Přímý přenos hry NBA All Star 2020: Jak se dívat online bez kabeluGetty Giannis Antetokounmpo z Milwaukee Bucks.

pádla na stolní tenis vysoké kvality

Nejlepší a nejzářivější hvězdy NBA budou v neděli na hřišti v United Center v Chicagu, protože 69. zápas NBA se bude vyvíjet v zápase Team LeBron a Team Giannis.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos All Star Game 2020 NBA na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenejte to.

kresba tenisek

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat hru 2020 NBA All Star Game na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

nejlepší tenisová raketa pro začátečníky 2016

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos All Star Game 2020 NBA na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos All Star Game 2020 NBA na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Jsem dokumentární film Patricka Swayzeho

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled hry NBA All Star 2020

Po náročném týdnu v Chicagu, který zahrnoval kontroverzní namočenou soutěž, tříbodový thriller a mnoho dalších nezapomenutelných okamžiků, slavnosti All-Star skončí uzavřením zápasu Team LeBron vs. Team Giannis.

Týmy jsou pojmenovány podle vybraných kapitánů oddílů - Giannis Antetokounmpo z Východní konference a LeBron James ze Západu. Zde jsou kompletní týmy:

Tým LeBron James

 • Anthony Davis*, Lakers
 • Kawhi Leonard*, Clippers
 • Luka Doncic*, Mavericks
 • James Harden*, Rakety
 • Devin Booker, Suns
 • Ben Simmons, 76 let
 • Nikola Jokic, Nuggets
 • Jayson Tatum, Celtics
 • Chris Paul, Thunder
 • Russell Westbrook, rakety
 • Domantas Sabonis, Pacers


Tým Giannis Antetokounmpo

18letý tenista
 • Joel Embiid *, 76 let
 • Pascal Siakam*, Raptors
 • Kemba Walker*, Celtics
 • Bring Young *, jestřábi
 • Khris Middleton, Bucks
 • Bam Adebayo, Heat
 • Rudy Gobert, Jazz
 • Jimmy Butler, Heat
 • Kyle Lowry, Raptors
 • Brandon Ingram, Pelikáni
 • Donovan Mitchell, Jazz

* Hlasovaný startér

Letošní hra bude mít nový formát, přičemž každá čtvrtina bude stát samostatně. Na začátku čtvrté čtvrtiny se však sečtou skóre z prvních tří. Kumulativní skóre týmu, který je před námi, plus 24 bodů - Kobeho jednotné číslo - bude konečným cílovým skóre.

Formát je úžasný, řekl Antetokounmpo pro NBA.com. Díky tomu budete chtít hrát tvrdě a soutěžit jeden proti druhému. Každé čtvrtletí máte možnost vyhrát, a díky tomu je mnohem konkurenceschopnější.

Přestože hra má uvolněný pocit a obrana je volitelná, All-Star Game MVP je pro hráče bodem hrdosti. Letos i v budoucnosti to bude ještě pravdivější, protože cena byla pojmenována po zesnulém Kobe Bryantovi, který tragicky zemřel v lednu při nehodě helikoptéry.

Přemýšleli jsme o tom, jaký je nejlepší způsob, jeden ze způsobů, jak ocenit Kobe, řekl v sobotu komisař NBA Adam Silver. Stalo se, že jeho ztráta přišla krátce předtím, než jsme se přesunuli na slavnosti hvězd. Myslím, že jedna z věcí, která na Kobe samozřejmě vyčnívá, kromě jeho pěti mistrovských titulů, je to, že [vytvořil 18 týmů All-Star] a vyrovnal rekord čtyř MVP. … Nám všem to připadalo jako vhodný způsob, jak mu přinést čest.

Bryant provedl 18 přímých vystoupení All-Star a byl čtyřnásobným All-Star MVP při každoroční přehlídce midseason. Tato hra dále ocení Bryanta a jeho dceru Giannu, která při nehodě také zemřela, přičemž tým LeBron a tým Giannis oblékli dresy s čísly 24 a 2.

Víme, že na nás dohlíží, řekl LeBron, který předal Kobeho na bodovací listinu všech dob a mluvil s ním noc před havárií. Abychom mohli ctít Kobeho a jeho odkaz, je to krásný čas. I ve ztrátě, krásný čas.


Populární Problémy

Yale vypadá, že prodlouží svou sérii tří výher, když se uskuteční hnědá sobota v Providence. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Podíváme se na 5 nejlepších nenasazených hráčů, na které si dáváme pozor v turnaji ATP Shanghai Rolex Masters.

Jak jíst cookie. Sušenky, kterým se v některých částech světa také říká sušenky, jsou malé, ploché pečivo, které se vyrábí ze sladkého těsta na bázi mouky. Cookies jsou velmi univerzální dezert, který lze připravit s ořechy, čokoládou ...

Otec Novaka Djokoviče Srdjan Djokovič během let učinil několik přímých a kritických poznámek o soupeřích a odpůrcích svého syna.

Jak napsat dopis o uznání. Ať už píšete někomu, kdo pro vás vycházel z cesty, nebo uznáváte, že vám babička ze svetru dala k Vánocům, lidé opravdu oceňují děkovné dopisy. Umět psát ...

Jak se připravit a obstát v JROTC Cadet Challenge. Cadet Challenge je test tělesné zdatnosti, který zajišťuje středoškolský výcvikový sbor důstojníka Spojených států pro středoškoláky. Poskytuje úvod do ...