Lucembursko Otevřeno: Bencic, Bouchard vyhrál hlavní remízu ve dvou setech

Eugenie Bouchard a Belinda Bencic si prošli cestu do hlavního slosování BGL BNP Paribas Luxembourg Open Monday. Švýcaři a Kanaďané vyhráli své závěrečné kvalifikační zápasy o vstup do závěrečného turnaje WTA sezóny 2018 v CK Sportcenter Kockelscheuer. Oba vyhráli ve dvou setech se startem 6-2, 6-3 a poté vyhráli druhé 7-5.Bencic odehrála svůj druhý zápas proti Varvara Lepchenko a získala náskok tří her, než měla Američanka šanci odpovědět. V pátém si vysloužila přestávku, než srovnala skóre na všechny tři. Jednadvacetiletý hráč získal zpět pauzu na dva zápasy s další přestávkou a poté podával set za 40 minut. Druhý set byl spíše výzvou, protože Lepchenko také hrál o šanci dokončit sezónu dobře.

jak přidat disney plus do roku

Dostala se do přestávky v podání, když Bencic zahájil set dvěma rovnými body. Lepchenko se držel ve třetině, než nasbíral čtyři po sobě jdoucí přestávky. Bencic v osmém srovnal na čtyři-vše, což naznačuje, že sada bude těsný závod až do cíle. V následujících dvou rozhodnutích si udrželi podání, než Bencic získala tři body zlomu, které jí málem vyklouzly. Američan zachránil všechny kromě jednoho, aby se vymkli kontrole a museli hrát proti podání švýcarského hráče.Bencic to položila dvěma mečboly, které nedokončila, což Lepchenkovi umožnilo potřetí v setu vynutit si dvojku. Šlo o nejtěžší zápas zápasu, kdy Lepchenko dostal jednu šanci vynutit si tiebreak, ale dopustil se chyby. Bencic si připsala čtvrtý bodový zisk, aby si zajistila místo v hlavním losování po 1 hodině a 36 minutách.

Bouchard se nikdy nestřetla s francouzskou Jessikou Ponchetovou, než jí dala velkou šanci, že by se mohla probojovat na závěrečný turnaj roku. Dodala brzy s přestávkou Ponchet, než pro sebe provedla malou stopu.Ponchet odložila ve třetí službu k lásce, než shodila rukavici na Boucharda. Hráči hráli bitvu krk a krk, kde následoval dlouhý boj o dvojku. Ti dva odehráli osm dlouhých přestávek, přičemž Bouchardová potřebovala pátý bod AD, aby si udržela vedení ve dvou hrách.

2018 Luxembourg Open Qualifying

S vynaložením tolik úsilí vložila 24letá pedál na kov a odletěla se sadou ve své další servisní hře. Její série tří vítězných zápasů ukončila první set za 43 minut, když Kanaďanka podávala 68 procent a získala více než dvě třetiny bodů, zatímco druhé podání se jí vymklo z rukou.Nikdy to neplatilo pro oba, protože Ponchet a Bouchard si vyměnili výhry při podání, než se změna kontroly dostala k francouzské hvězdě. Získala první přestávku Boucharda v šestém, než byla přerušena, aby udržela hru na dosah.

Kanaďanka srovnala skóre na čtyři všechny, než si musela zajistit způsob, jak stále vyhrát set při podání. Podařilo se jí upevnit držení s přestávkou v 11. vyhrál dva brejkboly, aby se připravila na zápas. Bouchardová se hodně soustředila a uvolnila cestu k dosažení bodu na 40-30, aby vyhrála svou 94minutovou kvalifikaci.

Jelikož před nimi stál krátký turnaj, měli by Bencic a Bouchard poslední šanci nastavit možný obrat v sezóně 2019 a vrátit se jako dva top 10 konkurenčních sportovců.

Populární Problémy

Jak zlepšit drenáž kolem bazénových palub. Milujete svůj bazén a myslíte si, že je skvělý. Bavíte se a neustále si hrajete. Je tu jen jeden problém, kdykoli prší, dojde k malé povodni kolem vašeho bazénu. Nejen, že je to ...

V pátek se Oregon a USC setkají v Pac-12 Championship 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Thanasi Kokkinakis přišel ze sestavy, aby porazil nejlepšího semena Tomáše Berdycha v Los Cabos a rezervoval si místo ve svém prvním finále ATP Tour.

Roger Federer se stahuje z Gerry Weber Open

Čerpadlo ostřikovače ve vozidle rozprašuje kapalinu do ostřikovače z nádrže přes hadice a na vaše čelní sklo, aby vyčistilo nečistoty a prach, které by mohly bránit vašemu vidění. Čerpadlo natlakuje tekutinu, aby mohla vystříknout, ale může fungovat méně ...