Přímý přenos Kansas vs Gonzaga: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Gonzaga vs Kansas

Getty Corey Kispert z Gonzaga Bulldogs

Gonzaga Bulldogs č. 1 zahájili sezónu obrovským testem proti čtvrtému Kansas Jayhawks ve čtvrtek.

Hra začíná ve 13:30. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Kansas vs Gonzaga online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisové džíny

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Kansas vs Gonzaga můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.

trojúhelníková raketa

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Kansas vs Gonzaga naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

jak hrajete tiebreaker v tenise?

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Kansas vs Gonzaga naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

badmintonové vrtačky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Kansas vs Gonzaga naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Kansas vs Gonzaga

Zags budou pravděpodobně skupinou na misi v této sezóně. Gonzaga byl připraven připravit se na to, co vypadalo jako nejlepší běh školy na národním šampionátu v minulé sezóně, když vyhrál 26 zápasů a poté zasáhla pandemie koronaviru. Nyní se snaží navázat tam, kde skončili.

Je pro nás velkou ctí být vybrán č. 1, řekl trenér Gonzaga Mark Few prostřednictvím mluvčího. Chápeme, že je to spíše odrazem toho, čeho náš program za ta léta dosáhl, a doufáme, že na začátku sezóny budeme hrát podle tohoto standardu.

kde mohu sledovat život sady na palubě?

Gonzaga dal gól 87,4 bodu na zápas v minulé sezóně, přičemž umožnil 67,8. Bulldogs ztratili All-American Filip Petrusev, ale mohlo by to být Timme čas pro Gonzaga. Spolu s Corey Kispert a Jalen Suggs, Drew Timme by mělo být ústředním bodem přestupku v této sezóně poté, co jako nováček v roce 2019 vsítil 9,8 bodu za soutěž. Bulldogs nastoupí proti týmu Kansasu, který měl loni průměrně 74,6 bodu na zápas.

Jayhawks budou mít Marcuse Garretta a Ochai Agbaji zpět na další sezónu a skupina také přidala Bryce Thompsona a Tyona Granta-Fostera, z nichž druhý je přestupem z juniorské vysoké školy.

Garrett řekl médiím, která vedla ke hře, že on a jeho spoluhráči jsou připraveni vyrazit na kurt po dlouhé a nekonvenční offseason. Mám pocit, že jsme připraveni, Řekl Garrett . Cvičíme dlouho. Myslím, že jsme konečně unaveni hrát proti sobě. Jsme připraveni vyrazit a soutěžit.

Garrett také poznamenal, že si užívá svou novou roli jednoho z vedoucích týmu, a řekl, že jeho role bude zahrnovat hlas klidu a rozumu. Dejte mladým vědět, že ve hře budou obraty a vzestupy a pády. Mám prostě pocit, že pokud se budeme držet zprávy o průzkumu a budeme mít po celou hru vyrovnanou hlavu, měli bychom přijít s výhrou.

[Gonzaga] je dobrý, trenére Kansasu Řekl Bill Self tento týden. Ale jde o to, že je to jiný tým. Měli jste tři legitimní lidi kalibru NBA. V loňském roce si hodně zahráli. Jejich obvod je samozřejmě opravdu dobrý. Miluji jejich personál. … Toto je nabitý tým.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat každou hru Raiders online, pokud nemáte kabel.

3. sezóna seriálu „American Gods“ má premiéru v neděli 10. ledna Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz.

Jak nastartovat BMW (s komfortním přístupem). Po celá léta se považovalo za samozřejmé, že nastartování auta vyžaduje otočení klíčem. Některé automobilky, jako například BMW, tuto představu zpochybňují. BMW vyvinulo systém známý jako komfortní přístup ...

Tigres UANL se utká s Leonem v otvíráku Ligy MX Clausura každého týmu 2021. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Bývalý trenér Marie Šarapovové Sven Groeneveld upozornil na incident zveřejněním videoklipu na Twitteru.

Barcelona a Real Madrid se ve středu setkávají na nejnovější kapitole El Clásica. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.