Jak sledovat UFC Newark 2019 online bez kabelu

Sledujte UFC Newark online

Getty

Ti v USA můžete sledovat živý přenos UFC na ESPN: Covington vs Lawler bez kabelu prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Bitva mezi uchazečem o titul welterové váhy Colby Covingtonem a bývalým držitelem titulu Robbie Lawlerem v sobotu odpoledne tituluje silnou UFC na kartě ESPN 5 od Newarku. V co-main eventu se v lehkém zápase utkají veteráni Jim Miller a Clay Guida.

Předběžná karta (poledne ET) a hlavní karta (15:00 ET) budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze všech bojů na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelu a živého vysílání , z nichž všechny zahrnují ESPN:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

badmintonové body

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete zápasy sledovat naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


UFC Newark Preview

Covington (14: 1 v profesionální kariéře MMA, 9: 1 v UFC) nebojoval od června 2018, kdy porazil Rafaela dos Anjose, aby na UFC 225 získal prozatímní titul welterové váhy UFC. Nosní chirurgie ho udržela mimo Sjednocení UFC 228 s Tyronem Woodleyem a byl zbaven tohoto rozdílu.

Lawler (28-13, 13-7) držel pás welterové váhy od prosince 2014 do července 2016, kdy spadl na Woodley přes knockout v prvním kole na UFC 201.

Vzhledem k tomu, že bývalí spoluhráči z týmu American Top Team byli sehraní, 31letý Covington obvinil Lawlera, že opustil ATT kvůli obrázku zveřejněnému v tělocvičně po prohře Lawlera s Woodleyem, dalším bojovníkem ATT.

Covington také zpochybnil, jak se jeho 37letému soupeři podařilo soutěžit na tak vysoké úrovni téměř dvě desetiletí.

Chci říct, trénoval jsem s tím chlapem v jeho nejlepších letech, v jeho raných 30 letech, a ty mi řekneš, že v jeho 30 letech vypadá lépe, než kdy vypadal celou svou kariéru? A to je poté, co podnikl nejvýznamnější údery v historii UFC, řekl Covington Podání rádia minulý týden. To je po všech válkách, kterými prošel svým tělem. A pak najednou je jen na nějakém super lektvaru a vypadá prostě lépe než kdy jindy? Víte, buďme upřímní, to nedává smysl.

Nechci říkat, co vy, víte, že chcete, abych řekl. Neřeknu to, nechám za to mluvit lidi. Nechám lidi, aby to posoudili. Ale mám na mysli, buďme upřímní, chlapi, nemusíte mít jen třicet, najednou máte pramen mládí a jste prostě silnější a lepší, než jste kdy byli v celé své kariéře.

Lawler debutoval profesionálně v dubnu 2001, kdy na Extreme Challenge 39 vyrazil Johna Reeda.

Od porážky Woodleyho se vrátil tím, že si vysloužil jednomyslné rozhodnutí ohledně Donalda Cerrona na UFC 214. Ale od té doby prohrál dva zápasy, a to na Dos Anjose a Bena Askrena.

Opustil jsem [American Top Team] a je to tak. Chtěl příběh, řekl Lawler MMA Boj Covingtonových komentářů před bojem. Lidé si pokládají spoustu otázek, zvláště když tento boj probíhá. To je jedno. Je to takové jaké to je. Je mi dobře.

Dodal: Prostě to ignoruji. Opravdu nesleduji, co lidé říkají, co lidé dělají. Těmto věcem nevěnuji pozornost. Soustředím se na to, jak se mohu zlepšit, soustředím se na svou rodinu, správné stravování a ujistím se, že spím správně. To jsou věci, na které se soustředím.


Populární Problémy

Vložky do bot se mohou časem zašpinit, zvláště pokud boty nosíte často. Můžete si všimnout, že vložky ve vašich botách mají nepříjemný zápach nebo skvrny a skvrny. Vložky můžete čistit teplou vodou, mýdlem nebo octem a ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru 76ers vs Celtics Game 1 online, pokud nemáte kabel.

Andrey Rublev předal v neděli rozžhavené ruce rozžhavenému Alexandru Zverevovi ve finále Western & Southern Open.

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .

Jak se držet dál od cigaret. Přestat kouřit je jednou z nejtěžších věcí, které kdy uděláte. Protože tabák každoročně zabíjí miliony lidí, https: //www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/tobacco je také jedním z nejdůležitějších ....

Jak odstranit lepidlo E6000. E6000 je víceúčelové lepidlo průmyslové kvality. Jeho pevnost a flexibilita z něj činí prvotřídní řemeslné, šperkařské a opravářské lepidlo, ale tyto těžké vlastnosti také ztěžují jeho odstranění. E6000 dluhopisy ...