NFL Draft Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

Živý přenos konceptu NFL

Getty

Arizona Cardinals jsou oficiálně na hodinkách s celkovým výběrem č. 1, protože Draft NFL 2019 se koná ve čtvrtek večer z Nashvillu, Tennessee. Půjde o 84. ročník akce v historii Ligy.

Pokrytí draftu (1. kolo ve čtvrtek ve 20:00 ET; 2-3. Kolo v pátek v 19:00 ET; 4. až 7. kolo v sobotu v poledne ET) bude vysíláno v sítích NFL, ESPN a ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos konceptu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . Všechny čtyři zahrnovaly ESPN a ABC (žijí na vybraných trzích), zatímco horní tři balíčky obsahují síť NFL.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete živý přenos draftu sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

FuboTV

NFL Network je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete živý přenos draftu sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožňuje sledovat události na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ABC (živě na vybraných trzích). Síť NFL není součástí dodávky.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete živý přenos draftu sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled konceptu NFL 2019Hrát si

Kompletní 1. kolo 2019 NFL Mock Draft pro 8 osob Osm analytiků sítě NFL projde celým falešným konceptem prvního kola 2019. Přihlaste se k odběru NFL: j.mp/1L0bVBu Podívejte se na naše další kanály: NFL Vault youtube.com/nflvault NFL Network youtube.com/nflnetwork NFL Films youtube.com/nflfilms NFL Rush youtube.com/nflrush #NFL #Football #AmericanFootball 2019-04-22T19: 00: 00.000Z

1. kolo začne pravděpodobně komisař NFL Roger Goodell ve čtvrtek trochu pokračoval, v pátek pokračoval 2. a 3. kolem a v sobotu uzavřel zbývající čtyři kola. Cardinals, kteří v minulé sezóně skončili 3: 13, drží výběr č. 1. San Francisco 49ers vybere druhé, New York Jets třetí, Oakland Raiders čtvrté a Tampa Bay Buccaneers zaokrouhlí pět nejlepších výběrů, prozatím ve čtvrtek.

Zde je aktualizovaný seznam aktuálního návrhu objednávky pro 1. kolo:
1. Arizona Cardinals
2. San Francisco 49ers
3. New York Jets
4. Oakland Raiders
5. Tampa Bay Buccaneers
6. New York Giants
7. Jacksonville Jaguars
8. Detroit Lions
9. Buffalo Bills
10. Denver Broncos
11. Cincinnati Bengals
12. Green Bay Packers
13. Miami Dolphins
14. Atlanta Falcons
15. Washington Redskins
16. Carolina Panthers
17. Obři (přes Cleveland Browns; obchod Odell Beckham Jr.)
18. Minnesota Vikings
19. Tennessee Titans
20. Pittsburgh Steelers
21. Seattle Seahawks
22. Baltimore Ravens
23. Houston Texans
24. Raiders (přes Chicago Bears; obchod Khlail Mack)
25. Philadelphia Eagles
26. Indianapolis Colts
27. Raiders (via Dallas Cowboys; Amari Cooper trade)
28. Nabíječky v Los Angeles
29. Seattle Seahawks (přes Kansas City Chiefs; obchod Frank Clark)
30. Packers (from New Orleans Saints; Marcus Davenport 2018 Draft trade)
31. Los Angeles Rams
32. New England Patriots

Tady je kompletní pohled na všech sedm kol a celkem 254 výběrů do soboty.

Ve čtvrtek vstupují Patriots a Giants na 12 výběrových řízení s největším počtem výběrů v draftu NFL 2019. Seahawks, navzdory získání draftu v prvním kole draftu Chiefs 2019 v nedávném obchodu Clark, a Bears jsou shodně rozděleni na nejméně výběrů s pěti. Pozoruhodné franšízy, které v 2. kole zatím nevybírají, jsou Jets, Ravens, Seahawks, Bears a Rams.

Také na vědomí; Raiders v čele s generálním manažerem Mike Mayockem a hlavním trenérem Jonem Grudenem mají v první pětatřicítce čtyři výběry a pravděpodobně budou aktivní celý víkend. Oakland také získal Antonio Brown od Steelers v offseason pro drafty třetího a pátého kola, ale pravděpodobně zaplní jednu díru a bude muset vyměnit další, protože běží zpět Marshawn Lynch, který hrál poslední dvě sezóny v Bay Area poté, co vyšel. důchodu, údajně po 11 sezónách NFL definitivně odchází do důchodu.

Cardinals najali bývalého hlavního koordinátora ofenzívy Texas Tech Kliffa Kingsburyho jako hlavního trenéra a v průběhu celého procesu návrhu byli spojeni s quarterbackem Oklahomy Kylerem Murrayem. Arizona se loni pokouší jít po stopách Clevelandu, který udělal z celkového výběru č. 1 další Oklahoma QB, Baker Mayfield. Dalším hráčem silně spojeným s prvním celkovým výběrem je obranný konec Ohio State Nick Bosa, jehož bratr Joey v současné době hraje za Los Angeles Chargers. Odtamtud je někdo hádat.

