Miloš Raonic a Julien Benneteau odstoupili z French OpenMiloš Raonic se ještě plně nezotavil z operace pravé nohy

Paříž, 22. května (IANS): Světová šestka Milos Raonic a úřadující mistr čtyřhry mužů ve French Open Julien Benneteau ve čtvrtek oznámili, že z letošního turnaje odstoupí, a to kvůli zranění, uvedla v pátek mediální zpráva.

USA vs Kanada svět juniorů live stream

Raonic byl nucen odstoupit poté, co se nedostal z operace pravé nohy poté, co byl před dvěma týdny vyřazen ze čtvrtfinále Madrid Open eventuálním šampionem Andy Murrayem, uvedla Xinhua.

Čtyřiadvacetiletý Kanaďan nejprve utrpěl zranění na dubnovém Monte Carlo Masters, kde odešel ze čtvrtfinálového střetnutí s Tomášem Berdychem.

vázání tenisek

„Jsem smutný z toho, že se letos musím bohužel stáhnout z Roland Garros, snažil jsem se ze všech sil, abych byl po operaci včas zpět a zdravý,“ napsal na svůj twitterový účet.

„Budu pokračovat v rehabilitaci a pokračovat v přípravách na stoprocentně silný běh ve Wimbledonu a Queensu. Děkuji za lásku a podporu, “dodal Raonic, jehož nejlepší výkon na Roland Garros přišel loni jako čtvrtfinalista, který prohrál ve dvou setech s Novakem Djokovičem.

Po odstoupení Raonica bude světová sedmička a devítinásobný šampion Rafael Nadal v pátečním losování povýšen do šestého nasazení.

Benneteau, loňský vítěz mužské čtyřhry spolu se svým kolegou Francouzem Edouardem Rogerem-Vasselinem, nebude moci obhájit titul ve čtyřhře mužů kvůli atletické pubalgii, která ho trápí od března.

Francouzská tenisová federace oznámila ve čtvrtek Benneteauovo vystoupení z dvouhry i čtyřhry a jeho místo bude mít šťastný losující v hlavním losování, které se rozehrává v neděli.

jak vyhrát v tenise

Populární Problémy

Jak vyrobit přírodní toaletní bombu. Komerční čisticí prostředky na toalety mohou obsahovat škodlivé chemikálie; nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Stále můžete získat rodinný trůn zářivě čistý vyrobením přírodní toaletní bomby. Nejen...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Panthers vs Packers online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Stárnutí je přirozenou součástí života mužů i žen, ale to neznamená, že je vždy příjemné. Pokud se obáváte ztráty mladistvého vzhledu a chování, nejste sami. Nebojte se - na cestě je pomoc. Tam...

Jak zapůsobit na školačku. Každý zná pocit, že chce zapůsobit na osobu, kterou má rád. Mnohým se ale úkol zapůsobit na školu ve škole dívkou, která se vám líbí, může zdát skličující. Chcete, aby se vám líbila, ale možná nemáte žádné ...

„Holiday Heartbreak“, nový BET vánoční film, má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat celý pohyb online, pokud nemáte kabel.