Jak se dívat na „naskočit“: Průvodce prohlížením rodiny

skočit do filmu

Disney

rakety závaží na rakety

Sledujte Jump In! Nyní

Skočit dovnitř! měla premiéru pro americké publikum Disney Channel 12. ledna 2007 a film se stal okamžitým hitem mezi mladým publikem po celém světě. Film zahájil Corbin Bleu, čerstvý úspěch prvního Muzikál ze střední školy , poprvé na výsluní jako vedoucí muž. Film napsali Doreen Spicer-Dannelly, Regina Y. Kicks a Karin Gist a režíroval ho veterán Disney Paul Hoen, který také režíroval pokračování Cheetah Girls a Camp Rock .

Je to inspirativní film, který se zabývá tématy, jako je přátelství, šikana, týmová práce a sledování svých snů. Ti, kteří se dívají Skočit dovnitř! online procházka z filmu splněna a povzbuzována k tomu, aby byli věrní sami sobě. A nyní se spuštěním Disney+, streamování Skočit dovnitř! nikdy nebylo jednodušší! Shromáždili jsme vše, co potřebujete, abyste byli připraveni sledovat Disney Skočit dovnitř! online. Zde je návod, jak se dívat Skočit dovnitř! právě teď:

Jak streamovat „naskočte!“ - Exkluzivně na Disney+

Skočit dovnitř! je jedním z nejlepších originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Skočit dovnitř! a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Jump In
  5. 5. Klepněte na Jump In!
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Skočte!“: Přehled

Datum vydání: 12. ledna 2011
Tvůrci: Scénář: Doreen Spicer-Dannelly, Regina Y. Hicks, Karin Gist
Ředitel:
Paul Hoen
V hlavních rolích:
Corbin Bleu, Keke Palmer, Shanica Knowles, David Reivers
Hodnocení:
G
Synopse:
Skočit dovnitř! následuje Isadore Izzy Daniels, mladý boxer, který trénuje, aby šel ve šlépějích svého otce, jak se dostává do světa konkurenčních turnajů ve dvou dutinách. Když ho jeho kamarádka Mary požádá, aby byl náhradou jejího týmu, když jeden z členů týmu propustí kauci, Izzy objeví svou lásku ke sportu (a svému příteli z dětství).


Jak dlouho je „naskočit!“?

Film je hodina a 25 minut, nebo celkem 85 minut.


„Skočte!“ Děj

Skočit dovnitř! následuje Isadore Izzy Daniels, že jde od hvězdného boxera k dvojnásobnému nizozemskému šampionovi. Izzy trénuje, aby šel ve stopách svého otce tím, že vyhraje Zlatou rukavici a stane se boxerem.

Izzyina sousedka (a tajná zamilovanost) Mary ho však lana spojí se svým dvojitým holandským týmem poté, co jeden z jejich spoluhráčů přestane a připojí se k jejich soutěži. Izzy je zpočátku odolný vůči vstupu, ale po tréninku s týmem je jasné, že je přirozený. Připojí se k týmu, ale jeho boxerské schopnosti začnou pokulhávat, což je ke zlosti jeho otce.

I když se pokouší udržet své dvojité dutchování v tajnosti, jeho nemesis Rodney to zjistí a odhalí své tajemství celé škole, což má za následek neregulovaný boxerský zápas v ringu. Kromě toho se Izzy potýká s Mary a Hot Chili Steppers, dvojitým holandským týmem, ale získává si u nich přízeň poté, co se na poslední chvíli objeví, aby se omluvil. Tým, s Izzy opět v týmu, získal první místo v soutěži.


„Skočte!“ Cast

Toto hvězdné obsazení představovalo hvězdy Corbin Bleu jako Izzy Daniels, Keke Palmer (pouhý rok poté, co vyšla Akeelah And The Bee) jako Mary Thomas a David Reivers jako Kenneth Daniels, Izzyho otec. Níže se dozvíte více o jejich postavách a zábavná fakta ze zákulisí jejich postav.

jak cvičit tenis doma

CORBIN MODRÁ jako ISADORE IZZY DANIELS

Corbin Bleu hraje Izzy Daniels, boxera a syna ovdovělého šampiona v boxu Kennetha Daniela. Izzy je na začátku filmu oddaný mladý boxer, a když se s ním setkáme, trénuje, aby se stal příštím šampionem Zlatých rukavic, stejně jako jeho otec.

Modrý vyškoleni v Los Angeles s představitelem Keke Palmerem a ve filmu udělal většinu svých vlastních kousků. Původně měl film hrát Raven-Symoné a měl mít název Double Dutch . Z neznámých důvodů byl přepracován na Jump In! s Modrou.

KEKE PALMER jako MARY THOMAS

Palmer hraje Mary, nejlepší přítelkyni Izzy z dětství a tajnou zamilovanost, která v jejím týmu The Hot Chili Steppers konkurenceschopně zdvojnásobuje holandštinu.

Palmer a Bleu kdysi zahrajte si verzi pro švihadlo populární basketbalové hry KŮŇ za účelem procvičení svých triků.

DAVID REIVERS jako KENNETH DANIELS

David Reivers hrál Kennetha Daniela, Izzyho otce a trenéra boxu. Kenneth je tvrdý muž a po smrti manželky se mu nedaří najít způsob, jak se spojit se svým synem mimo box.

Reivers je otec Corbin Bleu v reálném životě, stejně jako jeho herecký trenér . Pokud vypadá dobře, je to proto, že se také objevil v populárních show, včetně Zoufalé manželky a The Fosters. Hrál také otce postavy Corbina Bleu v High School Musical 3.


