Jak sledovat stát Utah vs Wake Forest Football online bez kabelu

Sledujte Utah State vs Wake Forest Football online

Getty Wake Forest Demon Deacons se potýkají s Utah State Aggies potřetí v historii programu v pátek večer.věci, které pomáhají tenisovému lokti

Stát Utah začíná v sezóně 11 výher a v Top 25, začíná éru Garyho Andersena, když se v pátek večer v BB&T Field ujme zlepšující se jednotky Wake Forest.Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány v síti ACC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:Hulu s živou televizí

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC síť ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat Utah State vs Wake Forest naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, když se přihlásíte pomocí svého Hulu pomocí přihlašovacích údajů pro Live TV.Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

YouTube TVYouTube TV je dodáván s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě ACC.Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat Utah State vs Wake Forest v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení přes YouTube aplikace. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

fire stick pay per view

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , s horními třemi balíčky včetně sítě ACC.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat Utah State vs Wake Forest naživo na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

live stream usa vs trinidad zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Utah State vs Wake Forest Preview

Stát Utah, který začíná fantastickou sezónu 11: 2, vypadá, že nahradí řadu ztrát veteránů přes ofenzivní linii a téměř každou dovednostní pozici. I když vracejí standoutního quarterbacka Jordan Love, Loveovy cíle jsou většinou pryč a Aggies budou muset proniknout do řady nových přispěvatelů. S otazníky i přes ofenzivní linii se zdá být pro Love obtížné zopakovat svůj statistický výkon z minulé sezóny. To znamená, že bude mít za úkol mnohem větší roli ve vedení Aggies, přičemž většina jeho zbraní zmizí.

Obrovská jednotka obratu Aggies z minulé sezóny vrací řadu předkrmů a snaží se navázat tam, kde v roce 2018 skončili. Se spoustou zkušeností v obranné linii spolu s klíčovými tvůrci hry vracejícími se na linebackeru a sekundárně by Aggies měli se opět ocitli jako jedna z nejsilnějších obranných jednotek v zemi.

Ve srovnání s rokem 2018 se situace quarterbacka Wake Forest zdá být mnohem silnější. S tím, co vypadá jako několik kvalitních možností, které mohou vést k útoku, by Deacons měli mít ve středu určitou stabilitu. Sam Hartman se vrací poté, co v minulé sezóně odešel se zraněním, a vypadá to, že bude zálohovat startéra Jamieho Newmana - který loni sestoupil z lavičky, aby pomohl Deacons přivést na mísu (a vyhrát). Navzdory ztrátě některých klíčových zbraní na dovednostních pozicích by hloubka kvality Deacons na quarterbackovi měla v průběhu sezóny pomoci udržet jejich ofenzivní hraní přinejmenším na úctyhodné úrovni.

Defenzivně je největší slabinou Deaconů nedostatek zjevného spěchu. Deacons by mohli přijít o dlouhou sezónu, kdyby ztratili pár vnitřních potřeb, pokud by nebyli schopni vytvořit tlak zevnitř. Deacons vrací solidní druhotnost, ale pokud soupeřům ze zadních pozic je věnováno příliš mnoho času na rozvoj her, na tom příliš nezáleží.

Očekávejte v tomto zúčtování vzrušující zápas, který by mohl skončit oběma směry. Stát Utah vypadá, že je papírově talentovanější tým, ale nutnost zaplnit prázdnotu tolika chybějících přispěvatelů při přestupku by měla pomoci postavit Wake Forest do pozice, ve které by mohl hru ukrást. Podívejte se na tam a zpět záležitost, která vidí, že Deamon Deacons se ujali vedení pozdě a přežili hladké oholení.


Populární Problémy

Světová jednotka č. 5 Rafael Nadal se ve finále Monte Carlo Masters 2016 utká se světovou šestnáctkou Gael Monfils.

Jak se zbavit stehových značek. Stehy se obvykle provádějí při hlubokých řezech nebo ranách nebo po operaci a vyžadují řádnou údržbu a každodenní čištění, aby se zajistilo, že po stezích nezůstane jizva. Kůže každého se uzdravuje ...

Jak nosit růžové boty. Růžové boty jsou aktuálním trendem, jak pro muže, tak pro ženy! Ať už houpáte na podpatcích na jehlovém podpatku nebo pohodlných converskách, můžete dodržovat několik jednoduchých kroků, aby byl váš vzhled soudržný a stylový. Jděte do jasně růžové ...

Jak vyrábět křížovky. Křížovky a jiné hry s myšlenkami generují hodiny zdravé zábavy a je jim připisováno, že udržují mysl agilní. Jsou to také vynikající vzdělávací nástroje, které vám umožní zapojit studenty a povzbudit ...

Letní měsíce mohou být pro venkovní psy velmi nebezpečné. Pokud nejsou pečlivě sledováni, je u nich vysoké riziko utrpení úžehem a jinými podmínkami souvisejícími s teplem. Toto riziko však můžete výrazně snížit tím, že ...

Zde je návod, jak sledovat nejnovější radnici CNN o koronaviru v přímém přenosu online. Dnešní večer představí hosté Richard Besser, Kathleen Sebelius a Greta Thunberg.