Lausanne 2021: Camila Giorgi vs Zarina Diyas náhled, head-to-head & prediction | Dámy, otevřené Lausanne

Camila Giorgi

Camila Giorgi

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Camila Giorgi vs Zarina Diyas

Datum: 16. července 2021

bílé tenisové klínky

Turnaj : Ladies Open Lausanne 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Lausanne, Švýcarsko

Kategorie : WTA 250

Povrch : Jíl

Odměna : 235 238 $

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Camila Giorgi vs Zarina Diyas

Čtvrtá nasazená Camila Giorgi se v pátek utká s nenasazenou Zarinou Diyasovou ve druhém kole 2021 Ladies Lausanne Open.

Giorgi prožívá silnou travnatou sezónu, ve které se dostala do semifinále akce WTA 500 v Birminghamu. Italka zahájila kampaň v Lausanne a propustila Ulrikke Eikeri ve dvou setech. Nyní bude chtít přenést svou hybnost hluboko do turnaje.

Zarina Diyas

Zarina Diyas

pračka na tenisky

Zarina Diyas mezitím bojovala o formu. Kazachstině se nepodařilo zajistit po sobě jdoucí výhry v jejích posledních sedmi hlavních losování před tímto turnajem.

To znamená, že Diyas se musela vypořádat s obtížnými remízami na některých svých novějších turnajích a její špatný běh není indikátorem jejích schopností na antuce.

Diays zahájila kampaň v Lausanne jednoznačným vítězstvím nad Simonou Waltertovou a v pátek mohla Giorgimu způsobit pár problémů.

Camila Giorgi vs Zarina Diyas proti sobě

Camila Giorgi vede Zarina Diyas 2-1 v jejich současném vzájemném zápase. Ital vyhrál svá dvě poslední setkání relativně snadno.

Predikce Camila Giorgi vs Zarina Diyas

Giorgi se bude snažit převzít kontrolu nad zápasem hned od začátku.

Giorgi se bude snažit převzít kontrolu nad zápasem hned od začátku.

Vzhledem k nedávné formě dua by se Camila Giorgi měla zúčastnit této soutěže jako pevný favorit. Ital si ale musí dávat pozor na houževnatou hru Zariny Diyase.

křížovka pro nastavení tenisu

Diyas je jedním z nejlepších tahounů na turné. Kazaška nemá největší podání ani údery země, ale je extrémně důsledná a může tolerovat protivníky svou tolerancí střel.

Giorgi, naopak, jde na mizinu při každém dalším výstřelu. Italka dokáže ze země vygenerovat spoustu tempa, a když hraje nejlépe, má na to, aby porazila kohokoli. Během zápasů se však snaží udržet svou úroveň a může rozdat několik příliš mnoha chyb.

Pro Diyase bude klíčové zůstat v rally dostatečně dlouho, aby frustroval Giorgiho do nevynucených chyb. Kazachstanka bude také muset zajistit, aby nebyla příliš pasivní.

Pokud si Giorgi dokáže z větší části udržet slušnou úroveň, měla by dokázat vyhrát.

Předpověď: Camila Giorgi vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit jagerovou bombu. Jager Bomb je oblíbený výstřel na párty. Klasická Jager Bomb zahrnuje jeden výstřel (1,5 unce) Jägermeistera a polovinu 8,4 unce plechovky Red Bullu. Pusťte Jagera do sklenice Redball ...

Kolik svalů je na ženě sexy?

Světový č. 13 David Goffin nedávno vyjádřil své myšlenky na Rafaela Nadala a Dominica Thiema, kteří oba odstoupili z nadcházejícího Miami Masters.

Jak používat fyzickou terapii ke zmírnění příznaků artritidy. Ti s artritidou, kteří používají fyzickou terapii nebo PT jako součást léčebného režimu, hlásí snížené příznaky, méně bolesti, lepší spánek a větší mobilitu. Fyzikální terapie ...

Federer nebude hrát profesionální tenis po zbytek roku 2016.

Troy v sobotu hostuje Arkansas State v klíčovém otvíráku slunečního pásu pro oba týmy. Zde je návod, jak sledovat hru online.