Jak sledovat film HBO „Sdílet“ online bez kabelu

Sledujte Sdílejte film online

HBO „Sdílet“ vypráví příběh mladé ženy, která se snaží získat zpět svůj osud a pověst.

V novém filmu HBO Podíl „Mandyin svět je rozrušený, když v její komunitě koluje znepokojivé video, které si nepamatuje. Jelikož je video sdíleno daleko mimo její kontrolu, Mandy hledá pravdu a zabývá se reakcemi svých přátel a rodiny.

Podíl premiéra v sobotu 28. července ve 22 hodin ET/PT. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete film sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních programů streamovací služby:

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

přímý přenos Broncos vs Steelers

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Podíl buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

jak dobře hrát tenis

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Podíl žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Podíl buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenis, jak hrát

Náhled „Sdílet“

Přinesl na obrazovku Filmy HBO a A24, Podíl je intimní příběh Mandy (Rhianne Barreto), 16leté sportovkyně, jejíž svět se obrátil vzhůru nohama, když objeví znepokojivé video z noci, kterou si nepamatuje. Když se video - které obsahuje zranitelnou, nevědomou Mandy - začíná pohybovat po městě, Mandy se zoufale pokouší obnovit své vzpomínky na tu noc, zatímco se plaví v invazivní veřejné diskusi. Podíl následuje Mandyino hledání pravdy, které je ještě obtížnější kvůli obavám, hněvu a odmítání její rodiny a vrstevníků, kteří mají protichůdná očekávání, jak by se měla vypořádat s spadem videa a co udělalo - nebo ne - stát se.

Podíl je celovečerním debutem spisovatelky/režisérky Pippy Bianco podle jejího uznávaného stejnojmenného krátkého filmu. Film zkoumá bolest, izolaci a ztrátu, které Mandy čelí, zatímco se snažila získat zpět svůj vlastní osud a pověst.Hrát si

Share (2019): Official Trailer | HBO Podle celovečerního krátkého filmu Pippy Bianco, oceněného stejnojmenným krátkým filmem, hraje toto celovečerní drama Rhianne Barreto jako 16letou Mandy, která objeví znepokojivé video z noci, kterou si nepamatuje, a musí se pokusit přijít na to. zjistit, co se stalo a jak se pohybovat po eskalujícím spadu. SHARE také hraje Charlie Plummer, Poorna Jagannathan,… 2019-06-20T17: 00: 05.000Z

První premiéra v lednu na filmovém festivalu Sundance 2019, Podíl je promyšlená, přesvědčivá alegorie na éru #MeToo a tlaky, kterým děti v éře smartphonů čelí, podle CNET .

jedinečné tenisové sukně

The Hollywood Reporter také zpíval své chvályhodné písmo, které je podporováno jednoduchými portréty a působivou kinematografickou průchodností, jež odráží obyčejnou i složitou povahu tohoto druhu násilí, a stírá žánrové hranice mezi dramatem a thrillerem dospívajícího věku.

Vedle Barreta stojí costars Charlie Plummer ( Boardwalk Empire ) jako Dylan, Poorna Jagannathan ( The Night Of ) jako Kerri, J.C. MacKenzie jako Mickey, Nicholas Galitzine jako A.J., Lovie Simone jako Jenna a Danny Mastrogiorgio jako Tony.

Pro mě je při psaní otázka, jak můžete ukázat, že nejlepší úmysly vedou k nejhoršímu chování? Myslím, že to je jediný způsob, jak změnit chování, uznat, že každý člověk a každá novinka by mohla být tebou, řekl Bianco Rafinerie 29 . Každý člověk, který dělá nepředstavitelné věci, by mohl být tebou. Tato osoba je lidská bytost a učinila tuto volbu na základě kulminace zkušeností, tlaků a kontextu, které vytvořily osobu, kterou se staly.


Populární Problémy

Je 4. července, což znamená, že je čas na soutěž Nathan's Hot Dog Eating Contest. Zde je návod, jak sledovat soutěž 2020 online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat 2. sérii, epizodu 7 Yellowstone online zdarma, i když nemáte kabel.

Jak se zbavit canklů. Cankles, kontrakce z termínu 'lýtko-kotníky', se vztahuje na baculaté kotníky se špatnou definicí nebo s nedostatkem rozlišení od místa, kde končí spodní část lýtkového svalu a začíná kotníkový kloub ....

Jak vypadat dobře při chůzi na podpatcích. Podpatky jsou jedním z nejhezčích typů bot, které můžete nosit-jsou elegantní a mohou obléknout jakýkoli outfit. Vstupovat do nich není vždy snadné, což může narušit nejdůležitější část každého ...

Výběr správného oblečení se může zdát jako výzva, zvláště pokud zjišťujete svůj přesný styl. Není třeba si dělat starosti - snadno si rozmyslíte šatník a vytvoříte stylové oblečení, které vás skutečně reprezentuje. Zamyslete se nad svým ...