Jak se dívat na Star Wars Klonové války: Váš konečný průvodce prohlížením

Disney XDPůvodně vydáno jako film, Star Wars: Klonové války byl rychle přeměněn na televizní pořad v roce 2008. Po událostech z útoku klonů se tento pořad zaměřuje na krátkou mezeru mezi hranými filmy během masivního konfliktu mezi galaktickou republikou a separatistickými silami.

Streamujte klonové války hned teďTuto show vytvořil George Lucas a vznikla řada příběhů, které se točí kolem rozmanitého a jedinečného seznamu postav ve vesmíru Star Wars. Vzhledem k tomu, že celá tato show je považována za součást oficiálního kánonu, budou se fanoušci filmů absolutně chtít ponořit do této show co nejdříve.


Jak streamovat Star Wars: Klonové války - exkluzivně na Disney+

Klonové války je jednou z klasických animovaných show Disney Star Wars, které budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžete streamovat Klonové války a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.stream hry o trůny 8 epizoda 5
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte The Clone Wars
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.


Přehled Star Wars: Klonové války

Datum vydání: 15. srpna 2008-únor 2020
Tvůrci: Lucasfilm Ltd, Polygon Pictures
Roční období:
7
V hlavních rolích:
Tom Kane, Matt Lanter, Dee Bradley Baker, James Arnold Taylor, Ashley Eckstein
Hodnocení: TV-PG
Synopse:
Klonové války sleduje události po Útok klonů Galaktická republika se pokouší porazit zlé separatistické síly. Tento televizní seriál se zaměřuje především na Anakina Skywalkera, jeho padawana Ahsoka a bývalého mistra Obi-Wana Kenobiho.


Jak dlouho jsou Star Wars: Klonové války?

Pokud máte v plánu sledovat The Clone Wars, pak byste měli být připraveni vyhradit si spoustu času. Tato série se pyšní více než 121 epizodami, přičemž dalších 12 má dorazit na začátku února. Každá epizoda trvá přibližně 22 minut, což znamená, že máte před sebou desítky a desítky hodin. Jakmile nová sezóna skončí v únoru, Star Wars: The Clone Wars bude oficiálně u konce.
Děj Star Wars: Klonové války

Tato série, odehrávající se během Klonových válek, představuje různé momenty celého konfliktu. Zatímco show hodně skáče, hlavní důraz je kladen na vztah mezi Anakinem Skywalkerem a jeho učedníkem Ahsoka Tano. To nám umožňuje hlouběji nahlédnout do Anakinova emočního stavu, než nakonec zradí Jedi a obrátí se na temnou stranu. Klonové války také přináší řadu fanoušků oblíbených postav, jako je Boba Fett.


Obsazení Star Wars: Klonové války

Na rozdíl od hraných filmů jsou všechny role vyjádřeny různými herci a herečkami. Nikdo z původního obsazení nereprezentuje své části, takže nečekejte, že Ewan McGregor nebo Natalie Portman budou vyjadřovat své postavy. Obsazení však odvádí skvělou práci, která těmto postavám vdechuje život, a přitom si zachovává stejné osobnosti, jaké byly ve filmech.

Tom Kane jako vypravěč

Vyjádření začátku každé epizody, pokud dosáhl hlasového herce Toma Kanea. Působí jako vypravěč filmu Klonové války, pomáhá nastavit scénu každé epizody a udržuje diváky v obraze díky událostem show. Kane propůjčil svůj talent řadě vlastností Star Wars, včetně The Last Jedi, Star Wars: Battlefront II , Star Wars: Rebels a LEGO Star Wars hry. Kromě toho Kane pracoval The Powerpuff Girls , Fortnite , Volání povinnosti , Marvel Ultimate Alliance 3 a Archer.

Matt Lanter jako Anakin Skywalker

Matt Lanter se ujal role mladého rytíře Jedi a objevil se v mnoha živých akčních filmech, animovaných show a videohrách. Několikrát vyjádřil Anakina Skywalkera Star Wars: Battlefront II , Star Wars: Forces of Destiny , Kinect Star Wars , a Rebelové ze Star Wars . Lanter také předvedl Upíři sát , Katastrofický film , Hvězdou kříženou , a Pitch Perfect 3 . Svou roli Anakina si zopakuje v sezóně 7 Klonových válek.

