Jak sledovat preseason hru Saints vs Jets online bez kabelu

Getty New Orleans Saints QB Drew BreesZahájení sezóny NFL je hned za rohem a týmy mají jen několik dalších příležitostí k vyladění, jak skončí předsezóna. New Orleans Saints vyrazí v sobotu na New York Jets na MetLife Stadium.

Začátek je v 19:30 hod. ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Saints vs Jets online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:použitá tenisová raketa

Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na Fox v New Orleans a CBS v New Yorku , a to bude buď ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:

Fanoušci v New Orleans, New Yorku a dalších vybraných trzích: FuboTVFox, CBS, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Saints vs Jets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.Fanoušci v New Yorku a na dalších vybraných trzích: Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je to v New Yorku, Baton Rouge, Shreveport a Mobile) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

hodinky tenisového skóre

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Saints vs Jets na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Fanoušci v New Orleans, New Yorku a dalších vybraných trzích: PlayStation Vue

espn 3 live streaming tenis

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox, CBS, NBC, ABC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Saints vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Fanoušci v New Orleans, New Yorku a dalších vybraných trzích: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, CBS, NBC, ABC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

ufc fight pass na ps4

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Saints vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Saints vs Jets sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou preseason, pravidelnou sezónu a postseason hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry Saints vs Jets a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Saints vs Jets

Předsezóna NFL začíná být zajímavá, protože většina týmů začíná být čím dál vážnější, jak se sezóna rychle blíží. Začátečníci obvykle vidí nejvíce času ve třetí hře preseason a hra je často označována jako zkouška šatů pro pravidelné období. Týmy se však stále snaží najít rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostrý po celou sezónu a vyhýbat se zraněním, ale to se snadněji řekne, než udělá.

Multitalentní rozehrávač Taysom Hill převzal za Svaté minulý týden vítězství 19: 17 nad Chargers. Skončil 11 z 15 na 136 yardů a dvě přistání s 53 yardy spěchajícími.

Zatímco Hill očividně nepředstavuje hrozbu pro startéra Saints Drewa Breesa, mohl by nakonec mít větší roli primární zálohy v New Orleans. A hlavní trenér Sean Payton nijak nekritizoval hromadu chvály za jeho různorodou sadu dovedností, dokonce ho srovnával s legendou 49ers Stevem Youngem.

obrázky badmintonového kurtu

Když se podíváte zpět na Stevovu kariéru, lidé si nepamatují dobu, než přišel do NFL, máte velmi atletického hráče, který, myslím, pokročil, když se dostal do San Franciska, řekl Payton prostřednictvím NOLA.com. S nohama měl vždy skvělé schopnosti, takže se snažíte vytvářet vize pro hráče, a to se nijak neliší od toho, jak byste hodnotili, jak vidíme Teddy Bridgewater, jak postupuje a co si myslíme, že může být. To je obor, ve kterém se pohybujeme.

Jets překonali Falcons 22-10 minulý týden a start QB Sam Darnold byl ve svém omezeném čase ostrý. Dokončil 5 ze 7 průchodů na 46 yardů, aby navázal na svou silnou sérii v přípravném zápase proti Giants, kde mu byly 4 z 5 na 68 yardů a skóre.

Hlavní trenér Jets Adam Gase prozatím řekl, že startující musí být připraveni na půl a sérii. Běh zpět Le’Veon Bell, akvizice korunního klenotu Jets mimo sezónu, nebude hrát v žádné z předsezónních her.

Mám pocit, že je ve skvělé formě, kontaktuje se stejně dobře jako kdokoli z praxe. Jsem si jistý, že bude připraven jít 1. týden, řekl Gase. Právě teď je na dobrém místě. Díky tomu, jak pracuje v praxi, jak v praxi běhá s míčem, mám z něj opravdu dobrý pocit, když se trefíme do základní části.

Sezóna NFL se zrychluje a Bears se ve čtvrtek 5. září střetnou se svým soupeřem Green Bay Packers z NFC North na hřišti Soldier Field.

Tryskové odstartovaly sezónu doma proti Buffalo Bills v neděli 8. září. Svatí hostí texaské, aby zahájili svůj ročník v pondělí 9. září.


Populární Problémy

Maria Sharapova a Garbine Muguruza si rezervovaly svá místa v posledních čtyřech ve Wimbledonu.

7. sezóna seriálu 'Below Deck' má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu 1 spolu se všemi zbrusu novými epizodami online prostřednictvím živého přenosu.

Jak provést trik neviditelného dotyku. Neviditelný trik na dotek vypadá, že když se dotknete jednoho dobrovolníka na nose, druhý dobrovolník, který má zavřené oči, to cítí na stejném místě. I když díky triku to vypadá ...

Formální Casper Ruud se v pondělí utká s Yuichim Sugitou ve svém prvním kole French Open. Toto bude první setkání mezi těmito dvěma muži, ale Ruud jde jako pevný favorit.