Monte Carlo Masters: Tsonga, Cilic a Verdasco se vyhýbají turnaji

Guido Pella slaví vítězství nad Marinem Cilicem ve druhém kole hry Monte Carlo Masters

Guido Pella slaví vítězství nad Marinem Cilicem ve druhém kole Monte Carlo Masters

V den, který byl plný dramatických zvratů a zatáček na hřišti, se Mistři Monte Carla dává svým divákům úroveň vzrušení očekávanou od antukového hřiště. Následovaly špatné podání od hráčů, po nichž následovaly nevynucené chyby, přesto bylo z dnešní akce tolik kouzelných momentů, kterých si lze vážit.

První dnešní zápas byl mezi místním favoritem Jo-Wilfried Tsonga a mladý Američan Taylor Fritz ; jediný americký hráč při losování. Během prvních okamžiků zápasu vypadal Tsonga před svým domácím publikem sebevědomě a pohodlně, když zlomil první zápas Fritze a dostal se rychle do vedení 2: 0.

Dokonce našel několik velkých úhlů svým forhendem a díval se na nejvyšší rychlost, než se zaseklo zranění kyčle a celý rozměr zápasu se úplně změnil. Fritz toho využil a inteligentně ho začal tlačit z rohu do rohu, což zhoršovalo bolest Tsonga, protože jeho pohyb na kurtu jako by trpěl.

Fritz zlomil Tsonga v 10. hře prvního setu a vyhrál jej 6: 4. Ve druhém setu byl Američan v přestávce za stavu 2: 0, když Tsonga rozhodl, že už nemůže pokračovat, a ze zápasu odstoupil.

Zatímco Tsonga odešel do důchodu, další Francouz Pierre Hughes Herbert produkoval odvážný projev tenisu proti Fernando Verdasco , bývalý finalista v Monte Carlu. V tomto turnaji opět rozhodly o průběhu zápasu dvojchyby, protože Verdasco v rozhodujících okamžicích zápasu naservírovalo několik dvojchyb. Došlo také k několika nevynuceným chybám z forhendu a bekhendu Verdasca, které Herbert využil.

Herbert vyhrál zápas 6: 4, 6: 4, když zasáhl 25 vítězů a 13 nevynucených chyb ve srovnání s 16 a 20 Verdasco.

Na druhé straně remízy je argentinský hráč ve formě Guido pella ohromil sedmé semeno Chorvat Marin Čilič 6-3, 5-7, 6-1 v zápase, který trval přes dvě hodiny. Pella byla na antuce v dobré formě, když vyhrála Sao Paulo Otevřeno letos v únoru. Stejně jako Tsonga vypadal Cilic na začátku prvního setu docela pohodlně, než se věci začaly kazit.

Pella začal pomalu zjišťovat svůj rozsah a rytmus, než vzal první set 6-3. Ve druhém setu došlo k několika přestávkám, protože Cilic využil svých zkušeností a s lehkostí se vypořádal s Pellovou agresí, když vzal druhou sadu 7-5.

Pella byl odolný a přiměl Cilica hrát navíc ránu při každé výměně, a tato extra střela od Cilica se obvykle ukázala jako chyba. To dalo Pellovi pár bodů a mnohem větší jistotu, zejména ve druhém setu.

Třetí set byl vybílený, protože Cilic si mýlil každý jednotlivý výstřel, kterým byl známý. Ani jeho silné podání nepomohlo jeho věci, protože Pella právě začal dominovat každému bodu od základní čáry.

Cilic se pokusil prosadit svůj vlastní styl tenisu, přestože produkoval tolik chyb. Ale Pella byl příliš dobrý, zejména svými údery po zemi, dělal jen velmi málo chyb a nakonec vzal sadu a zápas Cilicovi.

Celkově bylo v tomto zápase od Cilice 50 nevynucených chyb, ve srovnání s pouhými 19 od Argentince. Další statistikou, která udělala obrovský rozdíl, byly body získané při druhém podání Čiliče; což bylo pouhých 27%ve srovnání s 74%Pelly.

proč láska v tenisu znamená nulu

Cilicovy boje v roce 2019 pokračují, protože nebyl schopen replikovat svou formu na turné v roce 2018, kde byl poprvé v kariéře zařazen na třetí místo.

V ostatních zápasech Giles Simon Francie porazila v prvním kole mladého Australana Alexeje Popyrina a nyní se utká Fabio Fognini ve třetím kole.

Osmý semeno omráčil další mladý Ital Lorenzo Sonego Karen Chačanov vítězstvím 7-6, 6-4 nad Rusem.

Vycházející kanadský hvězdný hráč Felix-Auger Aliassime vyhrál svůj zápas prvního kola nad argentinským kvalifikantem Juanem Ignaciom Londerem ve dvou poutavých setech 7-5, 7-6. Felix nyní bude čelit Alexandr Zverev o místo ve třetím kole.

Populární Problémy

Jak zamezit pohybu náramku na zápěstí. Náramky jsou všestranným způsobem, jak promíchat váš vzhled, ale způsob, jakým klouzají po vašem zápěstí, může být nepříjemný. Ať už nosíte náramky skládané nebo po jednom, můžete ...

10 unikátních faktů o Australian Open, které jste možná nevěděli.

Červený kříž je charitativní organizace, která poskytuje humanitární pomoc lidem a regionům, které to potřebují. Nabízí úlevu obětem katastrof a pomáhá komunitám předcházet mimořádným událostem, připravit se na ně a reagovat na ně. ...

„Parivrtta Janu Sirsasana“ nebo „Revolved Head to Knee Pose“ je póza, která vám protáhne hamstringy, páteř, ramena, spodní část zad a boky břicha. Https://yoganonymous.com/yoga-pose- členění-parivrtta-leden-sirsasana-r ...

Č. 20 Washington se setká s Tennessee ve velkém sobotním zápase Naismith Classic. Zde je návod, jak hru sledovat.

Americká senzace Frances Tiafoe se ve čtvrtém kole na Australian Open utká s Grigorem Dimitrovem. Zde je návod, jak sledovat zápas online.