Laura Robson a Eugenie Bouchard: Dva přátelé odhodlaní vzít světLaura Robson (L) a Eugenie Bouchard

Sledování vlastního videa Gangnam Style od Laury Robson a Eugenie Bouchardové dává malému nahlédnutí do úžasného sebevědomí dvou 18letých dívek, které se snaží proniknout do populární kultury ve svém vlastním domorodém stylu. Video natočené v Pekingu v roce 2012 přineslo obrovské množství zhlédnutí na Youtube a Laura i Eugenie získaly nadšené ohlasy za své vynikající úsilí.Pokud video zobrazovalo něco víc, pak to určitě naznačovalo, jak bezstarostní, odvážní a dychtiví tito teenageři jsou, když se vydávají náročnou cestou ke slávě a slávě. Nyní je 19, Laura a Eugenie (rozkošně nazývané Genie), v čele žebříčku jejich země a jejich video je možná mikrokosmos představující jejich neukojitelnou touhu proniknout do světa velkých dívek svým vlastním, nezávislým způsobem. Nezávislost byla klíčovým prvkem jejich úspěchu, jak zdůrazňuje britská č. 1, myslím, že jsem musel dospět docela rychle, i když jsem byl opravdu mladý.

Možná právě to pomohlo Robsonovi a jejímu nejlepšímu kamarádovi Bouchardovi tak rychle dosáhnout dospělosti. Tyto předčasné talenty, které cestovaly po celém světě a žily svým vlastním životem, rychle rostly a dnes, když zůstávají na špičce se zavedenými superhvězdami, představují roky odhodlání, vytrvalosti a obětí, které tam dosáhly.

Bouchardova rodina musela cestovat mezi jejím rodným Montrealem a Floridou, aby pokračovala ve výcviku, a mladík se musel rozhodnout pro distanční vzdělávání. Ví, že jí uniká jednoduchá zábava v životě teenagera, ale nikdy si na to nestěžuje. Její dvojče Beatrice se oddává školnímu životu a Eugenie nonšalantně podtrhuje: Někdy ji vidím a chci její život, ale ne příliš často. Život, který žiji, je zvláštní, výjimečný.

Právě tato víra povzbuzuje tyto dvě dívky, které se poprvé setkaly v útlém věku devíti let, aby pokračovaly ve své cestě k vrcholu. Ti dva byli od té doby nejlepšími přáteli na turné a každý přinesl vavříny svým národům jako rodící se talent, který čeká na stoupání.

I tam jejich cesty odhalily podobnosti. Ti dva patří ke dvěma národům, které energicky hledají hlas mezi kakofonií, vůdcem chaosu. Velká Británie i Kanada vydržely dlouhé čekání, Kanada, i když ještě déle, na tenisovou hrdinku, ke které mohou vzhlížet.Laura Robsonová

Když Laura v roce 2008 dosáhla grandslamového průlomu v juniorském Wimbledonu a stala se první britskou hráčkou, která ho vyhrála od Annabel Croft v roce 1984, dalo to národu naděje slamově vyhladovělému národu. O jejím výkonu se často nemluvilo a není nutné říkat, že zátěž očekávání na ni brzy byla uvalena. I když její talent neměl být nikdy popřen, navázala na něj klikatou cestou, která zahrnovala dosažení dalších dvou juniorských finále Australian Open, střídání trenérů a nakonec příchod na velkou scénu v roce 2012.

Populární Problémy

S blížícím se koncem roku 2016 se pojďme podívat na to, jak si po celý rok vedlo 5 nejlepších hráčů na konci roku.

Vysvětlil systém Wimbledon Seedings: Novak Djokovic bude pravděpodobně nasazen na 1. místě, přestože bude na 2. místě, a Andy Murray bude naočkován na 3. místě.

Zachytit ruku nebo prst v zavírajících se dveřích může být neuvěřitelně bolestivý zážitek. V závislosti na závažnosti situace může být nutné vyhledat odbornou lékařskou pomoc, aby se zabránilo dlouhodobé bolesti nebo zranění. Pokud však ...

Sloane Stephens a Olga Govortsova se ve čtvrtek setkají v zápase druhého kola na US Open 2020. Stephens vyhrála obě předchozí setkání s Govortsovou.

Reilly Opelka se v pátek utká s Borna Coric v napínavém čtvrtfinálovém střetu v Petrohradu. Tato dvojice se již jednou na turné potkala, přičemž Opelka vedla v poměru 1: 0.

Váš průvodce streamováním online aplikace Kronk's New Groove - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.