Jak sledovat transparentní finále Musicale online zdarma

Transparentní hudební finále

Amazon Studios Po vystoupení Jeffreyho Tambora ze seriálu se po skončení Jeffreyho Tambora vyklání Amazon's Transparent s hudebním speciálním finále.

Po odchodu Jeffreyho Tambora ze série v důsledku obvinění ze sexuálního obtěžování společnost Amazon Průhledný uzavírá sérii hudební finále obklopující smrt Tamborovy postavy na obrazovce Maury. Finále je nyní k dispozici pro streamování na Amazon Prime.

Pokud již máte Amazon Prime, můžete sledovat Transparentní hudební finále právě tady . Pokud nemáte Amazon Prime, tak ano zde můžete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi a pak sledovat finále.

Zde je další přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých zařízeních:

druhy tenisových raket

Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon Prime jděte sem a najděte Transparentní hudební finále .

Kromě toho můžete také sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Pokud nemáte Amazon Prime

Ke sledování seriálu budete potřebovat předplatné Amazon Prime nebo Amazon Prime Video. Naštěstí je snadné se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi a existuje řada různých možností:

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů a televizních pořadů Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Ceny jsou buď 12,99 $ měsíčně, nebo 119 $ ročně, ale je to tak přichází s 30denní zkušební verzí zdarma .

Video Amazon Prime : Pokud chcete pouze přístup k filmům a televizním pořadům Amazonu bez bezplatné dopravy a dalších doplňků, stojí to 8,99 $ měsíčně po vaše 30denní bezplatná zkušební verze .

Amazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime ale přichází s půlroční bezplatnou zkušební verzí a poté stojí buď 6,49 $ za měsíc, nebo 59 $ za rok.

Jakmile se zaregistrujete, tak může sledovat Transparentní hudební finále přímo na vašem počítači nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Náhled „Transparent Musicale Finale“

Poté, co byl herec Jeffrey Tambor ukázán dveřím po obvinění ze sexuálního obtěžování na place, Průhledný série, kde Tambor hraje transsexuální ženu Mauru, uzavírá svůj příběh hudebním finále. S názvem Transparentní hudební finále “finále uzavírá příběhy svých postav po náhlé smrti Maury, což donutilo rodinu Pfeffermanů čelit ztrátě jejich matriarchy a Moppy. Speciál bude mít dvě hodiny a je, ano, muzikál.

Tvůrkyně a showrunnerka Jill Soloway si dříve nebyla jistá, jak pokračovat v sérii bez Tambora, a domnívala se, že by bylo snazší se zastavit, než se dohodnout na myšlence finále, podle Odrůda .Hrát si

Transparent: Musical Final - oficiální upoutávka | Prime Video TRANSPARENTNÍ FINÁLE MUSICALE přichází 27. září! Podívejte se na trailer v plné délce a podívejte se, jak Transparent přechází do muzikálu. Sledujte Transparent Musicale Finale nyní výhradně se svým Prime členstvím: bit.ly/TransparentMusicaleFinale PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/PrimeVideoSubscribe O Transparent: Od roku 2014 byla publika transfixována pomocí TRANSPARENT, sdílení životů Pfeffermans po… 2019-07-27T17: 14: 50 000Z

Ve finále, které vytvořil Soloway s originální hudbou Faith Soloway, se kromě řady fanoušků objevují vracející se členové obsazení Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker, Jay Duplass, Alexandra Billings, Kathryn Hahn, Shakina Nayfack a Trace Lysette. oblíbené postavy vracející se na speciál. Některé z názvů písniček finále zahrnují Your Boundary Is My Trigger a Sepulveda Boulevard. Série a písně jsou inspirovány jejich rodiči, který vyšel jako transgender.

Faith píše tyto písně tak dlouho, řekla Jill Soloway. Je textařka, je skladatelka, je Soloway. Není to tak, že bychom jen přidávali písně k show. Písně pocházejí z hlubokého místa v historii naší vlastní rodiny. Faith měl rezidenci v Joe’s Pub, na Public v New Yorku, kam jsem chodil a poslouchal, jak tyto písně zpívají jiní lidé.

Chceme, aby každý měl ten „wow“ okamžik, kdy vidí film poprvé, řekl Soloway Odrůda na tiskovém turné Asociace televizních kritiků. Riskujeme tolik.

Než skandál Tambor vykolejil sérii, Průhledný byl nastaven na produkci pravidelné páté sezóny; spisovatelé a tvůrci nechtěli sérii náhle ukončit. Díky hybnosti Závěrečný muzikál Jill Soloway také odhalila plány, které je třeba podniknout Průhledný na Broadway v podobě scénického muzikálu.

Jsme v procesu, kdy jdeme po silnici, kde děláme workshopy a pak se vydáváme mimo Broadway a pak na Broadway, řekl Soloway.

jak vysoká je Maria Sharapova

Populární Problémy

Jak si pronajmout auto. Půjčení auta je někdy nákladné, časově náročné a plné skrytých poplatků a překvapivých požadavků. Nakupování za nejlepší cenu a zajištění porozumění pravidlům a předpisům před a po ...

Francouzská tenisová hvězda Gael Monifls najala Guntera Bresnika, bývalého trenéra šampiona US Open Dominica Thiema. Monfils také přivedl Richarda Ruckelshausena jako součást svého nového trenérského týmu.

Jak zastavit suché tažení. Suché zvedání je pocit, který cítíte, když se chystáte zvracet, ale z vašich úst nic nevychází. Tento stav se běžně vyskytuje u těhotných žen, ale může se stát každému. Ve většině případů můžete zastavit ...

Dominic Thiem se v neděli utká s dobrým přítelem Alexandrem Zverevem ve finále US Open 2020. Pro oba hráče to bude šance vyhrát jejich první grandslamový titul.

Zde je návod, jak můžete bezplatně sledovat stream finále The Clone Wars Season 7 Episode 12, ať už máte nebo nemáte Disney Plus.

Staly se vaše boty tématem diskuse - ve zlém? Páchnoucí obuv může být zdrojem velké ostudy. Naštěstí existuje pomoc. Způsobů, jak se zbavit zápachu z obuvi, je doslova desítky. Podle toho, jak je to špatné, ...