Jak sledovat premiéru 14. série seriálu „Sestry manželky“ online

TLC/YouTube Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 14. série seriálu Sister Wives ze seriálu TLC bez reality.Série hitů reality TLC Sesterské manželky se vrací se zcela novou 14. sezónou v neděli 5. ledna 2020 ve 21 hodin EST/20:00 CST. Synopse 1. sezóna, epizoda 1 s názvem Kicked Out, zní: Je to první den vybalení sesterských manželek po přesunu celé rodiny do stožáru. Prší a sousedé v Meriho půjčovně zavolali policii. Byl tento krok chybou?

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.tenisky kohls converse

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Nová sezóna nadále sleduje životy rodiny Polygamist BrownHrát si

Sneak Peek: Sister Wives, 9. sezóna! Nová sezóna Sesterských manželek má premiéru v neděli 5. ledna ve 22:00 ET/PT! Streamujte celé epizody sesterských manželek: tlc.com/tv-shows/sister-wives/ Přihlaste se k odběru TLC! bit.ly/SubscribeTLC Facebook: facebook.com/sisterwives facebook.com/TLC Twitter: twitter.com/TLC Jsme na Instagramu! instagram.com/TLC 2019-12-16T20: 51: 11 000Z

Nová sezóna přehlídky se bude i nadále točit kolem polygamní rodiny Brownů, včetně patriarchy Kodyho Browna a jeho čtyř manželek Meri, Janelle, Christine a Robyn a jejich 18 dětí.

Oficiální synopse pro novou sezónu zní: Sesterské manželky se právě přestěhovaly do Flagstaffu v Arizoně, kde zjišťují, že vzestupy a pády polygamního životního stylu jejich rodiny jsou tak dramatické, jako kdykoli předtím. Rozzlobení sousedé vyhánějí jednu ženu z jejího nájemního domu a náklady na mnoho nemovitostí, které rodina potřebuje pro Kodyho čtyři manželky a mnoho dětí, ohrožují finanční katastrofu.

Popis dodává: V naději na snížení této zátěže Kody plánuje, že celá rodina postaví jeden obří dům, ale manželky si nejsou tak jisté. A dojde k hádce, když se Brownovi pokusí rozdělit svůj nový majetek. Napětí s první manželkou Meri stále není vyřešeno a ona se vrací do terapie s Kody, aby se pokusila napravit jejich vztah. Samozřejmě je také co slavit. Meriina dcera Mariah a její přítelkyně Audrey se zasnoubily a Janelina dcera Madison má druhé dítě!

Ladění v neděli 5. ledna 2020 ve 21 hodin EST stihne premiéru 14. série Sesterské manželky na TLC. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televizní reality show zpravodajství z oblasti zpravodajství a zábavy.


Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete premiéru 6. série seriálu '60 Days In' online sledovat bez kabelu.

Kickers a Punters jsou někdy přehlíženi, ale jsou velmi důležitou součástí týmu. Kopání nebo plavení nemusí být příliš těžké, pokud se budete řídit těmito radami. Vždy pracujte na síle nohou. Můžete to udělat spuštěním nebo jinou nohou ...

Jak pomoci psům s problémy s klouby a ztuhlostí. Kloubní problémy jsou u starších psů běžné v důsledku normálního procesu stárnutí. Mohou se také objevit u mladých psů kvůli zranění kloubů. Mnoho různých faktorů může přispět k ...

„Celebrity Call Center“, nová série od E!, Má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat epizody online nebo na vyžádání.

Váš průvodce sledováním Spider-Man: Animovaná série online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.