Maria Šarapovová bude doufat, že se dostane do top 32, než se valí Indian Wells

2018 Australian Open - 4. den

Šarapovová naposledy hrála na Australian Open

Únor je prvním měsícem tříměsíčního čekání v grandslamovém kalendáři. Další velkou událostí po lednovém Australian Open je Indian Wells, která nezačne dříve než druhý týden v březnu.

Na tenisovém kalendáři v únoru vidíme hvězdy, které losují na menších akcích v Rotterdamu, Dubaji a Dauhá. Naštěstí pro fanoušky Marie Šarapovové hraje v obou posledních dvou soutěžích

Šarapovová odstartuje v Rumunsku proti Rumunce Monice Niculescuové

Monice Niculescu může patřit pouze 92, ale v žádném případě není střevle. Její hvězdná sezóna ve čtyřhře v roce 2017 (která zahrnovala běh do finále Wimbledonu po boku Chan Hao-ťing z čínského Tchaj-pej) vysvětluje její vstup do top 20 žebříčku dvojic. Její ochranná známka je záludný forhendový plátek, který z ní také dělá zajímavého hráče, kterého je třeba sledovat.

Na papíře se to dá snadno nazvat s ohledem na jejich profily hráčů a hodnocení. Skutečnost, že ona a Šarapovová předtím nehrály, z ní dělá pro Ruska velmi záludnou soupeřku.

Šarapovová nehrála od Australian Open, ale Niculescu přijde do střetnutí v prvním kole se dvěma vítězstvími v kvalifikaci. Na papíře by Niculescu měl být dobře přizpůsoben rychlosti povrchu a odrazu, ale Sharapova je sama o sobě šampionem.

Niculescu v tomto zápase nemá co ztratit, ale Šarapovová do tohoto zápasu půjde nejen se svou pověstí, ale také s body v sázce. Pokud porazí Niculesca, pokračuje ve hře na vítěze zápasu mezi Magdalenou Rybarikovou a Fatmou Al-Nabhani.

Cesta do Indian Wells

2018 Australian Open - 13. den

Šarapovová může v pozdějších fázích narazit na vítězku Australian Open Caroline Wozniacki

Ve třetím kole se Šarapovová opravdu projeví. Ve třetím kole mohla hrát šampionku Australian Open a světovou jedničku Caroline Wozniacki. I když je těžké předpovědět výsledek Šarapovové vs Wozniacki (nebo jestli se ten zápas někdy stane), bude to jeden z nejočekávanějších zápasů turnaje a určitě i roku.

Šarapovová má také další motivaci k vítězství proti Wozniackím - body do žebříčku. Dauhá, turnaj Premier, zde prohrává třetí kolo a získává 105 bodů WTA. Dokončení ve čtvrtfinále vydělává Rusku v top 35 žebříčku se 190 body v tašce.

V Dubaji také přijala divokou kartu a do Stuttgartu, který je naplánován hluboko v Clayově sezóně v květnu, nemůže ztratit žádné body. Solidní umístění v Dauhá a Dubaji téměř zaručí nejlepší umístění v žebříčku 32, než začne příští měsíc Indian Wells v Kalifornii. Právě kvůli tomu bude střílet - očkování, a tedy potenciálně snadnější remíza v Indian Wells a Miami.

Šarapovová už má slušný start do roku semifinále na mezinárodní akci v čínském Šen-čenu. V těžké třísetové bitvě v semifinále prohrála s Katerinou Siniakovou. Na Australian Open odstartovala ve dvou setech proti Tatjaně Marii a Anastasiji Sevastovové v 1. a 2. kole. Ve třetím kole byla poražena ve dvou setech Angelique Kerberovou.

Populární Problémy

Hydrokéla je tekutinou naplněný vak v šourku muže-v podstatě záloha tekutiny kolem jednoho nebo obou varlat. Https://emedicine.medscape.com/article/438724-overview Tento stav je relativně běžný, odhaduje se % z ...

Jak opravit skřípnutý nerv v rameni. Sevřený nerv v rameni je způsoben stlačením nervu v rameni opakujícími se pohyby nebo příliš dlouhým držením těla v jedné poloze. Budete si muset odpočinout ...

Jak zmírnit bolest plantární fasciitidy. Plantární fasciitida je častou příčinou bolesti v patě a spodní části chodidla. Plantární fascie je tlustý pruh tkáně, který spojuje patní kost s prsty. Lze jej roztrhnout, natáhnout nebo ...

Chcete streamovat Quints právě teď? Zde je návod, jak můžete streamovat klasický originální film Disney a vše, co o něm potřebujete vědět.

Chladničky mají filtry k odstranění nečistot z dávkovače vody a ledu, ale musíte je vyměnit každých 6 měsíců, aby byly čerstvé. Ledničky Kenmore mají buď filtr uvnitř lednice v horní části zařízení, nebo ...

Roger Federer stále hraje tenis ve 39 letech, ale video ho nedávno promítlo ve Wimbledonu jako 59letého. V dalším videu je Rafael Nadal vidět, jak mluví o svém vítězství na Roland Garros 2050 - když mu bude 64 let.