Živý přenos Kansas State vs KU Basketball: Jak se dívat online

Kansas State v Kansas hodinky

Getty Kansas Jayhawks bude v úterý hostit Kansas State Wildcats. (Foto: Jamie Squire/Getty Images)

Sunflower Showdown se dočká dalšího dílu v úterý, kdy č. 3 Kansas Jayhawks (14-3, 4-1 ve Velké 12) hostí Allen Fieldhouse Kansas State Wildcats (8-9, v 1-4 Big 12).

základní tenis

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Kansas State vs Kansas na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Kansas State vs Kansas naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

kolik čtverečních stop je tenisový kurt

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos státu Kansas vs Kansas na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Kansas State vs Kansas Preview

Jayhawks vyhráli dva v řadě poté, co je sundalo tehdejší Ne. 4. zařadil Baylor 11. ledna. Jejich tři prohry byly proti Dukovi v jejich otvíráku, proti Villanově 21. prosince a proti Medvědům. Všechny tři z těchto týmů se umístily v první dvacítce - dva v první pětce.

Strážce Sofomoru Devon Dotson byl nejlepší ofenzivní zbraní týmu a je jedním z nich tři hráči Jayhawks v průměru ve dvouciferných číslech. Dotson získává 18,2 bodu za zápas, středový Udoka Azubuike se blíží průměrnému double-double (13,1 bodů a 9,2 doskoků, což vede tým) a stráži Ochai Agbaji přidává 10,5 bodu za soutěž.

Divoké kočky předvádějí působivé vítězství 84: 68 proti týmu Západní Virginie, který byl v té době na 12. místě. Bylo to tolik potřebné vítězství, které skončilo čtyřmi prohranými smyky, ale stále byl důvod k obavám. Kansaský stát otočil míč 16krát v té hře a obraty pro ně byly problémem celou sezónu.

Guard Cartier Diarra a útočník Xavier Sneed vedou Wildcats. Kýchnout vede tým jak v bodování (14,6 bodu na zápas), tak v odskakování (4,6 v zápase) a Diarra si připisuje 13,3 bodu na soutěž a zároveň vede tým v asistencích, přičemž rozdává 5,4 na zápas.

Kansas State má v průměru pouhých 65,6 bodu na zápas, což je poslední na konferenci Big 12, ale vyvážili špatný ofenzív s vynikající obranou. Divoké kočky jsou Celkově 51 v národě s efektivitou upravenou v oblasti obrany, takže obrana byla jejich silnou stránkou. Stát Kansas je umožňuje jen něco málo přes 62 bodů hra, ale Jayhawks byli lepší, vzdali jen něco málo přes 60 bodů za soutěž.

Jayhawkové byli nejlepší střelecký tým na konferenci , také. Střílí 49,7% z podlahy, což je první z Velké 12, a jsou také nejlepší v procentech tříbodového brankového gólu, kdy zasáhli 36,1% svých střel z centra.

Kansas vyhrál devět z posledních 10 her proti Wildcats. Jedna výhra Kansas State za tu dobu přišla loni.


Populární Problémy

Dosáhli mnoha úspěchů, ale ne na nejvyšší úrovni.

Jak otestovat svoji sílu. Zjistit, jak jste silní, je skvělý způsob, jak si stanovit fitness cíle. Může to být také zábavný způsob, jak zjistit, který z vašich přátel je nejsilnější! Existuje celá řada způsobů, jak určit ...

Óda na Kimiko Date-Krummovou, které je ve 43 letech stále silné tenisové turné WTA.

„Killjoys“ se v pátek vrací do své páté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Jak vyhrát s Dr. Mariem v Super Smash Bros. Melee. Dr. Mario je v Melee postavou střední úrovně, nicméně je možné soutěžit s nejvyššími úrovněmi: Fox, Falco, Peach a dokonce i Marth. Je považován za extrémně životaschopný jako postava ...

Vikingové a hříbata se setkají v neděli ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.