Přímý přenos Raiders vs Patriots: Jak se dívat online zdarmaGetty Cam Newton

Las Vegas Raiders se snaží po velkém vítězství v pondělním nočním fotbale pokračovat v jízdě, když se vydají na východ, aby se v neděli postavili Cam Newtonovi a Patriots.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Raiders vs Patriots online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Las Vegas a Bostonu

espn tenis live stream zdarma

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Raiders vs Patriots můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Las Vegas a Bostonu

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Raiders vs Patriots můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Las Vegas a Bostonu

o.j. vyrobeno v Americe netflix

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Raiders vs Patriots můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Las Vegas a Bostonu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Raiders vs Patriots můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

v badmintonu

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Raiders vs Patriots naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě mohou sledovat Raiders vs Patriots naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Raiders vs Patriots

Raiders otevřeli svůj nový stadion v Las Vegas úderem ve 2. týdnu, což rozrušilo Saints v pondělí večer fotbal. Derek Carr přihrával na 284 yardů a tři touchdowny, zatímco druhý rok běží zpět Josh Jacobs spěchal na 88 yardů na neuvěřitelných 27 carryů. Carrovým oblíbeným cílem byl těsný Darren Waller, který chytil 12 přihrávek na 103 yardů a přistání.

Určitě to pro nás bude problém, řekl o Wallerovi hlavní trenér Patriotů Bill Belichick. Není nic, co bys mu mohl vzít. Dělá spoustu věcí, dělá spoustu věcí dobře.

pravidla tenisového skóre

Minulý týden Patriots skončili na svém místě v hlavním vysílacím čase krátký, protože quarterback Cam Newton se nacpal těsně za brankovou čáru za vítězný touchdown proti Seahawks. Jak již bylo řečeno, MVP 2015 vypadal jako jeho staré já. Newton prošel na 397 yardů a skóre ve ztrátě, což také vedlo tým v spěchu se 47 yardy a dvěma skóre.

Cam vypadá, že je to obvyklý Cam. Je hrozbou dělat spoustu různých věcí, řekl tento týden hlavní trenér Raiders Jon Gruden. Je to náročná operace. Vždy to je, když hrajete proti Camu Newtonovi a New England Patriots, a teď, když spojili své síly, je to dvojnásobný problém pro každý defenzivní tým, každého trenéra a každý tým, který tam přijde.

Problémy s obranou je obrovská velikost Newtona, když se dostane do otevřeného prostoru. I Gruden je v úžasu.

Vede lidi přes jeho levé rameno přesilovky. [Potom] vstane a hodí kulku přes pole. Nevím, jak to dělá. … Myslím, že je to úžasné, řekl Gruden.

Gruden a Belichick mají historii od slavné hry s pravidly tuck v roce 2001. Patriots nakonec vyhráli matchup, pokračovali a získali svůj první titul Super Bowl.

Je to nejlepší trenér, řekl Gruden o Belichickovi. Bude pro vás mít plán. To, co jste viděli minulý týden, pravděpodobně nebude to, co uvidíte v herní den, řekl Gruden. Jsme nadšeni, že můžeme hrát Patrioty a uvidíme, co můžeme za krátký týden zvládnout. Jsou sakra tým.

Patriots jsou domácím favoritem zápasu 6,5 bodu. Celkem je stanoveno na 47 bodů.


Populární Problémy

Vysavače mohou být hlasité a nepříjemné, stejně jako objemné a obtížně skladovatelné. Ačkoli mohou být účinné, nejsou jediným způsobem čištění. Existují i ​​jiné způsoby, jak udržet koberce a dokonce i koberce bez nečistot ...

Jak vyrobit pojivo. Pokud si chcete srovnat hrudník pojivem, rozhodně nejste sami! Ve skutečnosti existují produkty, které si můžete koupit online pouze za tímto účelem, které jsou bezpečné a snadno se používají. Pokud si však chcete vyrobit vlastní, ...

Top 5 nejžhavějších tenistů na ATP Tour

Návrat podání Novaka Djokoviče si vybrali Murray i Monfils, zatímco stavěli svého dokonalého hráče. Murray pojmenoval forhend Rafaela Nadala a volej Rogera Federera, ale Monfils nevybral žádnou z Federerových ani Nadalových střel.

Druhé místo ve finále Zlatého poháru patří USA a Jamajce, které se ve středu setkají v semifinále. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Bjorn Borg oslavoval Rafaela Nadala jako největšího hliněného závodníka všech dob a prozradil, že by si přál mít na Roland Garros během svého nejlepšího ročníku uzamčené rohy se Španělem.