Semifinálový přímý přenos Morelia vs Amerika: Jak se dívat onlineGetty

Monarcas Morelia bude ve čtvrtek hostit Club América na stadionu Estadio Morelos v zápase semifinále Ligy MX Apertura v roce 2019.

Ve Spojených státech je zápas, který má 21:30. ET počáteční čas, bude vysílán na TUDN a Univision. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Hlavní 108kanálový balíček FuboTV a jejich 33kanálový latino balíček oba zahrnují Univision (živé na většině trhů) a TUDN. Každý z nich je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

disney plus on fire stick

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Morelia vs Amerika na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí sedm různých balíčků kanálů . Z toho pět balíčků (Entertainment, Choice, Xtra, Ultimate a Optimo Más) zahrnuje Univision (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Morelia vs América na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

jak sledovat bakaláře naživo online

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Náhled Morelia vs Amerika

América si před rokem připsala titul Apertura, když ve finále porazila Cruz Azul 2: 0.

Letos jako osivo č. 6 zajeli dramatický návrat do semifinále. Poté, co Las Águilas spadl na Tigres 2-1 na Estadio Azteca, se ve druhé etapě ujal vedení 3: 0 do poločasu na silnici, poté si udržel vítězství 4: 2 a vyhrál souhrn dvou her 5: 4. .

Je to semifinále, je to motivace, jsme krůček od toho, abychom se dostali do finále, a musíme vyjít na hřiště se stejnou motivací, řekl podle mužstva záložník Ameriky Giovani dos Santos Účet Twitter v angličtině .

Třicetiletý dos Santos našel zadní část sítě těsně před poločasem ve druhém náklonu s UANL, čímž zaútočil na nízký feed od útočníka Henryho Martína pro tříbrankovou výhodu.

Byl to první gól Santose, protože se vrátil z hrůzného zranění nohy, které utrpěl při vítězství týmu Súper Clasico nad Guadalajarou 28. září.

jak sledovat hru kovbojů

Podle Santose to bylo několik komplikovaných měsíců Onefootball . Když jsem konečně dosáhl své nejvyšší úrovně, zranil jsem se.

To jsou věci, které se ve fotbale dějí. Je to v minulosti.

Amerika získala rekordních 13 ligových titulů. Hledají svého třetího pod manažerem Miguelem Herrerou-Las Águilas prohlásil Clausuru 2013 ve svém prvním stintu, v letech 2011-13, poté se po návratu z května 2017 ujal Apertury 2018. V roce 2019 je také dovedl k titulům Copa MX a Campeón de Campeones.

V listopadu Herrera zatlačil zpět na zprávy, že tým kvůli jeho skvěle plamenné osobnosti neuvažuje o prodloužení smlouvy, jejíž platnost vyprší v červenci 2020.

jak cvičit badminton sám

Vadí mi, kde berou takovou lež. Nebaví mě být dotázán (pokud mi končí smlouva); ano, v roce 2020 mi končí smlouva, v červenci, řekl Herrera, za Onefootball .

Samozřejmě budu přemýšlet o příštím turnaji. Pokud budu dělat věci dobře, a pokud budeme v tomto ohledu mistři, budou chtít, abych obnovil, a pokud ne, pravděpodobně to udělají také.

Monarcas také dosáhl semifinále s nepravděpodobným návratem, což zneklidnilo druhého nasazeného Leóna. Křídelník Morelia Luis Ángel Mendoza skóroval v přestávce, aby doma v první etapě zachránil remízu 3: 3, poté se Los Panzas Verdes ujal vedení 1: 0 v 52. minutě druhého náklonu.

Ale Monarcas odpověděl dvojicí pozdních gólů na celkové vítězství 5-4. Křídelník Morelia Edison Flores, který skóroval dvakrát v první etapě, spočítal vítěze hry ve druhé.

Nehrajeme, abychom drželi hubu, řekl manažer Monarcasu Pablo Guede Associated Press ve španělštině. Město má radost z postupu do semifinále. Děkujeme fanouškům, kteří nás po celou dobu podporovali.


Populární Problémy

Western Michigan startuje v sobotu 3: 0. Tato hra není v televizi, takže zde je návod, jak a kde ji můžete sledovat.

Monfils a Tsitsipas se budou snažit postoupit do svého druhého finále za sebou.

Fotografie oblečení Rogera Federera pro nadcházející Katar ExxonMobil Open v Dauhá zveřejnil jeho sponzor oblečení Uniqlo.

Váš průvodce streamováním filmu Hrbáč z Notre Dame online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.