak sledovat zápas na vašem Roku, Firesticku nebo jiném streamovacím zařízení.