Montreal 2021: Simona Halep vs Danielle Collins náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Simona Halepová

Simona Halepová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Simona Halepová vs. Danielle Collinsová

datum : 11. srpna 2021

Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

černé dodávkové tenisky

Místo : IGA Stadium, Montreal, Quebec

Kategorie : WTA 1000

můžete si stáhnout filmy disney plus

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 19:00 místního času, 23:00 GMT, 4,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Simona Halep vs Danielle Collins náhled

Šestá nasazená Simona Halepová nastoupí ve středu ve druhém kole National Bank Open v Montrealu proti Danielle Collinsové. Zatímco Halep dostal v prvním kole sbohem, Collins překonal talentovaného Švýcara Jila Teichmanna 4-6, 6-1, 6-3.

Halepovou v této sezóně sužují zranění. Po čtvrtfinále Australian Open byla nucena odstoupit z Miami Open po svém úvodním zápase kvůli zranění ramene.

Dvojnásobná grandslamová šampionka se vrátila do akce ve Stuttgartu, kde postoupila do semifinále, ale strasti ze zranění se jí vrátily v Římě. Od té doby byla vyloučena ze sportu kvůli zranění lýtka.

Tříměsíční pauza vedla k tomu, že Halepová poprvé od roku 2014 opustila světovou desítku. Přesto je nyní připravena vrátit se do akce v Montrealu, kde je dvojnásobnou šampionkou.

levoruké tenisové rakety
Danielle Collins

Danielle Collins

Na rozdíl od Rumunky se Danielle Collinsová nese na vlně hybnosti. S 28 letošními výhrami prožívá zatím nejúspěšnější sezónu své kariéry. Američanka si zajistila svůj první titul WTA v Palermu minulý měsíc, než zvedla další trofej v San Jose.

dimenzování tenisových raket

Na pozadí jejích ohromujících výsledků se světová jednička 28 posunula do 30 nejlepších světových žebříčků. V současné době je na sérii 11 výher, která zahrnuje její vítězství v prvním kole nad Teichmannem v Montrealu.

Bude se snažit pokračovat ve své dobré formě, když ve druhém kole nastoupí na šestou nasazenou Halepovou.

Simona Halep vs Danielle Collins proti sobě

Jediné setkání mezi oběma hráči se uskutečnilo na US Open 2014, které Simona Halepová vyhrála ve třech setech. Jejich vzájemný stav je tedy 1: 0 ve prospěch Rumunů.

Simona Halep vs Danielle Collins predikce

Oba hráči mají poměrně kontrastní herní styly. Agresivní úder míče Danielle Collinsové ze zadní části hřiště jí pomáhá převzít kontrolu nad rallye a získat velké množství vítězů. Halepová naopak spoléhá na svůj pohyb a rychlost, aby získala spoustu míčů zpět a čerpala chyby z rakety soupeřky.

badmintonový bekhendový smeč
Simona Halepová

Simona Halepová

Collins postavil proti Teichmannovi působivou porci a bude se snažit pokračovat ve stejném duchu proti Halepovi. Američanka ve svém předchozím zápase získala přes 75% bodů při prvním podání a proměnila pět ze šesti brejkbolů. Sloužila však šesti dvojchybám a před Halepovou si na to bude muset dát pozor.

Rumunka má pověst jedné z nejlepších vracejících se na turné a nebude váhat vrhnout se na jakékoli příležitosti, které jí Američanka nabízí. Halepová také za posledních pár let zlepšila své podání a získává docela dost bodů zdarma.

Toto střetnutí ve druhém kole by se mohlo ukázat jako suchar. Zatímco Collins se bude snažit vzít útok na Halepovou, Rumunka se pokusí zůstat trpělivá a donutit Američana k přehrání. Pokud zápas půjde až na drátě, Rumunčiny zkušenosti by jí mohly pomoci dostat se přes cílovou čáru.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Camila Giorgi předvedla v neděli zajištěný výkon, aby získala svůj největší titul v kariéře na National Bank Open 2021 v Montrealu.

Váš průvodce streamováním Pocahontas online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Garbine Muguruza a Kristyna Pliskova se ve čtvrtek utkají ve druhém kole French Open. Půjde o vůbec první setkání mezi Muguruzou a Kristýnou Plíškovou.

Jak vytvořit server Minecraft zdarma. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft. Existuje mnoho služeb hostování serveru Minecraft, ke kterým se můžete zaregistrovat. Minehut je jednou z mála služeb, které vám umožňují hostovat ...

Zde je návod, jak se dívat na sobotní záhlaví bratří Charloů, kdy Jermell bere Tonyho Harrisona a Jermall bojuje s Matveyem Korobovem.