James Arnold Taylor jako Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi, který ztvárnil kultovního mistra Jediho, je James Arnold Taylor. Přestože je role běžně spojována s Ewanem McGregorem, Taylor odvedl hvězdnou práci a zachytil podstatu toho, proč je tato postava tak důležitá pro mýty Hvězdných válek. Pracoval na řadě populárních, dlouhotrvajících televizních pořadů jako např Mladá spravedlnost , Strážci galaxie , Pokud myši dáte cookie , LEGO City Adventures , a Hlasitý dům . Fanoušci videoher mohou také rozpoznat Taylora jako původní hlas Ratcheta v klasickém titulu PS2, Ratchet & Clank .

Ashley Eckstein jako Ahsoka Tano

Ahsoka Tano, vytvořený speciálně pro Star Wars: The Clone Wars, je učedníkem Anakina Skywalkera. Mladý padawan Ahsoka slouží jako postava POV (Point of View) pro show. Objevila se také ve Star Wars Rebels, ale stále se ještě nikdy neobjevila v žádném z hraných filmů. Portfolio Ashley Eckstein zahrnuje Avengers Assemble , Sofie první , Ultimátni Pavoučí muž , DC Super Hero Girls , To je tak sobecké , a TV s modrým límečkem .


Hvězdné války: Spoilery klonových válek

Protože v průběhu Hvězdných válek: Klonových válek existuje řada velkých momentů, důrazně vám doporučujeme sledovat tuto sérii bez znalosti spoilerů. V celé sérii se seznámíme s osudy řady různých postav, jako jsou Boba Fett a Darth Maul. Obi-Wanův milostný život je prozkoumán v dalších epizodách, stejně jako Maulův vztah s císařem. Klonové války také zavedou diváky na řadu různých planet, nových i starých.


Recenze Star Wars: Klonové války - Co řekli kritici

Přestože jde o televizní show zrozenou z tak oblíbeného filmu, Star Wars: The Clone Wars má nesmírnou kritiku a chválu fanoušků. V současné době sedí na 94% od kritiků a 91% publika skóre na Shnilá rajčata Tato série se může pochlubit lepšími recenzemi než všechny prequelské filmy. S pouze první sezónou na 79%si zbytek série vysloužil skvělé hodnocení.

Kritici často citují skvělou animaci a to, jak bez námahy tato show přenáší diváky do tohoto vesmíru. Přestože je Clone Wars stále dětskou show, nebojí se diskutovat o těžkých tématech ani prozkoumávat temná prostředí. Darebáci jsou více než jednorozměrní nepřátelé, přičemž show zabrala spoustu času, než plně rozvinula své různé protivníky. Star Wars: The Clone Wars nastavilo standard pro to, co fanoušci očekávají od show založené na této ikonické franšíze.


Where Star Wars: The Clone Wars Fits in the Franchise Pantheon

Jak již bylo řečeno, Star Wars: The Clone Wars se odehrává mezi událostmi Attack of the Clones a Revenge of the Sith. Vezměme si kánon, přehlídka má celkem sedm sezón, z nichž všechny se odehrávají během tříleté války. K dispozici je také 2D animovaná série krátkých filmů s názvem Clone Wars Volume One and Two, která se odehrává bezprostředně po televizní show.


Trailer k filmu Star Wars: Klonové válkyHrát si

Star Wars: The Clone Wars-VŠECHNY TRAILERY (období 1-7) Klonové války uloženy! Děkujeme společnosti Disney za návrat klonových válek! #clonewarssaved Všechna práva patří společnostem Lucasfilm, Cartoon Network a Disney. 2018-07-21T01: 40: 35Z

Streamujte klonové války hned teď


Drobnosti Star Wars: Klonové války: 5 rychlých faktů

Stejně jako mnoho vlastností hvězdných válek, existuje několik fascinujících příběhů a momentů kolem jeho vzniku. Níže je uvedeno pět různých velikonočních vajec, reference a způsoby, jak film ovlivnil populární kulturu.

co je raketový míček
  1. 1. Epizody nejsou v chronologickém pořadí

  2. Snad nejkurióznějším aspektem Star Wars: The Clone Wars je, že show byla vysílána mimo chronologické pořadí. Na rozdíl od většiny televizních seriálů, časová osa přehlídky ve skutečnosti začíná v polovině 2. sezóny a poté skáče po 121 epizodách. Z tohoto důvodu společnost Disney vydala oficiální objednávku epizody pro ty, kteří chtějí vidět show v správné pořadí . Pokud plánujete sledovat show, doporučujeme sledovat jejich seznam, protože díky tomu jsou celkové příběhy mnohem soudržnější - zejména na začátku.

