Miami Open 2019: Borna Coric prošla testem Nicka Kyrgiose

Miami Open 2019 - 9. den

Miami Open 2019 - 9. den

Zápas mezi Bornou Coric a Nickem Kyrgiosem ve 4. kole Miami Open byl dokonalým příkladem učebnicové techniky vs eklektické rozmanitosti.

Zatímco Coric hraje každý úder tak, jak měl být zahrán, Kyrgios to dělá přesně naopak. Uprostřed všech jeho kontroverzí se jeho hře dostává menšího uznání, ale měla by být oslavována a tleskána více než tyto kontroverze.

proč má tenis skóre 15 30 40

Kyrgios může být nekonzistentní, ale dokáže svými výstřely dav rozzuřit. Tady je jeden ze zápasu proti Coricu:Pokud je tento výstřel a tweener něco, co by šlo, Kyrgios měl pravděpodobně vyhrát zápas. Ale ve skutečnosti prohrál, přestože se po první sadě podíval na místo řidiče.

Kyrgios propadl v první sadě přestávkou se skóre 3-1. Poté ale zahrál některé ze svých fenomenálních střel a pobavil dav, stejně jako vyhrál brejk zpět.

základní tenisová pravidla

Coricino první podání bylo v první sadě pod nominální hodnotou, přičemž bylo provedeno pouze 45% prvního podání. Když se Kyrgios plavil, Chorvat se ve druhé polovině setu snažil najít rytmus. Australan zlomil Coric na 4-4 a vyhrál sadu 6-4.

Kyrgios měl v prvním setu časový limit zranění, protože měl nějaké potíže s kolenem. Ale on pokračoval a hledal, aby zabalil zápas tak rychle, jak jen mohl.

Druhý set byl místem, kde se projevil mentální aspekt Kyrgios, když dvakrát rozbil raketu a později ji dal vzrušenému fanouškovi v davu.

I tehdy se Kyrgios stále smál a všechno vypadalo, že je dobré. Ale poté, co ztratil své podání za stavu 2-2, se Coric dokázal udržet a ujal se vedení 4-2.

badmintonová práce nohou

Dav po Kyrgiosově raketovém fiasku ho neustále vypískával, a to Kyrgiose otřáslo ještě víc. Načasoval si správně předpažbí a všechno, co zkoušel, kromě svého podání, mu nešlo.

Druhý set prohrál 3: 6.

Coric tiše budoval dynamiku, protože ve srovnání se sedmi z Kyrgiosovy rakety udělal jen dvě nevynucené chyby.

Třetí set byl pro Kyrgiose ještě horší, protože úplně ztratil práci nohou a nechal několik míčů snadno projít kolem něj. Dav to chápal jako znamení demotivovaného Kyrgia.

Nakonec i jeho podání ztratilo kouzlo a vše se pomalu přenášelo do rukou Corica, když ve třetím setu načasoval své učebnicové záběry k dokonalosti.

tenisová raketa nejlepší

Kyrgios rozdal své podání za stavu 2-2 a v bodě zlomu 4-2 dolů, někdo z davu rozrušil Kyrgiose. Australan rychle reagoval tvrdě a rozhodčí ho potrestal bodem za podání, a tak skóre dosáhlo 5: 2.

I když byl zápas ztracen, Kyrgios stále pokračoval v předvádění své geniality, když zasáhl vítěze návratu 108 mph z prvního podání, když Coric sloužil pro zápas. Zápas nakonec prohrál 4: 6, 6: 3, 6: 2.

Coric se nyní utká o místo v semifinále s Felixem Augerem-Aliassimem.

Populární Problémy

Jak odstranit gumu z oblečení. Fuj, máš gumu po celém oblečení! Vyzvedli jste si, kolik můžete, ale ta obávaná guma tam pořád je. Naštěstí existuje mnoho triků a technik, které můžete zkusit odstranit gumu z ...

Jak důsledně odpalovat žehličky. Když lidé myslí na golf, často si vybaví velké jízdy mimo odpaliště nebo drama obtížného puttu. Mezi těmito okamžiky se ale hraje velká část hry a je důležité umět zasáhnout ...

Roger Federer přistál v italské oblasti Liguaria, aby natočil reklamu se dvěma mladými tenisty. Hráči se proslavili v dubnu poté, co během uzamčení zorganizovali zábavnou hru tenisu na střechách.

Dupuytrenova kontraktura je stav, při kterém tkáň přímo pod kůží na dlani ztvrdne a napne se. Tato malformace nutí prsty kroutit se a brání jim v narovnání. V následujících situacích...

Óda na Kimiko Date-Krummovou, které je ve 43 letech stále silné tenisové turné WTA.

Znovu prožijte 5 nejlepších zápasů mužů na posledním grandslamovém turnaji roku.