Jak sledovat fotbal Utah vs USC online bez kabelu

Živý přenos Utah vs USC

Getty

Fotbalové týmy USC Trojans budou hostit Utah Utes v Los Angeles Memorial Coliseum v pátek, když oba týmy vstoupí do hry Pac-12.Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Utah vs USC na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizíFox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Utah vs USC na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox Sports 1.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Utah vs USC na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Utah vs USC Preview

Po zajištění vítězství nad Fresno State Bulldogs a Stanford Cardinal padly trojské koně v sobotu na BYU Cougars 30-27 v prodloužení pro jejich první porážku v sezóně.

sledujte skutečné ženy v domácnosti z Beverly Hills sezóna 9

Chase McGrath z USS redshirt druhého ročníku zasáhl gól z 52 yardů, když v regulaci zbývalo 1:43, aby vyrovnal stav na 27, ale BYU otevřel prodloužení s gólem z pole a poté zachytil nováčka quarterbacka USC Kedona Slovise, aby zpečetil vítězství.

Neprohráli jsme tento zápas velkými chybami, řekl podle obránce Chase Williams 247Sporty . Byly to maličkosti, takže se opravdu musíme vrátit k rýsovacímu prknu, promluvit si s trenéry, navzájem se podporovat a dělat svoji práci a to je vše.

A dodal: Jak se odrazíte? Držíme spolu. Všechny týmy procházejí nepřízní osudu. Každý má čas, kdy má své minima. Je to jen jeden z našich časů, ale my se vrátíme zpět, vrátíme se k tréninku, vrátíme se do pole, prostě se vrátíme do filmové místnosti a budeme jen sledovat, co jsme dělali, zůstávat spolu, neobviňovat nikdo, nerozpadni se. Držme spolu jako tým, kterým jsme byli před ztrátou.

Jediné, na co se opravdu soustředím, je budoucnost. Víte, máme před sebou další zápas. Budeme držet spolu. Budeme se navzájem podporovat a je to.

Utah je neporažený ve třech soutěžích, naposledy v Idaho State Bengals 31-0. Sedm Utes dohromady pro 223 spěchajících yardů na 36 carry.

Redshirt, druhák Bryan Thompson, udělal dva úlovky na 106 yardů, včetně úderu 82 yardů touchdownu od staršího quarterbacka Tylera Huntleyho na třetí pohon Utahu. Zranění omezila Thompsona na pouhé čtyři soutěže před sezónou.

Je to to, co jsme od něj očekávali, a konečně je zdravý, aby mohl dělat své, řekl hlavní trenér Kyle Whittingham o šíření, podle Novinky z Deseretu . Víme, že je to opravdu dobrý hráč. Má skvělou sadu dovedností, je velký, 6 stop 2, 205 liber, umí běhat, má skvělé ruce. Nepřekvapilo mě to, protože je to opravdu dobrý hráč. To, co dnes udělal, je to, co od něj potřebujeme po celou sezónu.

Páteční náklon bude návratem domů pro Thompsona, který vyrostl v Inglewoodu, pár minut od LA Coliseum.

Podle Deseret News tento stadion znám, řekl Thompson. Můj bratr Dale Thompson hrál za USC v éře Reggieho Bushe (2004–07) a já jsem se na něj chodil dívat na hry.


Populární Problémy

Americká bývalá světová jednička reagovala na zprávy o pozitivním testování Šarapovové na zakázanou látku meldonium.

Vše, co potřebujete vědět o dnešním semifinálovém zápase Novaka Djokoviče na Wimbledonu 2019.

Del Potro zakončil sezónu na turnaji ATP Tour.

Seahawks a Packers se v neděli setkají na místě v mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Nadace Rafaela Nadala, která začala školou v Indii, dokončila 10 let služby této komunitě. U příležitosti výročí Nadal řekl, proč je pro něj Indie „zvláštním“ místem.