„Skočte!“ Písně a soundtrack

The Skočit dovnitř! oficiální soundtrack byl senzačním hitem a poskytl milovníkům Disneyho skladby včetně Push It To The Limit od Corbin Bleu a Jump to the Rhythm od Jordan Pruitt. Zvukový doprovod debutoval u čísla 5 na Billboard 200 pouhých pět dní po premiéře filmu v roce 2007 a příští týden se zvýšil na číslo 3.


„Skočte!“ U pokladny

Přestože se film nehrál v kinech, film byl dobře přijat malými i velkými diváky. Film byl viděn jako inspirativní a zvládala obtížná témata, jako je šikana, s grácií a ukazovala mladým divákům, že cesta po silnici, i když je náročná, je nakonec cestou, kterou byste se měli vydat.


„Skočte!“ Recenze - Co řekli kritici

Ačkoli skočte! obdržel a 63% na Rotten Tomatoes „film byl mezi diváky hitem a porazil High School Musical (ve kterém se objevil i Bleu) a Cheetah Girls 2 jako jeden z nejsledovanější premiéry původních filmů Disney Channel.

druhy tenisek

Kde „skočte dovnitř!“ Se hodí do Disneyho filmu Pantheon

Tento film byl u dětí dobře přijat, když měl premiéru, a film je stále považován za jeden z nejlepších originálních filmů společnosti Disney, podle Business Insider , Časopis Seventeen a Teen Vogue . Fanoušci filmové noty žasli nad jedinečností příběhu, jeden recenzent dokonce poznamenal, že nikdy neviděn od té doby film o dvojité dutchingu!


„Skočte!“ TrailerHrát si

Skočit dovnitř! - Upoutávka Brooklynská teenagerka Izzy Daniels (Corbin Bleu z High School Musical) trénuje, aby se stala boxerskou šampionkou - protože je to sen jeho otce. Přesto, zaujatý chladnými pohyby zapojenými do Double Dutch, souhlasí s tím, že pomůže své sousedce Mary (Keke Palmer), když potřebuje čtvrtého člena v jejím týmu švihadla. … 2012-07-11T15: 45: 39 000Z

Stream Přejít! Nyní


„Skočte!“ Drobnosti: 5 rychlých faktů

V zákulisí Jump In se toho děje hodně! - zde je pět nejlepších faktů, které jsme našli!

1. Blue minul Muzikál ze střední školy premiéru, protože natáčel Skočit dovnitř!

Bleu to nazval kletbou, ale v rozhovoru s People Magazine , zmiňuje, že se nikdy nedostal na střední hudební premiéru - nikdy. Ten první minul, protože střílel Jump In! v kanadském Torontu.

2. Corbin Bleu si udělal legraci z online chatovacích místností po úspěchu Skočit dovnitř! a Muzikál ze střední školy.

V an rozhovor s San Francisco Chronicle , Bleu poznamenal, že nešířily o něm drby, ale fanoušci (a nenáviděči) v online chatovacích místnostech.

Obvykle to jsou online chatovací místnosti, kde se věci objevují, řekl tazateli. Jedna věc, která se hodně opakuje, je, že jsem gay. Oni jen dělají předpoklady o tom, že miluji nakupování a miluji módu a jsem tanečník, takové věci. Je to jako, proč mají lidé vůbec čas psát takové věci? Osobně si to nenechám ovlivnit. Vím, že jsem upřímný.

3. Bleuův trenér byl světový šampion v švihadle

Marcus Taylor, kterému bylo pouhých 20 let, když pracoval na Jump In! naučil Corbin Bleu své dovednosti ve skákání přes švihadlo pro film, podle ČASU .

loketní manžeta

Taylor se stal v roce 2004 mistrem světa v švihadle. Říká, že ho jeho spolužáci vysmívali, že začal sportovat, stejně jako si z filmu Bleuova postava dělá legraci.

4. První polibek Keke Palmerové byl s Corbinem Bleu na setu Skočit dovnitř!

Ve věku 12 let Palmer sdílela svůj první polibek s tehdy 18letou Bleu, sdílela exkluzivně s Přístup do Hollywoodu . Říká, že přestože byla nervózní, Bleu byl o této zkušenosti velmi milý.

Udělali jsme [polibek] asi 20krát, řekla o paměti. Začal jsem být opravdu sebevědomý a říkal jsem si: ‚Měl bych mít první polibek ve filmu? Mám to nechat být? Možná je to všechno špatná věc? '

5. Bleu měl plány stát se dětským lékařem

V rozhovoru s Los Angeles, Times „Bleu uvádí, že zhruba rok před tím, než film vyšel, se musel rozhodnout, zda půjde do lékařské oblasti, nebo se bude dál věnovat herectví.

Řekl: Rozhodnutí bylo těžké; medicína je něco, co miluji. Ale herectví mám příliš rád a nevzdal bych to pro celý svět.

Stream Přejít! Nyní


Populární Problémy

Jak se zahřát na hru. Zahřívání je životně důležité před jakýmkoli výkonem, ať už je to ve sportu nebo na jevišti. Jednání závisí na těch nejmenších pohybech ve vašem těle, tváři a hlasu. Zahřívání na hru nemusí ...

Zde je návod, jak sledovat živou online premiéru The Walking Dead Season 10 Episode 9 midseason online, i když nemáte kabel.

'Grinch Musical!' bude ve středu večer vysílat NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu online.