Jak sledovat film HBO „Sdílet“ online bez kabelu

HBO „Sdílet“ vypráví příběh mladé ženy, která se snaží získat zpět svůj osud a pověst.V novém filmu HBO Podíl „Mandyin svět je rozrušený, když v její komunitě koluje znepokojivé video, které si nepamatuje. Jelikož je video sdíleno daleko mimo její kontrolu, Mandy hledá pravdu a zabývá se reakcemi svých přátel a rodiny.

Podíl premiéra v sobotu 28. července ve 22 hodin ET/PT. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete film sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních programů streamovací služby:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

jak sledovat aféru

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Podíl buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Podíl žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Podíl buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenis slouží pro začátečníky

Náhled „Sdílet“

Přinesl na obrazovku Filmy HBO a A24, Podíl je intimní příběh Mandy (Rhianne Barreto), 16leté sportovkyně, jejíž svět se obrátil vzhůru nohama, když objeví znepokojivé video z noci, kterou si nepamatuje. Když se video - které obsahuje zranitelnou, nevědomou Mandy - začíná pohybovat po městě, Mandy se zoufale pokouší obnovit své vzpomínky na tu noc, zatímco se plaví v invazivní veřejné diskusi. Podíl následuje Mandyino hledání pravdy, které je ještě obtížnější kvůli obavám, hněvu a odmítání její rodiny a vrstevníků, kteří mají protichůdná očekávání, jak by se měla vypořádat s spadem videa a co udělalo - nebo ne - stát se.

Podíl je celovečerním debutem spisovatelky/režisérky Pippy Bianco podle jejího uznávaného stejnojmenného krátkého filmu. Film zkoumá bolest, izolaci a ztrátu, které Mandy čelí, zatímco se snažila získat zpět svůj vlastní osud a pověst.Hrát si

Share (2019): Official Trailer | HBO Podle celovečerního krátkého filmu Pippy Bianco, oceněného stejnojmenným krátkým filmem, hraje toto celovečerní drama Rhianne Barreto jako 16letou Mandy, která objeví znepokojivé video z noci, kterou si nepamatuje, a musí se pokusit přijít na to. zjistit, co se stalo a jak se pohybovat po eskalujícím spadu. SHARE také hraje Charlie Plummer, Poorna Jagannathan,… 2019-06-20T17: 00: 05.000Z

První premiéra v lednu na filmovém festivalu Sundance 2019, Podíl je promyšlená, přesvědčivá alegorie na éru #MeToo a tlaky, kterým děti v éře smartphonů čelí, podle CNET .

The Hollywood Reporter také zpíval své chvályhodné písmo, které je podporováno jednoduchými portréty a působivou kinematografickou průchodností, jež odráží obyčejnou i složitou povahu tohoto druhu násilí, a stírá žánrové hranice mezi dramatem a thrillerem dospívajícího věku.

Vedle Barreta stojí costars Charlie Plummer ( Boardwalk Empire ) jako Dylan, Poorna Jagannathan ( The Night Of ) jako Kerri, J.C. MacKenzie jako Mickey, Nicholas Galitzine jako A.J., Lovie Simone jako Jenna a Danny Mastrogiorgio jako Tony.

Pro mě je při psaní otázka, jak můžete ukázat, že nejlepší úmysly vedou k nejhoršímu chování? Myslím, že to je jediný způsob, jak změnit chování, uznat, že každý člověk a každá novinka by mohla být tebou, řekl Bianco Rafinerie 29 . Každý člověk, který dělá nepředstavitelné věci, by mohl být tebou. Tato osoba je lidská bytost a učinila tuto volbu na základě kulminace zkušeností, tlaků a kontextu, které vytvořily osobu, kterou se staly.


Populární Problémy

Roger Federer, který před pár týdny během Wimbledonu utrpěl porážku kolena, v současné době tráví čas mimo turné, aby si odpočinul a zotavil se.

Tennessee a Missouri se setkají v úterý večer na basketbalové bitvě Top 15 SEC. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Federer měl v roce 2019 spoustu důvodů k oslavě.

Málokterý hráč dokáže dobře zvládnout trikovou střelu - ale zde je několik skvělých !.