Jak prodávat hry Nintendo Switch (2020)

Je to vždy uspokojující, když porazíte videohru, ale mnohem méně uspokojivé, když začne sbírat prach ve vašem domě. Pokud máte kolem sebe několik kazet, můžete si jejich dalším prodejem vydělat pár dalších peněz. Pokud se vám nechce opustit domov, můžete zvážit spoustu možností online prodeje. Pokud dáváte přednost prodeji her Nintendo Switch osobně, podívejte se do některých maloobchodních prodejen, které jsou ve vaší oblasti.

Metoda 1 ze 2: Možnosti online prodeje

 1. Obrázek s názvem Prodej Nintendo Switch Games Krok 1

  1 Prodejte svou použitou hru na eBay za částečný výnos. Vytvořte si účet na eBay a uveďte seznam her nebo her, které chcete prodat. eBay usnadňuje zařazení vašich videoher do seznamu a nabízí snadný nástroj, který vám pomůže ocenit vaše hry. Uveďte název a výrobce své hry spolu se zemí/oblastí, kde je vaše hra k dispozici.
  • Téměř 400 000 lidí si každý den prohlédne kategorii „videohry“ eBay, což vám dává dobrou šanci na prodej!
  • Jako název zadejte úplný popis hry. Pokud například prodáváte dále Mario Kart 8 , uvedli byste to jako: Mario Kart 8 - Nintendo Switch - verze NA.
  • Můžete zkontrolovat webové stránky jako Swappa a zjistit, jaká je hodnota vaší hry. To vám může pomoci nastavit přesnou cenu.


 2. Obrázek s názvem Prodej Nintendo Switch Games Krok 2

  2 Využijte výhod obchodu s Amazonem. Stejně jako mnoho kamenných maloobchodních prodejen má Amazon také pohodlný program pro výměnu, kde můžete vyměnit některé hry za jiné odměny. Jakmile si vyberete odměnu za nákup, vytiskněte si přepravní štítek a zašlete své staré hry Switch do skladu Amazon.
  • Například můžete vyměnit staré hry za dárkovou kartu Amazon. Více informací o programu Amazon Trade-In najdete v jejich centru „nápovědy“
  • Trade-in vám nezaručí plnou návratnost vašich her. Místo toho získáte kdekoli od 20 do 50% původní hodnoty.
  • Hry můžete kdykoli prodávat na Amazonu, ale program trade-in je mnohem jednodušší.
 3. Obrázek s názvem Prodat hry Nintendo Switch Krok 3

  3 Prodávejte své hry na Swappa jako snadnou alternativu online prodeje. Navštivte Swappa’s a vyhledejte konkrétní hru, kterou prodáváte. Klikněte na kategorii a uveďte svou hru spolu s vysoce kvalitními obrázky produktu a obalu hry. Jakmile se položka prodá prostřednictvím tohoto webu, budete vyplaceni prostřednictvím služby PayPal.
  • S aplikací Swappa můžete získat představu o tom, za co se některé hry prodávají. Můžete například uvést hru Ring Fit Adventure za konkurenceschopnou cenu, například 90–140 $.
  • Do Swappa se dostanete zde: https://swappa.com/how-to-sell .
 4. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 4

  4 Seznam her na webu Decluttr. Decluttr je skvělá volba, pokud hledáte vyložit spoustu her Switch najednou. Přestože nebudete mít mnoho výnosů, Decluttr vám umožní naskenovat a nahrát spoustu různých her a u každé z nich uvést peníze, které dostanete zpět. Jakmile si vytvoříte seznam, můžete je sbalit a odeslat organizaci Decluttr, která poté platbu uloží na váš bankovní účet.
  • Přepravní štítek si můžete vytisknout z aplikace Decluttr.
  • Decluttr si můžete stáhnout pro zařízení Apple nebo Android.
  • Pokud nejste fanouškem Decluttr, Cash For Gamers nebo NextWorth by pro vás mohly být životaschopné možnosti dalšího prodeje.
 5. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 5

  5 Nabídněte svou hru místně na Facebook Marketplace. Facebook Marketplace není tak prověřený jako ostatní online tržiště, ale může nabídnout širokou zákaznickou základnu. Připojte se na Facebook Marketplace a vytvořte si seznam her Switch, které chcete prodat. Prostřednictvím Facebooku se vám může ozvat kupující, kterého to zajímá.
  • Vždy si zkontrolujte facebookové profily zákazníků, kteří vás osloví. Pokud se vám zdají útržkovité, můžete dohodu odvolat.
  • Někdy může prodej na Facebooku Marketplace vést k osobní výměně. Chraňte se setkáním na veřejném místě.
 6. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 6

