Přímý přenos Latin Grammys 2020: Jak sledovat online zdarma

Ana Brenda Contreras se účastní 20. ročníku cen Latin Grammy

Getty Ana Brenda Contreras se účastní 20. ročníku cen Latin Grammy21. ročník cen Latin Grammy se letos koná na dálku a bude se vysílat ve čtvrtek 19. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na Univision.Ve Spojených státech show začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na Univision a TNT. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos latinských grammy 2020:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Univision a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Hlavní balíček (celkem 100 a více kanálů) i balíček Latino (celkem 30 a více kanálů) zahrnují Univision a oba mají bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Latinské grammy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TNT a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Latinské grammy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

raketbal pro figuríny

Sling TV

Živý přenos TNT a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

tenisový pohyb podání

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Latinské grammy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled latinských grammy 2020Hrát si

Latin Grammy 2020: Umělci pro show potvrzeni #LatinGrammy2020 #Artistasconfirmados 19. 1. 2020: 12: 38Z

Latin Grammy ctí hudební vydání v latinské hudbě z předchozího roku. Ceny 2020 se konají od 1. června 2019 do 31. května 2020. Ceny budou ukotveny v Miami na Floridě, moderovat budou Yalitza Aparicio, Ana Brenda Contreras a Victor Manuelle.

Účinkují Rauw Alejandro, Ivy Queen, Victor Manuelle, Ricardo Montaner, Jesus Navarro, Lupita Infante, Mariachi Sol de México de José Hernández, Natalie Jimenez, Prince Royce, Leslie Grace, Juanes, Pitbull, Anuel AA, Bad Bunny, Pedro Capo, Alexjandro Fernandez, Karol G, Kany Garcia, Los Tigres del Norte, Christian Nodal, Fito Paez, Nathy Peluso, Marc Anthony, Caliber 50, Julio Reyes Copello, Alex Cuba, Guaynaa, Debi Nova, Raquel Sofia, Sebastian Yatra, Anitta, J Balvin, Camilo, Ricky Martin, Jose Luis Perales a Carla Morrison.

O Latin Grammy hlasuje mezinárodní členské sdružení The Latin Academy složené z hudebních tvůrců, kteří zastupují všechny žánry a kreativní obory, včetně umělců pro nahrávání, skladatelů, producentů, mixérů a inženýrů.Hrát si

LATINSKÁ GRAMMIE 2020 | VŠECHNY NOSMINACE NA LATINSKOU GRAMMII 2020 LATINSKÁ GRAMMIE 2020 | VŠECHNY NOSMINACE NA LATINSKOU GRAMMII 2020 2020-09-30T11: 00: 09Z

Letošní kategorii Album roku tvoří různorodá skupina umělců, v níž vystupují jedni z nejúspěšnějších a nejrenomovanějších tvůrců trendů a světoví ambasadoři latinské hudby napříč žánry, mezi něž patří: Bad Bunny (YHLQMDLG), Camilo (Por Primera Vez), Kany García (Tabulka pro dva), J Balvin (barvy), J Balvin & Bad Bunny (Oasis), Jesse & Joy Aire (denní verze), Natalia Lafourcade (Un Canto Por México, sv. 1), Ricky Martin (Pause), Fito Páez (Dobytí vesmíru) a Carlos Vives (Cumbiana).

Mezi umělce s více nominacemi patří Anuel AA, Bad Bunny, J Balvin, Camilo, Karol G, Kany García, Josh Gudwin, Colin Leonard, Jon Leone, Richi López, Ozuna, Alejandro Sky Ramírez, Residente, Julio Reyes Copello, Rosalía, Marco Masis Tainy a Carlos Vives.

Jednadvacátí nominovaní na ceny Latin Grammy byli vybráni z více než 18 000 příspěvků v 53 kategoriích, což odráží rozsáhlou škálu umělců, kteří během období způsobilosti vydali nahrávky. Online vstupní proces Latinské nahrávací akademie umožnil členům a nahrávacích společnostem digitálně odeslat produkt během pandemie COVID-19 a vydláždil cestu pro vůbec první-a velmi úspěšný-virtuální screening a nominační proces, který umožnil účast velké většiny hlasující členové, bez ohledu na jejich umístění.

Během posledního roku jsme pokračovali v diskusích s našimi členy, abychom zlepšili proces udělování cen, a aktivně jsme povzbuzovali různé tvůrce latinské hudby, aby se připojili a zúčastnili se. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme odhalit kandidáty na 21. výroční ceny Latin GRAMMY Awards - skupinu, která odráží neustálý vývoj latinské hudby, uvedl v tiskové zprávě Gabriel Abaroa Jr., prezident/generální ředitel The Latin Recording Academy. Naše akademie je silnější než kdy jindy, protože členové jsou angažovaní, lépe informovaní a odhodlaní zvyšovat a ctít hudební dokonalost napříč všemi žánry latinské hudby. Letošní třída nominovaných je výsledkem odolného a skutečného procesu udělování cen.

Nové kategorie, o kterých se hlasovalo a byly schváleny počátkem tohoto roku, včetně nejlepší popové/rockové písně, nejlepšího vystoupení reggaetonů a nejlepší rapové/hip-hopové písně, obdržely drtivý počet příspěvků. Dále se vrací kategorie Nejlepší album Merengue/Bachata, Nejlepší album Flamenco a Nejlepší klasická současná skladba po splnění minimálních požadavků na podání.

Ceny Latin Grammy 2020 se konají ve čtvrtek 19. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na Univision.


Populární Problémy

Ovocné stromy ve snech mohou znamenat různé věci. Pokud se vám zdají sny o ovocných stromech, musíte si do nich nejprve zapsat všechny podrobnosti, jakmile je budete mít. Poté byste měli použít tyto údaje k rozhodnutí, jaké jsou vaše ...

Jak si naplánovat cvičení. Vytvoření plánu cvičení vám může pomoci zorganizovat rutinu a přinést vám odpovědnost za vaše cvičení. Pokud můžete naplánovat alespoň 1 kardiovaskulární cvičení, silový trénink a odpočinkový den ...

Jak poznat falešné all star conversky. Dnes se vyrábí stále více padělaných bot. Někteří lidé se radují z levné ceny, zatímco společnosti jako Converse trpí. Padělatelé se stávají tak pokročilými, že mnoho odborníků ...

Jakmile se švábi stanou doma v domě, může být velmi obtížné je vyhodit. Mohou se občerstvit jídlem, poškodit tapety, knihy a elektroniku. Mohou také šířit choroboplodné zárodky kontaminací potravin, ...