Jak sledovat sérii 6 Silicon Valley online bez kabelu

Silicon Valley

HBO „Silicon Valley“ se vrací dnes večer, aby zahájilo zkrácený sedmidílný finálový běh.

Série HBO od Mike Judge Silicon Valley návrat dnes večer v 10 hodin ET/PT pro svou šestou a poslední sezónu. Přehlídka se točí kolem pěti přátel a podnikatelů, kteří založili startupovou společnost s názvem Pied Piper v Silicon Valley.

úchop tenisového volejbalu

Pokud nemáte kabel nebo HBO, můžete sledovat nové i staré epizody Silicon Valley živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO Pak můžete sledovat Silicon Valley buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Silicon Valley žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Silicon Valley buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.


Premiérový náhled sezóny 6 „Silicon Valley“

Když jsme naposledy opustili posádku Pied Piper, Richard (Thomas Middleditch) nabídl Galvinovi Belsonovi (Matt Ross) celou společnost Pied Piper s tím, že je to člověk s vizí a odbornými znalostmi pro dosažení nového internetu. Belson oslavně přijal, zatímco Dinesh a Jared hledali Colina, bývalého generálního ředitele K-Hole, a přidali na PiperNet svých 80 000 uživatelů. Poté, co Gilfoyle získal většinu, nainstaloval patch zamykající Hooli a Yao z PiperNet. PiedPiperCoin poté získal trakci a společnost se přestěhovala do čtyř pater kanceláří uvolněných Benson’s Hooli.

Poslední sezóna technické satiry bude zkrácena, přičemž závěrečný úklon show bude tvořit pouhých sedm nových epizod.

Silicon Valley byl pro nás vrcholem kariéry a života, řekl Alec Berg , co-showrunner/výkonný producent s Mike Judge. Bude nám to zoufale chybět, ale vždy jsme nechali cestu Pied Piper vést a sezóna 6 se zdá být vhodným závěrem.

HBO vydalo následující upoutávku nastiňující, co přijde v nové sezóně. Vůdce vůdce Pied Piper Richard může být viděn neohrabaně svědčit na Capitol Hill o zabezpečení uživatelských dat, zatímco jeho kolegové sledují hrůzu a rozpaky.

nákup tenisových raket


Hrát si

Silicon Valley: sezóna 6 | Oficiální upoutávka | HBO Velká technologie, větší data, největší sezóna. Silicon Valley se vrací k šesté a poslední sezóně 27. října ve 22:00. #HBO #SiliconValleyHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Od Mike Judge (Office Space, Beavis & Butthead) přichází tato technicky zdatná satira o programátorovi Richardu Hendricksovi (Thomas Middleditch), jehož algoritmus komprese měnící hru se stává předmětem širokého údolí… 2019-10-21T01: 00: 02.000Z

Shnilá rajčata „Konsenzus kritiků pro pátou sezónu, pět sezón za, Silicon Valley nachází nový způsob, jak zvýšit ante s těsnějšími, méně předvídatelnými zápletkami, a přitom si zachovat svoji chytrou značku komediálních komentářů.

Sean Mulvihill z FanboyNation napsal o své poslední sezóně, pátá sezóna je možná nejlepší sezóna seriálu a posunula všechno - postavy, Pied Piper, komedii - dopředu a zajistila, že jsem plně na palubě šesté sezóny, kdykoli debutuje.

David Sims z Atlantik odrážel podobné pozitivní nálady. Silicon Valley Tvůrci se dlouhodobě pyšní tím, že díky důkladnému výzkumu zůstávají před technologickými trendy, a tato nová sezóna se zdá být více než kdy dříve, napsal.

Seriál vytvořil Mike Judge, John Altschuler a Dave Krinsky. Middleditch, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Amanda Crew, Jimmy O. Yang, Suzanne Cryer, Ross a Josh Brener jsou připraveni vrátit se do závěrečných epizod. Přehlídka byla nominována na několik cen Emmy během jejího běhu, včetně vynikající komediální série. Získala dvě dosavadní ocenění, obě v roce 2015, za mimořádný produkční design pro narativní program (půl hodiny nebo méně) a vynikající střih obrazu z jedné kamery za komediální seriál.


Populární Problémy

Tenisové bodování a pravidla jsou dost komplikovaná a neexistuje jednotný názor na to, jak vznikly.

Pokud žijete v USA a nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat „Transplantaci“ online nebo na vyžádání online.

How to Hogtie Someone. Pokud vy a váš partner chcete okořenit svůj sexuální život, můžete se rozhodnout navzájem se flákat. Hogtying někoho zahrnuje svazování rukou a nohou za zády, poté svazování zápěstí a kotníků ...

Zde je návod, jak sledovat hru Panthers vs Texans naživo online bez kabelu přes Hulu nebo jiné kabelové streamovací služby.

Jak cvičit zenovou jízdu. Řízení může být stresujícím zážitkem, díky kterému se i mírný člověk stane za volantem netrpělivý, sobecký a nezdvořilý. Není to jen špatné pro vaše duševní a emocionální zdraví; může...