  6 Připojte se ke konkrétní skupině Facebook pro nákup, obchodování a prodej her. Hledejte na Facebooku různé skupiny videoher zaměřené na nákup nebo výměnu her, kde by mohli mít zájem o znovu použité hry Switch. Pošlete krátký popis své hry spolu s obrázkem, aby potenciální kupující věděli, v jakém stavu se nachází. Počkejte a uvidíte, jestli vám někdo se zájmem okomentuje nebo pošle zprávu.
  • Můžete například napsat něco jako: „Čau lidi! Mám kazetu v bezvadném stavu 'hra' kterého se chci zbavit. Vyhodil jsem obal, ale kazetu uchovávám v robustním kontejneru pro úschovu. Prodávám za 35 $, ale jsem ochoten jednat. ”
  reklama

Metoda 2 ze 2: Maloobchody

 1. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 7

  1 Vyměňte svou hru za kredit v obchodě nebo hotovost na GameStop. Na webu GameStop zjistíte, za co se vaše hra Switch aktuálně prodává. Pokud vyměníte hru Switch v obchodě, dá vám kredit v obchodě, což je v podstatě dárková karta ke všemu v obchodě, nebo běžná hotovost.
  • Například můžete prodávat The Legend of Zelda: Breath of the Wild za kredit v obchodě nebo hotovost, podle toho, co se vám líbí.
  • Pokud jste profesionálním členem GameStop, dostanete k vrácení pár dalších peněz navíc.
  • Více informací se můžete dozvědět zde: https://www.gamestop.com/trade .
 2. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 8

  2 Využijte výhod systému pro nákup Best Buy. Zastavte se v obchodě Best Buy nebo se přihlaste na jejich webové stránky a zjistěte, jaká je hodnota vaší hry Switch. Přeneste svou hru do obchodu Best Buy, kde si ji můžete prohlédnout. Jakmile vaši hru přijmou, pošlou vám e -mail na dárkový poukaz Best Buy.
  • Můžete například vyměnit kopii Super Smash Bros Ultimate za dárkovou kartu Best Buy za 23 $.
  • Více informací se dozvíte zde: https://tradein.bestbuy.com .
 3. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 9

  3 Navštivte velké maloobchodní prodejny a zjistěte, zda si koupí vaše hry. Podívejte se na obchody jako Walmart a Target a zjistěte, jaké druhy obchodních nabídek nabízejí. Možná budete moci získat peníze zpět za staré hry Switch!
 4. Obrázek s názvem Prodám hry Nintendo Switch, krok 10

  4 Vyhledejte místní prodejce ve svém okolí, kteří by si mohli koupit vaše hry. Zkontrolujte online a zjistěte, zda ve vašem městě nejsou nějaké nezávislé obchody s videohrami, které by mohly koupit vaše staré hry Switch. Zastavte se v obchodě a zjistěte, jaké jsou jejich zásady - je pravděpodobné, že se vám podaří získat trochu peněz zpět.
  • Vyhledejte jakékoli místní obchody s elektronikou nebo videohrami, které by mohly mít program zpětného odkupu nebo něco podobného.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zjistěte, které hry se prodávají za nejvíce peněz. Některé hry můžete nastavit na vyšší prodejní místo podle toho, jak jsou populární. Některé populární hry, za které můžete získat vyšší cenu Super Mario Odyssey , Super Mario Maker , Animal Crossing: New Horizons , Super Smash Bros.Ultimate a více.
 • Recyklujte své staré hry s Nintendem, pokud vám nejde o zisk.

reklama

Populární Problémy

Seahawks a Packers se v neděli setkají na místě v mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Jak mít sen o své zamilovanosti. Přáli jste si někdy snít o osobě, do které jste zamilovaní? Zatímco některé složky snění jsou pro vědce stále záhadou, ovládání snů a lucidní snění jsou považovány za ...

Tour po Jižní Africe po Indii pokračuje 1. testovacím zápasem. Zde je návod, jak to sledovat naživo ve Spojených státech.

Simona Halepová čeká v největším zápase kariéry Amandy Anisimovy. Profilujeme 17letou dívku, která se proslavila v Paříži.