Linec Open 2020: Analýza remízy, náhled a předpověď dvouhry žen

Čtyřnásobní partneři Aryna Sabalenka a Elise Mertensová jsou nejlepšími dvěma semeny v Linci

Čtyřnásobní partneři Aryna Sabalenka a Elise Mertensová jsou nejlepšími dvěma semeny v Linci

Po krátké přestávce po Ostravě je turné WTA zpět s vzrušující dávkou tenisu, který končí sezónu. Několik špičkových hráčů míří do Lince v tom, co by pro ně byl poslední turnaj roku s cílem dokončit rok 2020 na vysoké úrovni.Linz Open, patřící do kategorie WTA International na ženském okruhu, se bude hrát na tvrdých hřištích v hale. Vzhledem k tomu, že finále WTA, které se každoročně koná v Shenzenu, již bylo kvůli pandemii koronaviru odvoláno, nabízí Linz svým účastníkům poslední příležitost zakončit svůj rok stříbrným zbožím.tenisový raq

Šampiónka Top Seed a Ostrava Aryna Sabalenka bude doufat, že půjde mimo sezónu se dvěma tituly za sebou. Mezitím se Sabalenkina deblová partnerka Elise Mertensová bude ucházet o udržení své tříleté série zisků alespoň jednoho titulu na okruhu WTA poté, co se v pražském finále setkala se zklamáním.

Talentovaná, ale nekonzistentní Ukrajinka Dayana Yastremska a finalistka roku 2018 Ekaterina Alexandrova zaokrouhlují čtyři nejlepší semena týdne. Mistrka roku 2019 Coco Gauffová a vicemistryně Jelena Ostapenko už to nazvaly sezónou a letos se na turnaj nevrátí.Fanoušci Sabine Lisicki čelili zklamání, protože bývalá finalistka Wimbledonu neuspěla v hlavním tahu turnaje. Němka padla v posledním kole kvalifikace na Terezu Martincovou a její naděje nyní spočívá na vzácném šťastném poraženém křesle, pokud někdo odstoupí.Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce má začít 9. listopadu, pojďme se podívat na to, jak se losování pravděpodobně bude vyvíjet na Linz Open 2020:


Horní polovina: Aryna Sabalenka hledí na tituly typu back-to-back

Aryna Sabalenka

Aryna SabalenkaNejlepší semena: [1] Aryna Sabalenka, [3] Dayana Yastremska, [7] Jil Teichmann, [8] Bernarda PeraPředpokládané semifinále: Aryna Sabalenka vs Dayana Yastremska

Tmavý kůň: Aliaksandra Sasnovich

Analýza: Aryna Sabalenka má průměrný rok za hráče svého potenciálu. Na vítězství v Ostravě však porazila některé kvalitní hráče - včetně Coco Gauffové, Jennifer Bradyové a krajanky Victorie Azarenkové.

Nejlepší osivo by mělo začít jako favorit na výhru v Linci, ale bude čelit několika hráčům, kteří ji ve svůj den mohou porazit. Sabalenka zahájí svou kampaň proti italské Jasmine Paolini a pravděpodobně bude čelit svému prvnímu skutečnému testu v poslední osmi etapě - buď proti sedmému nasazenému Jil Teichmannovi, nebo proti bývalé světové jedničce 21 Soraně Cirsteaové.

jak čistit plátěné tenisky

Ve druhé čtvrtině této sekce bude třetí nasazená Dayana Yastremska pravděpodobně čelit hrozbě v podobě Barbory ​​Krejčíkové v 16. kole.

Yastremska byla jeden zápas od čtvrtého titulu WTA na začátku roku v Adelaide, ale na poslední překážce klesla na Ash Barty. Dvacetiletý mladík od té doby bojuje o důslednost a také se zapletl do mimosoudních kontroverzí; doufala, že to všechno odloží titulem v Linci.

Pokud by vyhrála své první dva zápasy, mohla by se Yastremska ve čtvrtfinále utkat buď s americkou Bernardou Pera, nebo s běloruskou Aliaksandrou Sasnovich.

