Jak sledovat UFC 257 na telefonu nebo tabletuGetty Lehké váhy UFC Dustin Poirier a Conor McGregor.

Kupte si UFC 257

Conor McGregor a Dustin Poirier budou v sobotu v Etihad Arena v Abú Dhabí bojovat v lehké váze v hlavní události UFC 257.

UFC 257 PPV začíná ve 22 hodin. ET, přičemž Poirier vs McGregor začne kolem 12:15 ET.

Pokud se nemůžete dostat k televizi, ale nechcete si nechat ujít souboje, zde je podrobný průvodce, jak sledovat Poirier vs McGregor 2 a celé UFC 257 na telefonu nebo tabletu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat UFC 257 na telefonu nebo tabletu

  1. 1) Kupte si UFC 257 PPV právě zde
  2. 2a) Pokud již máte aplikaci ESPN staženou do telefonu nebo tabletu, přejděte ke kroku 4
  3. 2b) Pokud aplikaci ESPN nemáte, přejděte v telefonu nebo tabletu do obchodu s aplikacemi
  4. 3) Vyhledejte aplikaci ESPN a stáhněte si ji
  5. 4) Otevřete na svém telefonu nebo tabletu aplikaci ESPN
  6. 5) Vyberte ikonu nastavení (symbol ozubeného kola) v pravém horním rohu
  7. 6) Vyberte možnost Přihlásit se k účtu ESPN
  8. 7) Přihlaste se pomocí účtu ESPN+, který jste použili k nákupu PPV
  9. 8) Přejděte na kartu SLEDOVÁNÍ a v části VLASTNOSTI vyberte buď předvolby UFC 257, nebo hlavní kartu UFC 257 a začněte sledovat

Kolik stojí UFC 257?

Samotný UFC 257 PPV stojí 69,99 $. Pokud však ještě nemáte ESPN+, nebo máte pouze měsíční předplatné ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje jeden rok ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 257 PPV za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent.


Kde jinde můžete sledovat UFC 257?

Pokud se nechcete dívat na svůj telefon nebo tablet, můžete tak učinit na jakémkoli jiném streamovacím zařízení, které podporuje aplikaci ESPN. To zahrnuje, ale není omezeno na:

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
PlayStation 4 nebo 5
Xbox One nebo Series X/S
Samsung Smart TV
Eye of the Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 257

McGregor (22–4 MMA, 10–2 UFC) naposledy bojoval před více než rokem, když 18. ledna 2020 odeslal Donalda Cerrona ranou do hlavy 40 sekund do šrotu UFC 246.

Byl to jeho první zápas za více než rok, kdy 6. října 2018 v UFC 229 spadl na Khabib Nurmagomedov přes krk, což byl zápas, který předcházel neslavné rvačce v aréně.

Dvaatřicetiletý Ir krátce držel v listopadu 2016 souběžně lehký a lehký opasek UFC.

Mám pocit, že teprve začínám, řekl ve čtvrtek McGregor MMA feťák . Každý chce říct (řekni): „Hej, Conore, všechno jsi udělal. Jsi tak bohatý. Tady jsi bohatší než Dana (White). Co tady děláš? ‘Nesmím tu být? Chci být tady. Chci hrát pro fanoušky. Jsem mladý muž. Mám mnoho důležitých věcí - víte, všechny peníze, všechny pásy, všechno. To přichází a odchází. Víš, co žije? Hlavní body - hlavní body bojovníka.

Díváte se na hlavní body Roy Jones Jr., na hlavní body Mike Tysona, (hlavní body (Muhammad) Aliho). Chci, aby můj hlavní naviják byl jako z filmu. O to mi jde.

McGregor a Poirier (26–6 MMA, 18–5 UFC) už předtím skončili na druhou-první udeřil druhou 106 sekund po setkání na UFC 178 27. září 2014. McGregor tentokrát předpovídal vítězství během první minuty kolem.

Poprvé jsem ho odtamtud dostal za 90 sekund, takže nejsem tak daleko, řekl McGregor ve čtvrtek za MMA feťák . To je naprostá důvěra v moji přípravu a mé schopnosti. Vím, že jsou otázky ohledně mých schopností. Vím, že je těžší a má jinou váhu a je zkušenější, ale cítím, že to zvládnu. … Věřím, že ho tam dostanu a možná ho brzy zasáhnu, ale doufám v dobrý a dlouhý zápas.

Poirier, také 32, také přichází z odskakujícího vítězství, které následovalo po podrobení Nurmagomedova. Rodák z Louisiany prohlásil jednomyslné vítězství nad Danem Hookerem v UFC na ESPN 12 27. června 2020, osm a půl měsíce poté, co podlehl Eagle na UFC 242.

Každý boj je čip na mém rameni, řekl Poirier ve čtvrtek MMA Boj . Snažím se něco dokázat. Práci, kterou jsem vložil, se snažím, aby se vyplatila. Snažím se dostat svou rodinu do lepší pozice. Není tomu jinak.

loketní pouzdro na tenisový loket

Vím, co znamená vítězství nad Conorem McGregorem v bojových sportech, a vím, kdo vyhraje tento boj, bojuje o zlato, a proto bojuji.


Populární Problémy

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Virginia Tech vs Saint Louis v prvním kole turnaje NCAA.

Začínají vaše činely ztrácet lesk? Nebo jsou prostě špinaví? A je nejbližší hudební obchod příliš daleko na to, abyste si mohli vyzvednout nějaký čistič činelu? Bez ohledu na to, zda jsou tyto činely součástí vaší bicí soupravy nebo dvojice pro ...