Lexington 2020: Aryna Sabalenka vs Coco Gauff náhled, head-to-head & prediction | Top Seed Open

Coco Gauff v akci během svého zápasu prvního kola na Top Seed Open

Coco Gauff v akci během svého zápasu prvního kola na Top Seed OpenPo vítězství ve dvou setech, ale v těsném souboji nad Caroline Dolehideovou v prvním kole, se Coco Gauffová bude snažit pokračovat ve své vítězné síle i ve svém dalším zápase - proti běloruské Aryně Sabalenkové.Sabalenka je na tomto turnaji nasazena na druhém místě, ale nenasazená Madison Brengle ji v prvním kole protáhla do třísetové bitvy. Světová jedenáctka nakonec zvítězila nad její nemanželskou soupeřkou se skóre 6-1, 6-7, 6-2.laterální epikondylitida rovnátka

Sabalenka bude ve středu na Lexington Open čelit další tvrdé výzvě, protože Coco Gauff už během své krátké kariéry ohromila mnoho velkých jmen.

Aryna Sabalenka získala v roce 2020 jeden titul

Aryna Sabalenka získala v roce 2020 jeden titulGauffová se na letošním Australian Open probojovala do osmifinále, kde prohrála s případnou šampionkou Sofií Keninovou. Na druhé straně Sabalenka prohrála v prvním kole v Melbourne, ale odskočila a vyhrála Qatar Total Open těsně před začátkem přestávky COVID-19.Oba hráči mají letos slušnou bilanci, a proto tento zápas slibuje, že bude práskač. Žebříček upřednostňuje dvaadvacetiletou Minsku, ale Gauffová již ukázala, že se narodila pro velkou scénu, takže rozrušení je velmi možné.

tenisová raketa pro dospělé začátečníky

Aryna Sabalenka vs Coco Gauff hlava-nehlava

Coco Gauff bude poprvé bojovat s Arynou Sabalenkou

Coco Gauff bude poprvé bojovat s Arynou SabalenkouTento zápas bude prvním setkáním obou hráčů. Coco Gauffová zatím nemá dovoleno hrát celý rozvrh kvůli svému věku, což omezilo její šance na setkání s nejlepšími hráči.Aryna Sabalenka je agresivní baseliner se silným podáním. V posledních sezónách vylepšila výběr střel a na rozdíl od svých předchozích zápasů nevypadá, že by trefila vítěze každou střelou. To by se hodilo zvláště proti rychlému odpůrci, jako je Gauffová, která je vždy ochotná zůstat ve shromážděních a vyvolávat chyby od svého protivníka.

Američanův bekhend je její nejsilnější střela a bude se snažit přesměrovat rakety Sabalenky z tohoto křídla. Nakonec však může přijít na to, kdo slouží lépe; pokud se Běloruska hodně podívá na druhé podání, mohla by svými silnými returny Gauffovi hru odebrat.


Predikce Aryna Sabalenka vs Coco Gauff

Aryna Sabalenka by měla tento zápas vyhrát

Aryna Sabalenka by měla tento zápas vyhrát

Aryna Sabalenka je typ hráče, který rychle rozpozná své chyby a pracuje na nich, takže od ní můžeme očekávat lepší zobrazení ve srovnání s prvním kolem. Coco Gauff bude mnohem tvrdší návrh než Madison Brengle, ale Sabalenka má dost palebné síly, aby zasáhla Američana mimo hřiště.

To znamená, že Gauff bude pravděpodobně mít výhodu v těsných situacích, takže by nebylo překvapující vidět těsnou bitvu.

popruh na zánět šlach

Předpověď: Aryna Sabalenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak přirozeně léčit revmatoidní artritidu. Pokud trpíte revmatoidní artritidou, pravděpodobně zkusíte cokoli, co vám pomůže s bolestí a otoky. Možná budete schopni léčit svou revmatoidní artritidu přirozeně pomocí doplňků, ...

Pokud nemáte síť Pac-12, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos fotbalu Oregon vs Fresno State.

Werder Bremen a Bayer Leverkusen se v pondělí setkávají, když pokračují v bundesligové hře. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Modrý jíl zakázán, protože Nadal a Djokovič si přijdou na své

Kdo držel rekord po většinu týdnů jako WTA číslo 1?

Jak hodit ruční granát. Ruční, ručně ozbrojené a ručně házené ruční granáty kombinují moderní palebnou sílu a osvědčenou spolehlivost pro výkonnou kombinaci. Http://www.armystudyguide.com/content/army_board_study_guide_topics/hand_g ...