Lausanne 2021: Camila Giorgi vs Zarina Diyas náhled, head-to-head & prediction | Dámy, otevřené Lausanne

Camila Giorgi

Camila GiorgiPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Camila Giorgi vs Zarina DiyasDatum: 16. července 2021co je termín, když je tenisový zápas nerozhodný 40-40

Turnaj : Ladies Open Lausanne 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)Místo : Lausanne, ŠvýcarskoKategorie : WTA 250

Povrch : JílOdměna : 235 238 $změřit tenisovou přilnavost

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Camila Giorgi vs Zarina Diyas

Čtvrtá nasazená Camila Giorgi se v pátek utká s nenasazenou Zarinou Diyasovou ve druhém kole 2021 Ladies Lausanne Open.

Giorgi prožívá silnou travnatou sezónu, ve které se dostala do semifinále akce WTA 500 v Birminghamu. Italka zahájila kampaň v Lausanne a propustila Ulrikke Eikeri ve dvou setech. Nyní bude chtít přenést svou hybnost hluboko do turnaje.

Zarina Diyas

Zarina Diyas

Zarina Diyas mezitím bojovala o formu. Kazachstině se nepodařilo zajistit po sobě jdoucí výhry v jejích posledních sedmi hlavních losování před tímto turnajem.

To znamená, že Diyas se musela vypořádat s obtížnými remízami na některých svých novějších turnajích a její špatný běh není indikátorem jejích schopností na antuce.

Diays zahájila kampaň v Lausanne jednoznačným vítězstvím nad Simonou Waltertovou a v pátek mohla Giorgimu způsobit pár problémů.

Camila Giorgi vs Zarina Diyas proti sobě

Camila Giorgi vede Zarina Diyas 2-1 v jejich současném vzájemném zápase. Ital vyhrál svá dvě poslední setkání relativně snadno.

Predikce Camila Giorgi vs Zarina Diyas

Giorgi se bude snažit převzít kontrolu nad zápasem hned od začátku.

Giorgi se bude snažit převzít kontrolu nad zápasem hned od začátku.

Vzhledem k nedávné formě dua by se Camila Giorgi měla zúčastnit této soutěže jako pevný favorit. Ital si ale musí dávat pozor na houževnatou hru Zariny Diyase.

tenisová raketa velikost 26

Diyas je jedním z nejlepších tahounů na turné. Kazaška nemá největší podání ani údery země, ale je extrémně důsledná a může tolerovat protivníky svou tolerancí střel.

Giorgi, naopak, jde na mizinu při každém dalším výstřelu. Italka dokáže ze země vygenerovat spoustu tempa, a když hraje nejlépe, má na to, aby porazila kohokoli. Během zápasů se však snaží udržet svou úroveň a může rozdat několik příliš mnoha chyb.

Pro Diyase bude klíčové zůstat v rally dostatečně dlouho, aby frustroval Giorgiho do nevynucených chyb. Kazachstanka bude také muset zajistit, aby nebyla příliš pasivní.

Pokud si Giorgi dokáže z větší části udržet slušnou úroveň, měla by dokázat vyhrát.

Předpověď: Camila Giorgi vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Bývalý australský hráč kriketu Ian Healy nedávno zvážil probíhající plivanec mezi Novakem Djokovičem a Nickem Kyrgiosem.

Střecha Court One zůstává ve wimbledonských plánech

Patriots se utkají s Panthers v předsezónní akci 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu na různých trzích.

Boise State a Boston College se snaží uzavřít sezonu vítězstvím v misi First Responder Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Silná obrana ve třetím setu pomohla Šarapovové k postupu vpřed v turnaji.