Manchester United vs LASK USA TV: Kde se dívat

Manchester United vs LASK US TV

Getty Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer blahopřeje francouzskému záložníkovi Manchesteru United Paulovi Pogbovi.

Manchester United a LASK pokračují ve svých kampaních Evropské ligy druhou fází zápasu 16. kola ve středu na Old Trafford.

Ve Spojených státech bude zápas (čas zahájení v 15:00 ET) vysílán dne CBS All-Access (Anglicky) a TUDN (španělsky).

Zde jsou různé možnosti sledování živého přenosu ze zápasu online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

CBS All-Access na Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah CBS a CBS All-Access (živý i na vyžádání) prostřednictvím CBS All-Access Prime Channel , který také přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete na svém počítači sledovat živý přenos ze zápasu prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

V části Vaše kanály na webu nebo v aplikaci vyberte CBS All-Access. Poté bude v rámci kanálu CBS All-Access zápas k dispozici v sekci Mistři UEFA a Evropské ligy.

CBS All-Access

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete živý přenos zápasu sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One , PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

xfl 30 pro 30 stream

Sledujte TUDN na FuboTV

Pokud chcete sledovat španělský přenos ze zápasu, TUDN je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat přímý přenos zápasu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Náhled Manchester United vs LASK

Manchester United a LASK jsou nadšení, že se mohou vrátit k akci Evropské ligy, ale od startu to nebude mít velká očekávání. Red Devils vyhráli první zápas 5: 0, takže Manchester United může v zápase zasáhnout tempomat, jen aby se vyhnul obrovskému rozrušení. Tento zápas se vrátil zpět v březnu, než pandemie koronaviru pozastavila sportovní svět.

Pokud se Manchester United dokáže vyhnout masivnímu přešlapu, postoupí do čtvrtfinále a čeká ho buď Basaksehir, nebo FC Kodaň.

Nezískali jsme žádné trofeje, manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer. Ale úspěch do budoucna je neustále zlepšovat tým, rozvíjet se, protože to není cíl, který je měřítkem úspěchu, ve skutečnosti to je to, co děláme.

S výsledky nemůžete vždy říci, že život je spravedlivý, protože není. Někdy ve fotbale nedosáhnete výsledku, který si zasloužíte, ale pokud budeme i nadále dělat správné věci a každý den se zlepšovat, pak doufejme skončíme jako úspěšný tým Manchester United.

Manchester United si zajistil své místo v Lize mistrů vítězstvím v poslední den sezóny, když vyhrál Leicester 2: 0. Red Devils od ledna prohráli jen jednou v soutěžních utkáních, porážka přišla v rukou Chelsea v FA Cupu 3: 1.

Jsem potěšen, řekl Solskjaer. Získali jsme místo v Lize mistrů, přišli jsme z cesty, daleko za týmy a minuli jsme je. ... Hráči ukázali své kvality jako skupina. Přijali to, co chceme, a na hřišti vypadají stále více jako tým Manchesteru United.

Solskjaer musí učinit několik rozhodnutí ohledně hrací doby svých hvězd, ale prozradil herní plán alespoň pro jedno z jeho velkých jmen.

Začne Jesse [Lingard], ale tým se nebude příliš lišit od týmu, který hrál LASK venku, řekl Solskjaer vedle útočícího záložníka.

Víme, že to bude těžký zápas. Nebyl rozdíl 5: 0 mezi týmy, po 60 minutách jsme vyhrávali 2: 0 a v posledních pěti jsme dali tři, takže víme, že musíme podat výkon, a hráči mají příležitost vsadit si nárok, pokud se dostanou přes .

Manchester United je pro tuto hru velmi oblíbený -450. Celková částka za zápas je stanovena na tři góly.


Populární Problémy

Buccaneers a 49ers se sejdou v neděli na 1. týdnu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Světová desítka David Goffin se ujímá Jihoafričana Lloyda Harrise o místo ve třetím kole na US Open 2020. Goffin, který ve svých posledních dvou vystoupeních ve Flushing Meadows dosáhl 16. kola, by měl mít dost na to, aby zvládl výzvu Harrise.

Jak mluvit prase latinsky. Vepřová latina je pseudo-jazyk, který je široce známý a používaný anglicky mluvícími lidmi, zvláště když chtějí zamaskovat něco, co říkají od lidí, kteří neumí latinsky. Chcete -li mluvit prasečí latinou, přesuňte ...

Národní mistrovství FCS se v sobotu blíží bitvě mezi Severní Dakotou a východním Washingtonem. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak nosit klínové boty. Boty na klínku jsou skvělými možnostmi, pokud chcete získat větší výšku, aniž byste se museli starat o svržení otravných jehlových podpatků. Jsou také super univerzální. Mohou jít s džíny nebo legíny pro příležitostný vzhled, nebo ...

Jak se dostat do formy. Mnoho lidí se chce dostat do kondice a zlepšit své zdraví, ale těžko udržují režim, který jim vyhovuje. Tyto jednoduché kroky vám pomohou zahájit cvičební program, který vám může fungovat a umožní ...