„Chci ho vzít k Rafaelovi Nadalovi“ - trenér Jannik Sinner

Rafael Nadal je 19násobný grandslamový šampion

Rafael Nadal je 19násobný grandslamový šampion

Italský tenisový trenér Riccardo Piatti cítí, že jeho svěřenec-18letá vycházející hvězda Jannik Sinner-by měl trénovat s 19násobným grandslamovým vítězem Rafael Nadal v blízké budoucnosti. Podle Piattiho je toto pro Sinnera nejlepší čas na trénink s legendárním Španělem, protože se právě nekonají žádné turnaje.

Během svého vystoupení v pořadu Tenisový prostor na SportFace , Piatti odhalil tréninkový režim nejnovější italské tenisové senzace uprostřed zablokování. Bývalý trenér Novaka Djokoviče uvedl, že pravidelně dostává Sinnera ke hře s Alexejem Popyrinem a Stefanosem Tsitsipasem, protože se trefují ve velkém a s velkým roztočením.

Piattiho konečným přáním je, aby se 73. Sinner zařadil do několika tréninků s Rafaelem Nadalem.

Jak by trénink s Rafaelem Nadalem mohl zlepšit hru Jannik Sinner

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Rafael Nadal má agresivní herní styl za základní linií; pokrývá celý kurt a jeho plný forhend západního úchopu dělá z forhendu jeho nejrobustnější zbraň. Nadal je na antuce prakticky nepřekonatelný a hlavním důvodem je to, jak dokáže spojit pouta s neúnavnou důsledností.

Levák se dopouští velmi malého počtu chyb z obou křídel a má tendenci brousit dlouhé rallye, než zasáhne vítěze na otevřené hřiště.

sledujte alabama vs georgia online zdarma

Mladý hráč jako Jannik Sinner by mohl svoji hru hodně zlepšit simulací tréninkových zápasů proti Rafaelu Nadalovi. Konzistence nutná k tomu, aby se míč dostal nad Nadala, je něco, co Sinnerovi právě teď chybí, a nejlepší způsob, jak se to naučit, je vzít býka za rohy.

Kromě toho úspěch Rafaela Nadala do značné míry závisí na jeho těžkých, vysoce odrazivých přízemních úderech. Osmnáctiletý Sinner by při tréninku se Španělem také ochutnal slavného Nadala topspina, aby se mohl na turné pokusit připravit na takovou výzvu.

Rafael Nadal má jedinečnou sadu tahů

Rafael Nadal má jedinečnou sadu tahů

Riccardo Piatti řekl, že v této záležitosti již hovořil s trenérem Rafaela Nadala Carlosem Moyou. Navzdory skutečnosti, že Sinner pravidelně trénuje s nejlepšími mladými hráči - a mohl by se také trefit do několika starších, jako je Stan Wawrinka - Piatti má největší zájem o Nadalův zážitek.

'Čas od času ho vezmu ke hře s (Alexejem) Popyrinem a (Stefanosem) Tsitsipasem,' řekl Piatti. „Nyní (Alexander) Zverev a (Stan) Wawrinka přijedou také na Monte Carlo. Už jsem mluvil s (Carlosem) Moyou, protože ho chci vzít k Nadalovi.
'Protože neexistují žádné turnaje, snažím se simulovat tréninkové zápasy se skvělými hráči,' dodal Piatti.

Jannik Sinner doufá, že se jednoho dne stane světovou jedničkou

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Jannik Sinner je jedním z nejtalentovanějších mladíků na okruhu a byl v budoucnosti nabízen pro velké věci. uvedl, že jeho konečným cílem je stát se nejlepším tenistou planety. Osmnáctiletý mladík se stal profesionálem v roce 2018 a nedávno soutěžil v Marseille se světovou jedničkou Daniilem Medveděvem.

Sinner má jasno v tom, co od své tenisové kariéry chce. 'Chci se stát světovou jedničkou,' prohlásil dříve.

Sextonský hráč letos na Rotterdam Open získal první vítězství v top 10 proti Davidu Goffinovi. Zúčastnil se dokonce Australian Open 2020, kde ve druhém kole zaostal proti maďarskému hráči Martonu Fucsovicsovi.

Trenér Sinnera Piatti také uvedl podrobnosti o konkrétních oblastech, na kterých během zablokování pracovali:

„Jannik měl spoustu času fyzicky pracovat. V terénu jsme pracovali na službě, abychom zvýšili rotaci jeho ramen. '

Dále poukázal na to, že hráč s pravou rukou se musí stát efektivnějším útočníkem a tahačem, pokud doufá, že se vyšplhá po žebříčku žebříčku.

sledujte seattle seahawks online zdarma
'Musí mít všechny rotace a všechny úhly.' Začal se stát servisním hráčem: ne vždy tvrdě zatáhl, ale dobře si vybral oblast, “uzavřel Piatti.

Vzhledem k tomu, že mnoho fanoušků považuje Jannika Sinnera za další velkou věc v tenise, bude zajímavé zjistit, zda je jeho trenér schopen přesvědčit Rafaela Nadala, aby s ním trénoval během aktuální přestávky.

Populární Problémy

Jak vyrobit zeleninový salát. Nakrájejte jakoukoli hromadu zeleniny a máte salát. Ale to, co opravdu dělá skvělý salát, je kontrast, kterého je dosaženo prostřednictvím různých barev, tvarů, velikostí, textur a chutí. Připravte se vymyslet vlastní nebo ...

Osgood Schlatterova choroba (OSD) je zánět oblasti kolena a holenní kosti. Je to nejčastěji vidět u mladých sportovců, zejména těch, kteří hodně běhají a skákají. Správnou léčbou lze OSD zvládnout a obvykle ...

Chtěli jste někdy být jako vaše oblíbená postava z The Big Bang Theory? Vše, co potřebujete, je touha stát se Sheldon Cooperem a nerozbitná rovná tvář. Přečtěte si pár komiksů. Pokuste se dostat do rukou co nejvíce komiksů ...

Prognóza US Open 2021 pro každého hráče losování dvouhry mužů, odvozená z jejich hodnocení Elo. Novak Djokovic začíná jako favorit z horní poloviny, následovaný Alexandrem Zverevem, zatímco Daniil Medvedev je favoritem ze spodní poloviny, následovaný Andrey Rublevem a Stefanosem Tsitsipasem.