Nick Kyrgios soudí spor o ztrátu Wimbledonu, obviněn z tankování

Během zápasu proti Richardu Gasquetovi ve čtvrtém kole udeřil Nick Kyrgios raketou do hlavy

Nick Kyrgios není kontroverzí cizí. Zdálo se, že Australan to vzdal v polovině svého zápasu proti Richardu Gasquetovi ve čtvrtém kole.

co je plátek v tenise

Kyrgios obdržel varování pro nadávky během druhého setu u rozhodčího křesla Jamese Keothavonga. Později prohrál hru tím, že trefil úmyslně slabý return a nepokusil se o návrat v dalším bodě. Druhý set prohrál 6: 1, ale bojoval o zisk třetí sady v tie-breakeru.

Dav shromážděný na dvoře 2 nebyl ani trochu zapůsoben výstřednostmi Kyrgios.

Dvacetiletému mladíkovi hrozí pokuta od Mezinárodní tenisové federace (ITF).

stolní tenis pro jednu osobu

Pravidla ITF stanoví: Hráč musí vynaložit veškeré úsilí, aby vyhrál zápas, pokud se účastní grandslamového turnaje. Za porušení této sekce bude hráči uložena pokuta až do výše 20 000 $ [12 860 GBP] za každé porušení.

To nebylo všechno. Kyrgios se během střídání při výměně ponožek hádal s rozhodčím židle.

trénovat tenis sám

Zůstávám na kurtu. Pokud se na mě naštveš, je to další úroveň. Měním ponožky. Chcete, abych se ho zeptal? Richarde, právě měním ponožky. Ano, je v pořádku.

Kyrgios nakonec prohrál 5-7, 1-6, 7-6 (7), 6-7 (6).

Populární Problémy

Podívejte se na celé odhalení Tesla Model 3, předání 30 automobilů, právě zde. Akce se konala 28. července.

To byla odpověď Coco Gauffové, když se jí minulý týden ptali na časté srovnávání mezi ní a Serenou Williamsovou.

Příprava prstových brambor je téměř stejná jako vaření běžných brambor. Protože jejich nízký obsah škrobu jim umožňuje udržovat si svůj tvar tak dobře, vaření a pražení jsou oblíbené metody, zatímco vaření na pánvi je ...

Nadace Novaka Djokoviče sponzoruje sérii UTR, kde bude po téměř 2měsíční pauze živý tenis. Turnaj zahrnuje čtyři hráče ve formátu každý s každým.