Nick Kyrgios soudí spor o ztrátu Wimbledonu, obviněn z tankováníBěhem zápasu proti Richardu Gasquetovi ve čtvrtém kole udeřil Nick Kyrgios raketou do hlavy

Nick Kyrgios není kontroverzí cizí. Zdálo se, že Australan to vzdal v polovině svého zápasu proti Richardu Gasquetovi ve čtvrtém kole.

servírování kyvadla na stolní tenis

Kyrgios obdržel varování pro nadávky během druhého setu u rozhodčího křesla Jamese Keothavonga. Později prohrál hru tím, že trefil úmyslně slabý return a nepokusil se o návrat v dalším bodě. Druhý set prohrál 6: 1, ale bojoval o zisk třetí sady v tie-breakeru.

Dav shromážděný na dvoře 2 nebyl ani trochu zapůsoben výstřednostmi Kyrgios.

Dvacetiletému mladíkovi hrozí pokuta od Mezinárodní tenisové federace (ITF).

pásmo na odlehčení tenisového lokte

Pravidla ITF stanoví: Hráč musí vynaložit veškeré úsilí, aby vyhrál zápas, pokud se účastní grandslamového turnaje. Za porušení této sekce bude hráči uložena pokuta až do výše 20 000 $ [12 860 GBP] za každé porušení.

To nebylo všechno. Kyrgios se během střídání při výměně ponožek hádal s rozhodčím židle.

tenisky bílé na bílé

Zůstávám na kurtu. Pokud se na mě naštveš, je to další úroveň. Měním ponožky. Chcete, abych se ho zeptal? Richarde, právě měním ponožky. Ano, je v pořádku.

Kyrgios nakonec prohrál 5-7, 1-6, 7-6 (7), 6-7 (6).

Populární Problémy

Jak správně nosit kovbojský klobouk. Kovbojské klobouky mají dlouhou tradici, a to jak pro funkční účely při práci, tak i jako módní doplněk. I když to vypadá tak jednoduše, jako nasadit si klobouk na hlavu a věnovat se svému podnikání, ...

US Open byly zasaženy poté, co rozhodčí potrestal Alize Cornetovou porušením kódu poté, co byla přistižena při otáčení svého vrcholu správným směrem.

Britská č. 4 získala titul před příští týden akcí ATP Challenger v Pune.

Chtěli jste někdy natočit svůj vlastní film? Psaní, režie a učení se upravovat svůj vlastní film je skličující návrh, ale dává vám konečnou kreativní kontrolu nad vaší tvorbou. Měli byste být připraveni věnovat spoustu práce jen proto, abyste ...

Masové kuličky se snadno vyrábějí a snadno přizpůsobují podle vašeho osobního vkusu. Mezi nejběžnější způsoby vaření patří pečení v troubě a smažení na pánvi. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o různých způsobech přípravy a vaření karbanátků ....

Král hlíny nebyl v této sezóně zatím na tom nejlépe. Podívejme se na některé jeho nejhorší porážky na antuce od doby, kdy začal svou kariéru.