Jak sledovat premiéru CBS „Survivor“ 2019 online

Sledujte Survivor 2019 online

Foto: Robert Voets © 2018 CBS Broadcasting, Inc. Všechna práva vyhrazena. Na snímku: Host 'Survivor' Jeff Probst

Sezóna 38 Pozůstalý Tématem je Edge of Extinction a premiéra nové sezóny se koná 20. února 2019 ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT. Nová sezóna kombinuje spoustu nováčků s některými veteránskými přeživšími. Pro ty, kteří se chtějí na show podívat dnes v noci, ale nemají kabelové předplatné ani žádné přihlašovací údaje, stále máte možnosti. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:Amazon Primetenisový míček v sušičce

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.CBS NaplnoTato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

bodování pojmů v tenise

FuboTVCBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

nejstarší profesionální tenista

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází také s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu pořadů k dispozici) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Před velkou premiérou hovořil dlouholetý moderátor show Jeff Probst Zábava dnes večer o nové sezóně a řekl: Podíváme se Pozůstalý jako tento úžasný sociální experiment, který je definován několika klíčovými prvky: skupina lidí, kteří jsou nuceni spolupracovat, ale musí navzájem hlasovat. Během let se také vyvinul v komplexní strategickou hru. Edge of Extinction pokračuje v tomto vývoji tím, že pokračuje v kombinaci fyzického a mentálního vedle strategie.

Umístěním nové sezóny přehlídky je opět Fidži, protože je to oblíbené místo pro produkci. Host Probst dříve vysvětlil Týden zábavy , v roce 2017, proč byla Fidži jeho nejlepší volbou. Řekl: „Skutečnou pravdou světa je, že když jsme začínali Pozůstalý Před 18 lety bylo spousta míst, kam bychom mohli jít. Jsou to dvě desetiletí. Je to jiný svět. Není mnoho míst, kam bychom mohli jít, z mnoha důvodů - ekonomika, populace, politické nepokoje, počasí.

Zatímco mnozí považují Probsta za showrunnera, řekl Týden zábavy že show pořádá skutečně polní producentka Riley Munday. Probst se ponořil do Munday a řekl: Její příběh je úžasný. Začalo to jako Dream Teamer. Nyní vede show. Děje se toho tolik a ona vede tuto armádu, jako by to byl jen piknik na zahradě s několika přáteli. Dlouho trvající hitová série je podle produkce v tomto bodě jako dobře namazaný stroj, zvláště pokud jde o práci v zákulisí. Jsou to nové zvraty, soutěžící a výzvy, které mění hru pro každého, od diváků po posádku.

Zatímco Pozůstalý se právě dostává do nové sezóny, přehlídka se již odlévá na příští sezónu, podle San Francisco CBS Local . Požadavky uvedené pro konkurz uvádějí, že musíte být starší 18 let. Zde prosím zkontrolujte požadavky na způsobilost. Musíte být občanem Spojených států a žít ve Spojených státech. Chcete-li se zúčastnit konkurzu, musíte se před akcí předem zaregistrovat. Každý uchazeč je vybízen, aby kreativně vyjádřil, proč by měl být považován za show. Pokud tedy doufáte, že se stanete survivalistou, castingové hovory jsou dobrou cestou.


Populární Problémy

Chcete se podívat na Usman vs Masvidal a všechny UFC 251 PPV? Zde je návod, jak si objednat UFC 251.

Chovat se přirozeně kolem své tlačenice se může zdát jako nemožná výzva. Jak bys měl být zábavný a sebevědomý, když máš v žaludku armádu motýlů? Začněte tím, že uznáte své pocity a uvědomíte si, že jste zamilovaní ...

Jak cvičit štěně border kolie. Štěňata border kolie mají jedny z nejvyšších energetických hladin ze všech plemen. Každý den potřebují značné množství fyzických cvičení. Vaše štěně border kolie dobře reaguje na výcvik, takže může ...

Packers 2-0 Packers hostují 0-2 Broncos ve 3. týdnu akce NFL v neděli. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Vánoční speciál „I Love Lucy“ se vysílá dnes večer v 8:00 hodin na CBS. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.