Živý stream The Masked Dancer: Jak se dívat online

Disco Ball a hostitel Craig Robinson.

LIŠKA Disco Ball a hostitel Craig Robinson.

Když miluješ Maskovaný zpěvák , připravte se, protože nová série tanečních soutěží Maskovaný tanečník debutuje v neděli 27. prosince ve 20 hodin. ET/17:00 PT, live to all timezones, on FOX following the NFL doubleheader.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Maskovaný tanečník streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

tenisky 2019

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Maskovaný tanečník živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

mytí tenisek Nike

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Maskovaný tanečník žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Maskovaný tanečník živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak hrát raketbal

Náhled „Maskovaný tanečník“Hrát si

První pohled: Nejen taneční show | Sezóna 1 | MASKOVÁ TANEC Porotci THE MASKED DANCER, dejte nám první pohled na show. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy The Masked Dancer: fox.tv/Subscribe_TheMaskedSinger Zachyťte všechny epizody nyní: fox.tv/MaskedDancerYT Like FOX na Facebooku: fox.tv/FOXTV_FB Sledujte FOX na Twitteru: fox.tv/FOXTV_Twitter Moderuje komik/herec Craig Robinson (Ghosted, Kancelář) a vystupují v něm celebrity diskutující Ken Jeong (THE MASKED SINGER,… 2020-12-22T20: 57: 36Z

Moderátorem Craiga Robinsona je tato nová soutěžní série s tajnými soutěžícími celebrit, které si potřásají věcmi v drážkách a jsou od hlavy až k patě v propracovaných kostýmech, stejně jako na Maskovaný zpěvák . Budou poskytnuty stopy k identitám kostýmovaných celebrit a každý týden budou diváci hlasovat pro své oblíbené a pošlou někoho domů - jehož identita bude poté odhalena.

Kostýmované celebrity na pódiu doplní maskovaní partneři a záložní tanečníci, kteří společně předvedou sérii tanců; od hip-hopu po salsu, jazz až po step a další. Pokud jde o taneční styly, nebe je limit. Každý týden bude v balíčcích, kostýmech a rutinách poseta řada indicií, což vede panelisty o krok blíže k odhalení, které slavné tváře se za maskami freestylují, škádlí tisková zpráva FOX

hra o trůny sezóna 8 epizoda 6 hodinky

FOX také odhaluje, že mezi všemi celebritovými soutěžícími v této show vyhráli 20 cen Emmy, měli 20 nominací na Grammy, získali 10 titulů světového tanečníka, napsali pět nejprodávanějších knih New York Times, získali čtyři zlaté olympijské medaile, celosvětově prodali 38 milionů alb a mají tři vystoupení na Broadwayi.Hrát si

Video Video související s živým přenosem maskované tanečnice: jak se dívat online 2020-12-27T14: 00: 55-05: 00

Mezi celebritami diskutujícími jsou Ken Jeong z Maskovaný zpěvák a Vidím tvůj hlas , světoznámý zpěvák a choreograf Paula Abdul, herec Brian Austin Green, který byl nedávno odhalen jako Žirafa na Maskovaný zpěvák , a herečka a zpěvačka Ashley Tisdale.

Začali jsme natáčet Maskovaný tanečník s neuvěřitelným novým talentem na obou stranách masky a nemůže se dočkat, až se o sérii podělí s diváky, uvedl Rob Wade, prezident, Alternative Entertainment & Specials, FOX Entertainment, v prohlášení. Craig Robinson je ve své roli hostitele vždy veselý a Ken, Brian, Ashley a Paula jsou perfektní směsicí osobností, které vedou náš úžasně podivný svět masek do zcela nového žánru!

10 soutěžících pro první sezónu Maskovaný tanečník patří bavlněné cukrovinky, kriket, diskotéka, exotický pták, kladivo, kostka ledu, slečna můra, lenost, tulipán a zebra.

Maskovaný tanečník premiéra neděle 27. prosince ve 20:00 ET/17:00 PT na FOX podle dvojitého záhlaví NFL. Poté se přesune na pravidelný časový úsek ve středu ve 20 hodin. ET/PT 6. ledna.


Populární Problémy

„Sněžení“ se vrací pro sezónu 3 ve středu. Zde je návod, jak sledovat staré a nové epizody online bez kabelu.

Nové tváře byly korunovány šampiony; staří váleční koně znovu objevili svou formu a někteří opravdu talentovaní děti z čarodějů dali najevo svou přítomnost na největších pódiích tohoto sportu.

Rychlý chat se Sanaa Bhambri

Jak vyrobit pomerančový džus. Není nic tak uspokojivého jako sklenice čerstvě vymačkaného pomerančového džusu. Může to trvat o několik minut déle, než byste čekali. Chuť však stojí za námahu a čekání. Vyzkoušejte: Udělejte nějaké a uvidíte ...

Jak zacházet s lavinovou obětí. Horolezectví, turistika a zimní sporty v horských oblastech mohou být krásné a vzrušující. V případě nouze byste však měli vědět, jak se starat o někoho, kdo je zasažen lavinou ....

Pět nejrevolučnějších střel a taktik v moderním tenise. To vše je revoluční a jedinečné, což hru výrazně ovlivňuje.