Kitzbuhel 2020: Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert náhled, head-to-head & prediction | Generali Otevřeno

Zástupný obrázek pro Feliciano lopez

Zástupný obrázek pro Feliciano lopez

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert

Datum: 9. září 2020

Turnaj: ATP Generali Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 32)

raketa

Místo: Kitzbuhel, Rakousko

Kategorie: ATP 250

Povrch: červený jíl

jak tiebreakery fungují v tenise

Finanční odměna: 400 335 EUR

Načasování zápasu: 15.30 SELČ, 19:00 IST

Feliciano Lopez vs Pierre-HuguesHerbert náhled

Pierre-Hugues Herbert

Pierre-Hugues Herbert

Po subparátním představení na US Open bude španělský Feliciano Lopez hledat v Kitzbühelu nějaké vykoupení, když v prvním kole Generali Open 2020 nastoupí s francouzským Pierrem-Huguesem Herbertem.

Lopez je v poslední době hodně mimo, když v této sezóně sestavil rekord 3-7 W-L v soutěžních zápasech. Věk zdánlivě dohnal Španěla a jeho hra už není čistá ani efektivní.

kolik bodů vyhrát badminton

38letá pasivita byla k vidění v jeho zápase prvního kola proti krajanu Roberto Carballes Baena v New Yorku. Lopez zasáhl 11 dvojchyb a 74 nevynucených chyb, aby krotce prohrál se svým méně zkušeným soupeřem.

Světová jednička 69 Pierre-Hugues Herbert nebyla ani v roce 2020 příliš působivá. Když Francouz minulý měsíc nepostoupil do semifinále na turnaji Prague Challenger, má za sebou skromnou sezonu, která ho dovedla k sestavení rekordu 17-10 W-L.

Dvě z těchto vítězství přišly tento týden v kvalifikačních kolech Generali Open, kde Herbert porazil pár hráčů s nízkým umístěním, aby se stal hlavním tahákem turnaje.

vc andrews filmy na netflix

Francouzův nejhorší okamžik v sezóně nastal minulý týden na turnaji Praha 2 Challenger, kde v úvodní sadě promarnil pět set bodů proti Lukasovi Rosolovi, než ve třech prohrál.

Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert hlava na hlavě

Světová jednička 57 Feliciano Lopez vede Pierre-Hugues Herberta s náskokem 2: 1. K jejich poslednímu setkání došlo před třemi lety na Paris Masters, kde Lopez porazil svého mladšího soupeře ve dvou setech.

Před tímto setkáním Herbert porazil Španěla ve dvou setech v Rotterdamu.

Předpověď Feliciano Lopez vs Pierre-Hugues Herbert

Feliciano Lopez bojoval na 2020 USO

Feliciano Lopez bojoval na 2020 USO

Feliciano Lopez je daleko od svých nejlepších let, přičemž jeho podání a groudstrokes v průběhu let ustoupily.

dimenze dětské tenisové rakety

Bývalý svět č. 11 nikdy neměl konzistentní bekhend a byl závislý na svém řezu, aby narušil rytmus svých protivníků. Ale na pomalé antuce Generali Open by plátek veterána byl do značné míry otupen.

Pierre-Hugues Herbert je mezitím stále na vrcholu svých fyzických sil, ale v poslední době příliš mnoho turnajů nezasáhl. Podání Francouze navíc od obnovení turné selhávalo, což mu zabránilo snadno uzavřít zápasy.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Lopez by mohl mít v tomto ohledu výhodu vzhledem k jeho zkušenostem a nedávným bojům Herberta.

Předpověď : Feliciano Lopez vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Flash se vrací pro sezónu 7, která má premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat nové epizody online.

Jak používat krmítko pro ptáky na zahradě. Krmení divokých ptáků je úžasný způsob, jak dodat vašemu dvorku život a barvy, zejména v mrazivých zimních měsících. Pozorování ptáků je stále oblíbenější a v dnešní době téměř polovina amerických domácností ...

V našem podrobném průvodci vám pomůžeme najít perfektní dámskou tenisovou raketu, která doplní vaši hru, ať už jste začátečník nebo středně pokročilý hráč.

Buccaneers a 49ers se sejdou v neděli na 1. týdnu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Grigor Dimitrov se v pátek ve čtvrtfinále Vídně utká s Angličanem Danem Evansem. Oba muži byli ve skvělé formě, protože minulý týden dosáhli obchodního konce události v Antverpách.

Jak vyrobit stojan pro iPad. Přestože jsou iPady užitečná zařízení, může být obtížné je spravovat, když se pokoušíte o více úkolů. Namísto nákupu nového stojanu, který by udržoval tablet ve vzpřímené poloze, zkuste si doma vyrobit vlastní! Záleží na...