Jak se dívat na dokumentární paruku online zdarma

Sledujte dokumentární paruku online zdarma

Getty

Wigstock, každoroční drag festival, který zahájila Lady Bunny v roce 1984, je prozkoumán v novém dokumentu HBO Paruka , která má premiéru v úterý 18. června ve 22 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat Paruka živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Paruka žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud nesledujete živě, kanál Amazon HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude obsahovat Paruka jakmile to poprvé vysílá naživo.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Paruka vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nesledujete živě, kanál Hulu HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude obsahovat Paruka jakmile to vysílá živě.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Paruka vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace PS Vue.

Pokud nesledujete živě, kanál HBO PS Vue je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude zahrnovat Paruka epizody, jakmile poprvé vysílají živě.


Populární Problémy

The Browns jsou jedním z nejzajímavějších týmů NFL roku 2019. Zde je návod, jak sledovat všechny jejich hry online bez kabelu.

Brooklyn Nets se v pátek utkají s brazilským klubem Francou v přípravné exhibiční hře. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat hru Seahawks vs Steelers Week 2 online, pokud nemáte kabelové přihlášení.

Karolina Plíšková čelí v prvním kole US Open 2020 neohrožené Ukrajince Anhelině Kalininové. Plíšková, která se v roce 2016 probojovala do finále US Open, stále hledá svůj první grandslamový titul.

Šest amerických maratónských běžců si během sobotních zkoušek zarezervuje vstupenky na olympijské hry v Tokiu 2020. Zde je návod, jak sledovat závody online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat online přenosy Modafferi vs Barber, Fili vs Yusuff a všechny předběžné boje o karty UFC 246 bez kabelu.