Kvitova propisuje srdečný instagramový příspěvek po bouřlivých 12 měsících

PetraKvitova - oříznuta

Petra Kvitová

wii tenisové tipy

Petra Kvitová si udělala čas a vyjádřila vděčnost svým přátelům, rodině a příznivcům po traumatu z útoku nožem ve svém domě téměř před rokem.

Dvojnásobná wimbledonská šampionka utrpěla potenciálně život ohrožující zranění levé ruky poté, co byla v prosinci 2016 bodnuta ve svém pražském bytě.

Kvitova vzdorovala pravděpodobnosti návratu do akce již na květnovém French Open a teprve její druhé turnajové vystoupení přineslo v červnu titul na travnatých kurtech v Birminghamu.

Když hvězdy WTA relaxovaly mimo sezónu, Kvitová se ve středu vydala na sociální média, aby se zamyslela nad bouřlivým obdobím svého života.

'Hodně jsem přemýšlel o tom, jak vysvětlit své pocity v sezóně 2017.' Někdy slova nemohou dostatečně popsat, co máme v srdci, “napsala na Instagram.

„Tato sezóna byla o lásce a citu. Je těžké pro vás napsat, jak jsem si vážil vaší podpory, hloubky lásky od mé rodiny, přátel a týmu.

„Když jsem tě nejvíc potřeboval, byl jsi tam. Bez vás a zvláštních lidí kolem mě nemohu být tam, kde jsem.

„Jsem vděčný, že mám druhou šanci hrát znovu tenis, soutěžit s nejlepšími na světě a dělat to, co mám rád.

„Děkuji, že mi věříš! 2017 byl velmi zvláštní a vždy zůstane v mém srdci. A víte, co jsem se naučil, lidi? Pokud máte ve svém životě odvahu, víru a správné lidi, je možné všechno. '

Hodně jsem přemýšlel o tom, jak vysvětlit své pocity v sezóně 2017. Někdy slova nedokážou dostatečně popsat, co máme v srdci. Tato sezóna byla o lásce a emocích. Je těžké pro vás napsat, jak jsem si vážil vaší podpory, hloubky lásky od mé rodiny, přátel a týmu. Když jsem tě nejvíc potřeboval, byl jsi tam. Bez vás a zvláštních lidí kolem mě nemohu být tam, kde jsem. Jsem vděčný, že mám druhou šanci hrát znovu tenis, soutěžit s nejlepšími na světě a dělat to, co mám rád. Děkuji, že mi věříš! 2017 byl velmi zvláštní a vždy zůstane v mém srdci. A víte, co jsem se naučil, lidi? Pokud máte ve svém životě odvahu, víru, pjd a správné lidi, je možné cokoli Dlouho jsem premyslela, jak bych popsala sezonu 2017. Nekdy slova nestaci k tomu, co clovek citi a ma v srdci. Skryvala v sobe hodne lasky a emoci. Je tezke napsat, jak velmi si vazim Vasi podpory, kolik lasky citim od rodiny, pratel a tymu. Kdyz jsem Vas potrebovala, byli jste tady. Bez Vas a uzasnych lidi kolem sebe bych nebyl ted tam, kde jsem. Vazim si, ze mam druhou sanci hrat opet tenis, boj s nejlepsimi a delat to, co miluju. Dekuju, ze jste mi verili! Rok 2017 byl pro me velmi speciální a navzdy mi zustane v srdci. A vite, co jsem se naucila? Ze kdyz mame odvahu, viru, pjd a spravne lidi v nasem zivote, vse je mozne

Příspěvek sdílený Petrou Kvitovou (@petra.kvitova) 1. listopadu 2017 v 6:20 PDT

Populární Problémy

„Mountain Monsters“ je zpět na novou sezónu na novém kanálu. Zde je návod, jak sledovat streamování sezóny 6 online bez kabelu.

Ohlédnutí za nejlepšími umělci z rušného tenisového roku.

Adrian Mannarino se v pondělí setká s Martinem Klizanem v prvním kole Sofia Open. Toto je první setkání mezi touto dvojicí na úrovni turné ATP.

Jak vyrobit podvazky. Podvazky jsou k dispozici po celá staletí, přicházejí a vycházejí z módy. Odkaz

Jak sledovat ESPN online. ESPN je jedním z nejpopulárnějších kabelových kanálů na světě a nabízí několik kanálů, které poskytují 24hodinové sportovní přenosy. Pokud se přihlásíte k odběru ESPN prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb, můžete se přihlásit do aplikace ESPN nebo ...

Jak se starat o skotský záhyb. Splňte základní potřeby svého skotského stáda tím, že ho vezmete k veterináři na rutinní prohlídky a budete si kartáčovat srst, čistit uši a pravidelně stříhat nehty. Vyberte si kvalitní, ...