Jak se dívat na 3. sérii „Scream“ online bez kabelu

Jak se dívat na Scream Season 3 online

VH1

Výkřik od pondělí 8. července ve 21 hodin se televizní seriál přesune z původní sítě MTV do nového domova na VH1. ET/PT. Síť bude vysílat celou sezónu dvěma hodinovými epizodami zády k sobě po dobu tří nocí. Nová sezóna bude samostatným příběhem, který nemá nic společného s obdobími 1 a 2, takže noví fanoušci mohou skočit přímo dovnitř.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody Výkřik živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

sloužit v badmintonu

VH1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Výkřik epizody, které se vysílají na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

tipy na stolní tenis

TV Philo

VH1 je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Výkřik epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na vašem telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.

tendonitida ortéza na loket

Navíc epizody Výkřik lze sledovat na webových stránkách VH1 . Ke sledování každé epizody budete potřebovat kabelové přihlášení, ale pokud to nemáte, můžete se zaregistrovat do Phila a používat tyto přihlašovací údaje ke sledování na platformách VH1.

Sling TV

Sling TV

VH1 je součástí doplňku Lifestyle Extra, který lze přidat k hlavním balíčkům kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Výkřik epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled na 3. scénu „Scream“

Scream se vrací do své třetí sezóny, tentokrát se točí kolem Deiona Elliota (RJ Cyler), hvězdy běžící zpět, jejíž tragická minulost se vrací, aby ho pronásledovala v nejhorším čase (klasický Výkřik !). Všechny sekání a krvavé vraždy ohrožují jeho plány do budoucna a ohrožují životy jeho nepravděpodobné skupiny přátel. Nejlepší část? Originál Ghostface maska je zpět v záhybu!

a 1 tenisky

Třetí sezóna se bude vysílat na VH1 místo MTV, jak bylo původně plánováno. Celá sezóna se koná ve třech dvouhodinových blocích tři po sobě jdoucí noci počínaje dnes večer ve 21 hodin.

Seriál je založen na stejnojmenné franšíze Wes Cravena. Sezóna 3 byla poprvé oznámena v roce 2016, ale od té doby se VH1 i MTV zdvojnásobily na ceně za realitu a odchýlily se od světa skriptovaného programování. Spíše než sledovat události prvních dvou sezón je tato sezóna jakýmsi restartem se zcela novým obsazením. Costarring ve třetím kole je zpěvačka Mary J. Blige, umělec nahrávky Tyga, Keke Palmer ( Scream Queens ), Tyler Posey, Giorgia Whigham, CJ Wallace (notoricky známý syn B.I.G.!), Jessica Sula ( Rozdělit ) a Giullian Yao Gioiello. Dcera krále popu Paris Jackson také předvede portrét (bude Drew Barrymore ze 3. sezóny?).

Kromě toho se do série vrací Roger L. Jackson, který ve filmech vyjádřil Ghostface. Zopakuje si svoji roli hlasu vraha.Hrát si

Výkřik VH1 | První pohled Nejprve se podívejte na VH1’s Scream, akci na 3 noci, ve které hrají Mary J. Blige, RJ Cyler, Tyga, CJ Wallace, s Keke Palmer a Paris Jackson. Nalaďte si VH1 v pondělí 8. července! Přihlaste se k odběru VH1: on.vh1.com/subscribe Více od VH1: Oficiální web VH1: vh1.com/ Líbí se VH1 na Facebooku: facebook.com/VH1 Sledujte VH1 na Instagramu: instagram.com/vh1 Sledujte… 2019-06-25T23: 48: 00.000Z

Craven, režisér čtyř filmů, je připočítán jako výkonný producent série spolu s Queen Latifah, Tony DiSanto, Liz Gateley, Marianne Maddalena a Cathy Konrad. Brett Matthews sloužil jako showrunner. Natáčení probíhalo na podzim roku 2017, ale série od té doby uvízla ve vývojovém pekle díky skandálu Harvey Weinstein (The Weinstein Company držela práva na sérii, podle ScreenRant ). Budoucnost série mimo sezónu 3 se určí.

Originál Výkřik láskyplně parodoval podžánr slasherového filmu, když se poprvé dostal na divadelní plátna v roce 1996. Žertoval o klasických klišé hororových postav s postavami, které si byly vědomy a znají žánrové tropy, a přesto se stále staly obětí rukou Ghostface. Franšíza zahájila novou éru lomítek, která zahrnovala filmy jako Městská legenda a vím, co jsi dělal minulé léto . Poslední vstup do série byl Křičet 4 která vyšla v roce 2011.


Populární Problémy

Jak vyrobit banánový krém. Banánový krém je lahodná svačinka, která je často zdravější alternativou dortů a jiných sladkostí. Můžete ho udělat jako první krok banánového krémového koláče, podávat na sušenkách nebo sušenkách, nebo ho jíst jen tak obyčejně ....

Náhled a kreslení analýzy Wimbledonu 2019.

Jak se spojit s bývalou přítelkyní. Spojení s bývalým je riskantní chování, které vás může vést k tomu, že se znovu zraníte, ale také vám může dát vzrušení, když se spojíte s někým, s kým jste dříve chodili. Pokud chcete začít chodit se svým ...

Jak pracovat se čtyřkolkami bez závaží. Quadriceps femoris je velká skupina stehenních svalů, které vedou přes přední část stehenní kosti ke kolenu. Název v latině znamená „čtyřhlavý sval stehenní kosti“. Tyto silné, štíhlé svaly jsou ...

Zjistěte, jak sledovat 3. sérii seriálu Love & Hip Hop Miami, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Bakerova cysta (také známá jako popliteální cysta) je tekutinou naplněný vak (cysta) za kolenem, který způsobuje napětí, bolest nebo ztuhlost kolena, které se mohou zhoršit při pohybu nohou kolem nebo při fyzických aktivitách. Hromadění ...