Jak sledovat fotbalové hry USC bez kabelu

USC fotbal bez kabelu

Christian Petersen/Getty Images Quarterback Kedon Slovis z trojských koní USC hodí 14. listopadu 2020 přihrávku proti Arizoně Wildcats.

USC vstupuje do sezóny s talentovaným soupiskou a známými ambicemi na titul, ale bude potřebovat velký rok, aby dostal hlavního kouče Claye Heltona z horkého křesla.V roce 2021 budou hry USC vysílány na sítích ABC, ESPN, ESPN2, Fox, Fox Sports 1, NBC nebo Pac-12.Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos všech fotbalových zápasů USC online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Zahrnuty fotbalové kanály USC : ABC, ESPN, ESPN2, Fox, Fox 4K, Fox Sports 1, NBC, Pac-12 Network, Pac-12 Network regionální kanály (ABC, Fox a NBC jsou k dispozici živě na většině, ale ne na všech trzích)Můžete sledovat živý přenos z každé hry USC s předplatným balíčku FuboTV Starter a doplňkem Sports Plus (celkem 130+ kanálů). Oba mohou být zahrnuty do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze (poté 64,99 $ za měsíc):páskový tenisový loket

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry USC můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hry Fox a FS1 můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.Hry ABC a ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Hry Pac-12 Network můžete sledovat živě prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now.

K sledování prostřednictvím těchto platforem se budete muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Fubo.


Vidgo

Zahrnuty fotbalové kanály USC : ABC, ESPN, ESPN2, Fox, Fox Sports 1, Pac-12 Network, Pac-12 Network regionální kanály (ABC a Fox jsou k dispozici živě na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos většiny her USC (bez NBC, kde bude hra proti Notre Dame) s předplatným Vidgo (celkem 95+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $ (poté 55 $ za měsíc):

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry USC můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

tenisky ve fialovém lesku

Hry Fox a FS1 můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ABC a ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Hry Pac-12 Network můžete sledovat živě prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now.

K sledování prostřednictvím těchto platforem se budete muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Sling TV

Zahrnuty fotbalové kanály USC : ESPN, ESPN2, ESPN3 (simultánní hry ABC), Fox, Fox Sports 1, NBC, Pac-12 Network (Fox a NBC jsou k dispozici živě na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos z každé hry USC s předplatným balíčku Sling Blue & Orange + Sports Extra od Sling TV (celkem 65+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 35 $ (poté 65 $ za měsíc):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry USC můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hry Fox a FS1 můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ABC a ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Hry Pac-12 Network můžete sledovat živě prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now.

Chcete -li sledovat prostřednictvím těchto platforem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Náhled na sezónu USC 2021

USC loni nedosáhl na první titul programu Pac-12 od roku 2017, ale sledoval, jak Oregon sbírá hardware po zkrácené sezóně.

nejlepší velikost úchopu pro tenisovou raketu

Vstup do nového roku je kapitán USC Clay Helton na horkém sedadle. Jako vedoucí muž USC má rekord 45-23, a přestože je to dobře, není to v souladu s očekáváním šampionátu, které trojské koně stanovily každou sezónu.

Jak skvělá příležitost nejen pro nás jako trenéry, ale i pro naše studenty-sportovce, řekl Helton během mediálních dnů Pac-12. Podívám se na naše trenéry, kolik zkušeností s touto konferencí máme, na všechny zkušenosti, které jste jako trenéři nasbírali. Jako studenti-sportovci získají pouze jednu vysokoškolskou zkušenost. Jak tvrdě bojovali v minulé sezóně, protivenství, zkoušky a soužení, aby mohli být i dnes tady, být s našimi mediálními prostředky. Vidím úsměvy na jejich tvářích. Mít trochu normálnosti je vzrušující. Je vzrušující začít nový rok. Je vzrušující mít mimosezónní kampaň se silami a kondicí, jarní trénink, letní tréninky a přípravné podzimní soustředění.

Kedon Slovis je spouštěčem trojských koní na rozehrávce. Slovis je na řadě sledovaných seznamů a je top 10 uchazečem o Heisman, podle USA Today. Myslím, že očekávání pro Kedon [Slovis] budou vždy vysoká. Co děláme [je], klademe na něj extrémně vysoká očekávání, řekl ofenzivní koordinátor USC Graham Harrell. Je na něm velká zodpovědnost, ale s tím souvisí i práce, řekl Harrell. Není důvod, aby nehrál na opravdu vysoké úrovni. Držíme ho na vysoké úrovni a naše očekávání od něj jsou vysoká a jeho očekávání od něj samotného je vysoká.

Slovis prošel během zkráceného roku na 1921 yardů, 17 přistání a 7 zachycení.

Plán USC 2021
USC vs. San José Sate - 4. září
USC vs. Stanford - 11. září
USC vs. Washington - 18. září
USC vs. Oregon State - 25. září
USC vs. Colorado - 2. října
USC vs. Utah - 9. října
USC vs. Notre Dame - 23. října
USC vs. Arizona - 30. října
USC vs. Arizona State - 6. listopadu
USC vs. Cal - 13. listopadu
USC vs. UCLA - 20. listopadu
USC vs. BYU - 27. listopadu

Kurzy na titul Pac-12
USC +250
Oregon +350
Washington +500
Stát Arizona +500
UCLA +800
Utah +1200
Stanford +1600
Stát Washington +2000
Kal +3000
Colorado +4000
Stát Oregon +5000
Arizona +5000


Populární Problémy

Andy Murray se po delší odmlce vrátil na cvičiště, ale už vypadá v dobrém rytmu. Skot se plánuje vrátit k tenisu, jakmile se turné obnoví, v naději, že se naplno vrátí po operaci kyčle.

Roger Federer je v současné době mimo hru se zraněním kolena, ale není to poprvé, co se potýká s fyzickým nezdarem. Během rozhovoru s Miami Living Federer odhalil některé dosud neznámé detaily o své kariéře a životě.

Chcete sledovat online Yankees vs. Indians ALDS? Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy her Warriors online bez kabelového přihlášení, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj.

Zde je návod, jak sledovat hru AAF San Antonio Commanders vs San Diego Fleet naživo online zdarma.

Je přirozené být nervózní z francouzského líbání s někým, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Nemusíte si však dělat starosti, protože i když se to může zdát komplikované, ve skutečnosti je to docela jednoduché a přirozené. Francouzský polibek ...