Marion Bartoli prohlašuje, že „nelze přečíst myšlenky Rogera Federera“, říká Švýcar, že „chce skončit na plné čáře“

Roger Federer ve Wimbledonu 2021

Roger Federer ve Wimbledonu 2021

Podle bývalé wimbledonské šampionky Marion Bartoli není možné změřit mysl a emoce Rogera Federera, zvláště během jeho tiskových konferencí. Bartoli jako takový počítá s tím, že pouze Federer ví, kdy a jak ukončí svou slavnou kariéru.

Roger Federer, kterému bylo minulou neděli 40 let, bojuje s problémem kolena téměř dva roky. V roce 2020 podstoupil několik operací, které ho držely mimo až do letošního Qatar Open.

Švýcar se ale od návratu snaží najít svůj nejlepší tenis, když prohrál čtyři ze svých 13 zápasů na turné. Aby toho nebylo málo, Federer zhoršil svůj problém s kolenem během čtvrtfinálového zápasu proti Hubertu Hurkaczovi ve Wimbledonu, který ho vyřadil z olympiády, Canada Open a Cincinnati Masters .

Zdá se, že US Open je pro Rogera Federera také na pochybách. A vzhledem ke stavu jeho kondice narůstá v tenisové komunitě chór, který by mu čtyřicetiletý muž mohl říkat o den dříve než později.

Federer sám mluvil o životě po tenise v nedávném rozhovoru a zároveň vyjadřující nejistotu ohledně jeho bezprostřední budoucnosti přidává palivo spekulacím o odchodu do důchodu.

servisní box tenis

Ale Marion Bartoli, při mluvení o nejnovější epizodě Match Points , tvrdil, že vše, co říká Rgoer Federer, je třeba brát se špetkou soli. Francouzka poukázala na to, že Federer je se svými reakcemi vždy taktní a věří, že by se Švýcarka chtěla podepsat na maximum.

„Něco jsem se o Rogerovi dozvěděl: nelze číst jeho myšlenky; nemožné, “řekl Bartoli. 'Můžete poslouchat všechny jeho tiskové konference, číst [články o něm]. ... Můžete si něco myslet a stane se opak.'
'Myslím, že jen on ví, co opravdu chce a jak chce ukončit kariéru,' dodala. 'Věřím, že chce skončit na výsluní a na něčem, co mu dělá radost.'

Novinářka Carole Bouchardová, která byla součástí rozhovoru s Marion Bartoli a Simonem Cambersem, mezitím věří, že Roger Federer nenechá svůj poslední zápas v kariéře křivá porážka Huberta Hurkacze ve Wimbledonu.

Roger Federer po jeho wimbledonské porážce s Hubertem Hurkaczem

Roger Federer po jeho wimbledonské porážce s Hubertem Hurkaczem

Bouchard počítá s tím, že Federer se pokusí hrát další Wimbledon, pokud mu koleno nedělá další potíže.

„Jste Roger Federer; nekončíš svou kariéru na rohlíku ve Wimbledonu, “řekl Bouchard. 'Věřím, že se pokusí hrát ještě jeden Wimbledon, ale to znamená, že musí hrát Austrálii, musí zkusit hrát trochu antuky, musí se dostat do formy.'
„Takže věřím, že to zkusí. (Je mu) 40 let a stále ho žádáme, aby hrál ještě jeden Wimbledon, “dodala. 'Je to jeden z největších šampiónů, uvažuje se o všech sportech.' Chystá se to zkusit; Věřím, že ho příští rok uvidíme v Londýně. Jen doufám, že koleno zůstane zticha. '

„Roger Federer doufá, že dostane šanci ukončit svou kariéru tak, jak chce skončit“ - Simon Cambers

Simon Cambers, spisovatel publikací jako New York Times, ESPN a The Guardian, zopakoval přesvědčení Martiona Bartoliho, že Roger Federer bude chtít ukončit kariéru na výsost.

'Myslím, že doufá (a my můžeme doufat), že (Roger Federer) dostane šanci ukončit svou kariéru tak, jak chce,' řekl Cambers. „To je velký problém pro každého velkého sportovce nebo ženu, že? Vydat se tak, jak chcete, na výšku, nebo alespoň bez zranění, které vám to vezme. '

Populární Problémy

Jak pozastavit objekt v Jello. Ať už se pokoušíte udělat kreativní dezert nebo si v práci vykouzlíte jednoho ze svých kolegů z kanceláře, pozastavení pevného předmětu v Jello je zábavná a snadná činnost. Začněte smícháním 1 balíčku Jello do velkého ...

Bangladéšský národní kriketový tým začíná turné po Novém Zélandu 1. ODI v McLean Parku. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Tennessee a Missouri se setkají v úterý večer na basketbalové bitvě Top 15 SEC. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Alexander Zverev získal minulý týden zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu, když porazil Novaka Djokoviče a Karen Chačanovovou na cestě k získání nejvyššího ocenění.

Video: Raketová přestávka Bizzare Radwanska

Chcete v roce 2020 sledovat fotbalové zápasy státu Florida naživo online bez kabelu? Zde je souhrn všech vašich možností streamování bez kabelů pro FSU.