Živý přenos Kansas State vs Oklahoma Basketball: Jak se dívat onlineGetty Hvězda Oklahomy Kristian Doolittle.

Kansas State (7-5) a Oklahoma (9-3) zahajují své kampaně Big 12, když se v sobotu setkají v Lloyd Noble Center.

Hra (13:00 ET začátek času) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

rukojeť tenisové rukojeti

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně desítek her Big 12) a každý den další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Kansas State vs Oklahoma v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kansas State vs Oklahoma Preview

Oklahoma se odrazila od svých prvních po sobě jdoucích ztrát v sezóně dvojicí vítězství nad UCF a Texas Rio-Grande.

S jistými zkušenostmi se Sooners těší na zahájení sezóny Big 12 proti Wildcats.

Je to skvělé období roku, řekl tento týden novinářům trenér Oklahomy Lon Kruger. Víme, že nás čeká 18 náročných konferenčních her. Každý bude výzvou. Chlapi dělají pokroky. Trochu zapomínáme, že máme jen tři, kteří předtím hráli hru Big 12.

Oklahoma dokončil minulou sezónu 20-14 a obdržel velkou nabídku na turnaj NCAA, přestože ve hře Big 12 skončil jen se skóre 7-11.

wii tenisová hra

Bude to těžké. Nezáleží na tom, jestli jste dole nebo nahoře ve Velké 12, řekl útočník Sooners Brady Manek. Přijdete si zahrát každý den. A myslím, že to brzy všichni pochopí.

Oklahomu vedou Kristian Doolittle, Austin Reaves a Manek, kteří se podle agentury Associated Press společně podíleli na 61 procentech bodování Oklahomy v této sezóně.

Stát Kansas má za sebou těžký zápas, v posledních osmi zápasech 2: 6, přičemž dvě vítězství získal na Floridě A&M a Alabama State-dva týmy, které se v této sezóně spojily v jedno vítězství.

Nicméně, za třemi hráči ve dvouciferných číslech, Wildcats odvedli solidní výkon proti Tulse, aby se minule vrátili zpět na trať a vyhráli 69: 67.

Všichni se opravdu probudili a řekli: „Hej, takhle naše sezóna nepůjde,“ řekl juniorský strážce státu Kansas Mike McGuirl listu The Wichita Eagle. V té době jsme byli ve skutečně zranitelné pozici, protože jsme proti tomuto týmu byli doma brzy. Po špatném začátku roku to mohlo skončit velmi špatně, ale otočili jsme to a myslím si, že to pro nás bude dobré.

dobré tenisové rakety pro hráče středních škol

Trenér Bruce Web byl rád, že jeho tým Kansas State vytáhl napjatou hru - něco, co s tím půllitrem neudělali.

Myslím, že bylo dobré vyhrát a vyhrát vyrovnaný zápas, protože jsme ještě nevyhráli vyrovnaný zápas, řekl Weber. Byli jsme v tomto scénáři docela dost. Doufám, že nám to pomůže ve Velké 12, protože spousta her je blízko a docela jsme jich prošli.


Populární Problémy

První letní týden je nádherný. Do druhého týdne se budete chtít skoro vrátit do školy brzy. Vyhoďte tu myšlenku z hlavy. Venku je svět plný aktivit, využijte tedy den a uvidíte, co upoutá vaši pozornost. Naučte se ...

NextGen se musí přizpůsobit různým stylům hry a lépe zvládat tlak, aby vyhrál na největší scéně.

Video: 159 km bekhend Andyho Murraye

Jak napodobit světlo Yagami. Light Yagami je slavný antihrdinský génius, který se objevil v Death Note. Atletické, mentální schopnosti a dovednosti z něj dělají nejslavnějšího antihrdinu ve světě anime. Chcete být jako on? Pak čtěte dále: ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Mavericks vs Bucks online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Milwaukee nebo mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat hru Redskins vs Cowboys na Den díkůvzdání online bez kabelu