Počáteční kolo střetu mezi Pera a Sasnovichem je na pozoru. Zatímco Pera je hráčem vyššího žebříčku, Sasnovich obvykle hraje svůj nejlepší tenis na tvrdých hřištích v hale a může to způsobit rozrušení.

Předpokládané semifinále: Aryna Sabalenka vs Dayana Yastremska

tenis pro atrapy

Dolní polovina: Elise Mertensová hledá svůj první titul roku 2020

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Nejlepší semena: [2] Elise Mertens, [4] Ekaterina Alexandrova, [5] Veronika Kudermetova, [6] Nadia Podoroska

Předpokládané semifinále: Elise Mertens vs Ekaterina Alexandrova

Tmavý kůň: Marta Kostyuk

Analýza: Ve čtvrté spodní části slosování má druhá nasazená Elise Mertensová relativně bezpečné úvodní kolo proti ukrajinské kvalifikantce Anhelině Kalininové. Belgičan by ale v 16. kole mohl čelit potenciální slupce od banánů, a to buď proti veteránce Věře Zvonarevové, nebo proti dospívající tmavé koni Martě Kostyukové.

Úvodní zápas mezi Zvonarevou a Kostjukem by mohl být vzrušujícím střetem, pokud oba hráči předvedou svůj nejlepší tenis. Bývalá světová dvojka by ráda vyzkoušela své schopnosti proti hráčce, o které se mnozí domnívají, že je budoucností ženského tenisu.

To znamená, že Mertens je jednou z nejkonzistentnějších hráčů na ženském turné; Očekávalo se, že porazí buď Zvonarevovou nebo Kostjuka a že se probojuje až do čtvrtfinále. Belgičan by se měl v poslední osmičce setkat s ruskou pátou nasazenou Veronikou Kudermetovou.

Pokud se Mertensová stane vítězkou její čtvrtiny, její semifinálovou soupeřkou by mohla být Jekatěrina Alexandrová.

pádla na stolní tenis vysoké kvality

Alexandrova část remízy je ve skutečnosti docela široce otevřená. Semifinalistka French Open Nadia Podoroska, vítězka Camila Giorgi z roku 2018 a talentovaná dvacetiletá Varvara Gracheva by chtěly vyzvat čtvrté nasazení o místo v semifinále.

Alexandrovu mohla už v prvním kole vyzvat Ukrajinka Kateřina Siniaková, o které je známo, že je ve své době zabijákem obrů.

Předpokládané semifinále: Marta Kostyuk vs Jekatěrina Alexandrová


Předpověď na finále

Dayana Yastremska vs Ekaterina Alexandrova

Předpokládaný šampion

Dayana Yastremska

Populární Problémy

Obezita je obvykle onemocnění životního stylu, i když může souviset s jinými zdravotními stavy. Obezita je nejčastější u dospělých, ale může postihnout starší lidi, mládež a dokonce i děti. Obezita není jen kosmetický problém - zvyšuje se ...

Zde je návod, jak sledovat online předělávku Lady and the Tramp 2019 zdarma online.

Jak podávat šampaňské. Šampaňské je shovívavost často spojená s oslavnými okamžiky nebo bohatými příležitostmi. Podávání šampaňského je umělecká forma, od výběru šampaňského až po jeho nalévání a párování s jídlem. Ať už známý jako ...

Pokud chcete být žralokem v bazénu nebo jen chcete na rande zapůsobit na svou dámu, pak první věc, kterou musíte vědět, je, jak správně držet tágo u bazénu. Pokud to neudržíte správně, můžete skončit odpálením míče mimo ...

Jak protáhnout biceps. Protahování udržuje vaše svaly zdravé, pružné a silné. Navíc se strečink po tréninku může cítit opravdu dobře! Jako jedna z hlavních svalových skupin v pažích jsou vaše bicepsy klíčem k zajištění toho, že máte ...

Zde je návod, jak sledovat živou online premiéru The Walking Dead Season 10 Episode 9 midseason online, i když nemáte kabel.