Miami Open 2019: Rekord Rogera Federera proti Johnu Isnerovi

Isner a Federer - Laver Cup 2018.

Isner a Federer - Laver Cup 2018.

ptex rovnátka

Hard rockový stadion v Miami na Floridě je připraven uspořádat finále mezi obhájcem titulu Johnem Isnerem a jedním z největších hráčů všech dob Rogerem Federerem. Isner porazil Felixe Augera Aliassimeho, zatímco Federer porazil Denise Shapovalova, aby se dostal do finále.

Pojďme analyzovat jejich vzájemné statistiky.

Kromě některých turnajových zápasů Federer a Isner nehráli na profesionálním turné od roku 2015 a naposledy se střetli ve čtvrtém kole ATP Paris Masters 1000.

John Isner vyhrál ten zápas 7-6,3-6,7-6 a Federer v letech 2015-16 byl v hubené fázi s oběma zraněními a formou.

jak se dívat na copa ameriku 2019 v usa

Ze 7 zápasů, které proti sobě odehráli, Federer vyhrál 5 a Isner vyhrál 2. V těchto sedmi zápasech odehráli 8 tie-breakers a oba vyhráli po 4 tie-breakers.

Oba hráči se hodně změnili ve srovnání s jejich posledním setkáním v roce 2015. Od té doby se Federer zotavil ze svých zranění a získal 3 hlavní tituly, zatímco Isner také bojoval se svými zraněními, ale upravil jak svou hru, tak svou forhend.

Isnerovo podání je jeho síla a klíčový aspekt jeho hry. Bude vždy těžké ho zlomit, pokud trefuje správné lajny a hraje nějaké slušné rally. Své služby si může udržet sám.

Aby Roger zlomil Isnerovo podání, jeho procento návratnosti by mělo být skvělé. O Federerovi se však také ví, že dobře vrací podání a dokáže bránit v maximální možné míře. Nicméně rychlost, s jakou Isner přistane při prvním podání, bude pro Rogera obtížné udržet míč ve hře.

Pokud Roger dokáže v této oblasti hry prokázat vytrvalost, pak může vyhrát zápas a svůj 101. titul.

obvaz na tenisový loket

Na druhou stranu si Isner bude dávat pozor na rozmanitost, kterou Roger vlastní, a bude se snažit udržet své podání. Jakmile skóre dosáhne 6–6 a bude vynucen tie-break, může se stát cokoli a Isner bude doufat ve tie-break ve všech třech setech.

Finále Miami Open mezi těmito dvěma hráči nemusí mít prodloužená shromáždění jako Nadal a Djokovič, ale bude to pouze ukázka podání od obou hráčů. Aby Roger pronikl dovnitř, měl by zvládnout Isnerovo podání úplně nejlépe, jinak bude výsledek zápasu založen pouze na výkonu hráčů v tie-breakeru.

Předpověď zápasu : Federer vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zacházet s Crepitusem. Crepitus je obecný termín pro praskající nebo praskající zvuk vydávaný kloubem. To je obvykle způsobeno třením chrupavky nebo měkké tkáně o kloub během pohybu, i když to může být také vyvoláno ...

Zlatí retrívři jsou energičtí, milující rodinní psi. Mají také krásné zlaté pláště, které mohou být vlnité nebo rovné. https://www.grca.org/find-a-golden/more-topics-before-you-buy/akc-breed-standard/ Pokud máte zlatého retrívra nebo pokud ...

Austrálie startuje na Fidži v otvíráku mistrovství světa v ragby 2019 na každé straně. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.

Sportovní a kulturní fenomén, který byl The Fab Five, je prozkoumán v dokumentu 30 na 30. Zde je návod, jak to sledovat online.

Pořadí hry pro Abierto Mexicano Telcel 2017, které se konalo v mexickém Acapulcu, kde je nejlepším semenem Novak Djokovic.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu eso v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady esa ve větě a odpovědi na běžné otázky.