2. Všechny klonové hlasy byly zaznamenány samostatně

Na rozdíl od filmů The Clone Wars tráví překvapivě mnoho času zkoumáním různých vojsk zapojených do konfliktu. Během nahrávání by hlasový herec Dee Bradley Baker každému klonu poskytl jiné skloňování nebo drobné úpravy dialogů, aby zněl jedinečně. Vzhledem k tomu, že klonoví vojáci se vždy zoufale snaží vyniknout, díky této metodě vypadali víc než vojáci bez tváře.

3. Pouze šest herců si v pořadu zopakovalo role v živém hraní

Během dlouhého běhu přehlídky si pouze šest herců zopakovalo své role z filmů. Byli to Liam Neeson jako Qui-Gon Jinn, Daniel Logan jako Boba Fett, Anthony Daniels jako C-3PO, Mathew Wood jako generál Grevious, Ahmed Best jako Jar Jar Binks a Pernilla August jako Shmi Skywalker. Toto číslo se může změnit s nevydanou sedmou sezónou, ale je to nepravděpodobné. Každá další role ve filmu byla přepracována, přestože Hayden Christensen projevil zájem o vyjádření Anakina.

4. Plo Koon má více Screentime než většina členů Rady Jedi

Když pomineme Yodu, Mace Windu a Obi-Wana Kenobiho, Plo Koon má více screentime než kdokoli jiný z členů Rady Jedi. Plo Koon, Kel Kel, byla Jedi, která přivedla Ahsoka do řádu Jedi a cítí za ni hlubokou odpovědnost. Objevuje se v celé sérii, přestože se ve filmech objeví jen na pár minut. Je to oblíbená postava režiséra Davea Filnoie a Plo Koon byl zabit v Pomstě Sithů během popravčí scény Order 66.

5. Anakin a General Grevious Never Meet Face to Face

Aby se drželi kánonu Pomsty Sithů, Anakin Skywalker a generál Grevious se nikdy nesměli osobně setkat. Zatímco tito dva proti sobě bojovali ve vesmíru, jejich první setkání se odehrává v úvodním aktu třetího prequelského filmu. Obi-Wan Kenobi a Grevious naopak bojovali několikrát, což pomohlo prohloubit soupeření mezi těmito dvěma generály. Toto je jeden z nejlepších příkladů toho, jak přehlídka navazovala na původní zápletku filmu.

Streamujte klonové války hned teď


Populární Problémy

Seahawks a 49ers se setkají v bitvě 17. týdne v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Vrána nebo jeřábová pozice, které se v sanskrtu říká bakasana, je jednou z prvních rovnováh paží, které se naučili studenti jógy. Vrána představuje posílení paží, zápěstí a břišních svalů. http://www.yogajournal.com/pose/crane-pose/ Také ...

Jak vyrobit svařené víno. Sladké, kořeněné víno je oblíbené již od Římanů. Https://vinepair.com/articles/history-of-mulled-wine/ Tato lahodná směs ovoce a koření je dokonalým nápojem pro sváteční období. Sloužil ...

Jak nastavit rekurzivní luk. Koupili jste si luk s opakováním, ale nevíte, jak jej nastavit. Existuje mnoho komplikovaných doplňků, některé nutné a některé ne, které můžete připevnit na luk. Pomohou vašim střelám získat více ...

Každý rozumně šikovný majitel lodi může utěsnit svou vlastní loď, není v tom žádná magie. Na nové lodi s nedotčenými švy mezi prkny je to docela rovně. Na starší lodi mohou být švy poškozené a mohou mít různou šířku, takže ...