Výběr Arizony bude nakonec určovat směr prvního kola. Při předání Murraye mohli Raiders, kteří byli také silně spojeni s vítězem Heisman Trophy 2018 (stejně jako Mayfield, který vyhrál v roce 2017), manévrovat a používat další výběry k přesunu na č. 2 nebo č. 3, v závislosti na ostatních týmy. Mezi další zvěsti kolem NFL, které vstupují ve čtvrtek, patří zájem Redskins o získání quarterbacka, nejlépe Dwayne Haskins z Ohio State (50 přistání v roce 2018), a zamilování Giants do Dukeova Daniela Jonese, možná již od č. 6.

Dobré ráno Fotbalový hostitel a spisovatel FOX Sports NFL Peter Schrager ve středu prozradil několik cenných postřehů, ve kterých se rozpracovávaly věci, na které je třeba si dát pozor ve čtvrtek:

Každoroční tradice ... 10 nugetů, které slyším večer před draftem ...

1. Tři ofenzivní souboje mohou skončit v první desítce. Jawaan Taylor/Andre Dillard/Jonah Williams. Lepší šance týmu, který obchoduje na OT, než QB.

- Peter Schrager (@PSchrags) 25. dubna 2019

Ačkoli návrh diskusí obvykle dominují rozehrávači, letošní úroda je nakonec nejsilnější na obranném konci, konkrétně v zákopech, přičemž defenzivní záda zvedají zadní část později v 1. kole. Pozoruhodné defenzivní hráče, o nichž budou analytici diskutovat ve čtvrtek a budou mít zásadní dopad na aktivitu v průběhu 1. kola zahrnuje:

Klíčové defenzivní vyhlídky konceptu NFL pro rok 2019:
Kentucky Defensive End/Outside Linebacker Josh Allen
Alabama Defensive Tackle/Interior Defensive Lineman Quinnen Williams
Stát Mississippi DE / OLB Ride mikina
Houston DT Ed Oliver
Michigan DL Rašan Gary
LSU LB Devin White
Michigan LB Devin Bush
Stát Mississippi DT Jeffery Simmons (obavy ze zranění v důsledku roztrženého ACL; zdokumentovaná historie domácího násilí)
Clemson DE Clelin Ferrell
Clemson DT Christian Wilkins
Clemson DE / DT Dexter Lawrence (pozastaveno pro hru National Football Playoff National Championship Game pro selhání testu na drogy)
Georgia CB Deandre Baker
LSU Cornerback Lakomý Williams

restaurování tenisových bot

Temple CB Rock Ya-Sin

Letošní draftová třída také obsahuje několik ofenzivních linemenů, které stojí za to vzít v prvním kole, některé až do top 10. V tomto seznamu jsou zahrnuty náčiní Jonah Williams (Alabama) a Cody Ford (Oklahoma), stejně jako centrum Garrett Bradbury (NC) Stát). Většina hráčů OL dostupných v 1. kole je všestranná, vynikají jak v blokování průchodu, tak v běhu, a pravděpodobně budou okamžitě působit na další úroveň.

Co však tato konkrétní draftová třída nemá, je hloubka v dovednostních pozicích hráčů. Po sérii po sobě jdoucích draftů s pozoruhodnými běžícími zády a širokými přijímači vybranými v 1. kole letos nemusí být ve čtvrtek vybrán hráč na žádné pozici. Nejlepší sázkou by byla Marquise Brownová z Oklahomy WR, kterou Schrager uvedl jako pravděpodobného kandidáta jako první přijímač mimo palubu. Další jméno, které je třeba sledovat, je D.K. Metcalf; ačkoli jeho produkce v Ole Miss byla flekatá, existuje téměř žádný tělesný tuk na něm.

Pro podrobnější pohled na několik z těchto vyhlídek, včetně větší představy o tom, jak by mohly první dva dny probíhat, The Ringer aktualizoval své Průvodce 100 nejlepších návrhů 2019 NFL ve středu. Pořadí 100 hloubek by mělo poskytnout dobrou základní linii a přehled toho, jak se hraje 1. až 3. kolo, ačkoli naprostá nepředvídatelnost je nakonec to, co dělá z draftu NFL jednu z nejzajímavějších událostí v ročním sportovním kalendáři.


Populární Problémy

Thajské překvapení pro Vilardo v ITF meet

Za ta léta došlo k několika skvělým zápasům.

Jak se zbavit gekonů. Geckové mohou vypadat nenáročně (nebo dokonce jako roztomilý), ale ve velkém počtu mohou být skutečným škůdcem. Pokud jste ve svém domě spatřili více než 1 nebo 2, může být nutné provést gecko ochranu zevnitř ven ....

Jak nosit Spandex šortky pod sukně a šaty. Sukně a šaty se nosí hezky, ale někdy nejsou příliš praktické, nebo se v nich můžete cítit odhaleně a nepohodlně. Spandexové šortky pod sukněmi a šaty ...

Atlanta a Minnesota se v úterý večer setkají ve finále US Open Cup 2019. Zde je možné sledovat zápas.