Kyrgios končí US Open se zraněním kyčle

3. září 2016; New York, NY, USA; Nick Kyrgios z Austrálie reaguje v šestém dni tenisového turnaje US Open 2016 v Národním tenisovém centru USTA Billie Jean King na zápas se zraněním ve třetí sadě proti Ukrajině Ilyi Marchenko (bez obrázku). Povinný kredit: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Steve Keating

NEW YORK (Reuters) - Slzný Nick Kyrgios, temný kůň pro vítězství na US Open, odešel v sobotu ze svého třetího zápasu proti Ukrajině Illyi Marchenko se zraněním kyčle, čímž skončil Australanův pokus o první grandslamový turnaj.

Kulhající Kyrgios se vlekl 4-6 6-4 6-1, když se rozhodl, že není schopen pokračovat ve hře. 14. semeno se pokoušelo poprvé dosáhnout posledních 16 na Flushing Meadows.

Pádlo na stolní tenis penhold

'Je to těžké, nerad odcházím do důchodu, to je pravděpodobně podruhé nebo potřetí, co jsem to udělal,' nabídl sklíčený Kyrgios.

'Mám velkou důvěru ve svou hru, že stále vyhraji zápasy, když se necítím skvěle, ale jeho (Marchenkova) síla je dělat míče a pohybovat se kolem mě, to není skvělé.'

'Abych byl spravedlivý, moje první dva zápasy mi vadily kyčle, takže jsem to zvládl, takže si myslím, že to byla jen otázka času.'

Kyrgios vypadal, že je připraven vyrazit do čtvrtého kola za planoucím podáním a brilantním odpalováním, ale s velkým Australanem, který si po odehrání úvodní sady začal drhnout pravý bok, není nikdy nic přímého.

Do konce druhého setu, který Marčenko vyhrál, byl Kyrgios připraven skončit. Odešel od soudu a vzal si lékařský odpočinek, než se rozhodl pokračovat.

Otevřel třetí zadržovací podání, ale Marchenko se přesunul za zabití, aby zvýšil tlak na chromého 21letého hráče a zametl dalších šest her.

Poté, co se Marchenko ujal vedení 4: 1, Kyrgios šel do své židle a byl v slzách, když diskutoval s trenérem, zda pokračovat. Když ho matka sledovala z tribuny, rozhodl se pokračovat ve třetím setu.

Brzy se ukázalo, že pro Kyrgiose nebylo cesty zpět, protože Marčenko vzal sadu do vedení 2: 1.

Při střídání se Kyrgios znovu poradil s trenérem a tentokrát se rozhodl neriskovat další zranění, připustil zápas a přešel k podání Marchenkovy ruky.

'Je to splněný sen, výhra je výhra.' řekl 63. zařazený Marchenko. „Nedokážu vysvětlit, jak jsem šťastný.

„Musel jsem bojovat o každý bod, ve druhém setu jsem dostal malou šanci a využil jsem ji. Ve třetím setu začal cítit své zranění a vy se musíte soustředit.

kolik her v tenisovém zápase

'Někdy kluci počkají několik zápasů a pak začnou hrát, takhle jsem pár zápasů prohrál.'

(Úpravy Andrew Both)

Populární Problémy

Veruca Salt, dívka z Charlie a továrny na čokoládu od Roalda Dahla, byla ta dívka, která byla vyhozena na odpadkový žlab! Nicméně pro ty z nás, kteří nechtějí být vyhozeni na hromadu odpadků, existuje několik způsobů, jak být jako ona. Mít na sobě...

Jak uchovávat šampaňské. Champagne je druh bublinkového vína vyráběného ve francouzské oblasti Champagne. Díky své jedinečné struktuře má tento slavnostní nápoj speciální požadavky na skladování související s vlhkostí, teplotou a světlem ...

Venus Williamsová byla v Riu naštvaná

Ohlédnutí za neortodoxnějšími hráči turnaje WTA, kteří ohromili svět svou jedinečnou značkou tenisu.