Kitzbuhel 2020: Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert náhled, head-to-head & prediction | Generali Otevřeno

Zástupný obrázek pro Feliciano lopez

Zástupný obrázek pro Feliciano lopez

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert

Datum: 9. září 2020

Turnaj: ATP Generali Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 32)

raketa

Místo: Kitzbuhel, Rakousko

Kategorie: ATP 250

Povrch: červený jíl

jak tiebreakery fungují v tenise

Finanční odměna: 400 335 EUR

Načasování zápasu: 15.30 SELČ, 19:00 IST

Feliciano Lopez vs Pierre-HuguesHerbert náhled

Pierre-Hugues Herbert

Pierre-Hugues Herbert

Po subparátním představení na US Open bude španělský Feliciano Lopez hledat v Kitzbühelu nějaké vykoupení, když v prvním kole Generali Open 2020 nastoupí s francouzským Pierrem-Huguesem Herbertem.

Lopez je v poslední době hodně mimo, když v této sezóně sestavil rekord 3-7 W-L v soutěžních zápasech. Věk zdánlivě dohnal Španěla a jeho hra už není čistá ani efektivní.

kolik bodů vyhrát badminton

38letá pasivita byla k vidění v jeho zápase prvního kola proti krajanu Roberto Carballes Baena v New Yorku. Lopez zasáhl 11 dvojchyb a 74 nevynucených chyb, aby krotce prohrál se svým méně zkušeným soupeřem.

Světová jednička 69 Pierre-Hugues Herbert nebyla ani v roce 2020 příliš působivá. Když Francouz minulý měsíc nepostoupil do semifinále na turnaji Prague Challenger, má za sebou skromnou sezonu, která ho dovedla k sestavení rekordu 17-10 W-L.

Dvě z těchto vítězství přišly tento týden v kvalifikačních kolech Generali Open, kde Herbert porazil pár hráčů s nízkým umístěním, aby se stal hlavním tahákem turnaje.

vc andrews filmy na netflix

Francouzův nejhorší okamžik v sezóně nastal minulý týden na turnaji Praha 2 Challenger, kde v úvodní sadě promarnil pět set bodů proti Lukasovi Rosolovi, než ve třech prohrál.

Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert hlava na hlavě

Světová jednička 57 Feliciano Lopez vede Pierre-Hugues Herberta s náskokem 2: 1. K jejich poslednímu setkání došlo před třemi lety na Paris Masters, kde Lopez porazil svého mladšího soupeře ve dvou setech.

Před tímto setkáním Herbert porazil Španěla ve dvou setech v Rotterdamu.

Předpověď Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert

Feliciano Lopez bojoval na 2020 USO

Feliciano Lopez bojoval na 2020 USO

Feliciano Lopez je daleko od svých nejlepších let, přičemž jeho podání a groudstrokes v průběhu let ustoupily.

dimenze dětské tenisové rakety

Bývalý svět č. 11 nikdy neměl konzistentní bekhend a byl závislý na svém řezu, aby narušil rytmus svých protivníků. Ale na pomalé antuce Generali Open by plátek veterána byl do značné míry otupen.

Pierre-Hugues Herbert je mezitím stále na vrcholu svých fyzických sil, ale v poslední době příliš mnoho turnajů nezasáhl. Podání Francouze navíc od obnovení turné selhávalo, což mu zabránilo snadno uzavřít zápasy.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Lopez by mohl mít v tomto ohledu výhodu vzhledem k jeho zkušenostem a nedávným bojům Herberta.

Předpověď : Feliciano Lopez vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Parmentier v prvním kole vítězí nad bývalou jedničkou Marií Šarapovovou !.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dos Anjos vs Lee a všechny zápasy UFC Rochester v sobotu večer.

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Jak vyrábět křížovky. Křížovky a jiné hry s myšlenkami generují hodiny zdravé zábavy a je jim připisováno, že udržují mysl agilní. Jsou to také vynikající vzdělávací nástroje, které vám umožní zapojit studenty a povzbudit ...

Manžel: Martina Hingis mě napadla a je sériovým cizoložníkem

Jak se zbavit tesařských včel. Včely tesařské jsou benigní stvoření, která jsou pro člověka většinou neškodná, ale která mohou dřevěným konstrukcím velmi uškodit. Včely tesařské jsou tak pojmenovány, protože vrtají do dřeva a kladou vajíčka a ...