Novak Djokovic označuje Serenu Williamsovou za jednu z největších sportovců všech dob a říká, že je „hrdý a poctěný, že může hrát současně s ní“

Novak Djokovič a Serena Williamsová

Novak Djokovič a Serena Williamsová

Serena Williamsová je bezpochyby jednou z největších legend tenisové historie. Američanka získala 23 grandslamových titulů ve dvouhře a 16 titulů ve čtyřhře a její dlouhověkost na vrcholu ženských her má v moderní éře jen málo paralel. Myslí si to i mužská světová jednička Novak Djokovič a ve čtvrtek Srb na Williamse zasypal bohatou chválu.

bílé plátěné tenisky

Djokovič nazval devětatřicetiletého jednoho z největších sportovců všech dob a prozradil, že se cítí privilegován hrát po jejím boku.

Novak Djokovič to komentoval během rozhovoru s médii poté, co vyhrál ve dvou setech nad Aslanem Karatasevem a dosáhl devátého finále Australian Open. Srb se vedle toho postaví vítězi pátečního semifinále mezi Daniilem Medveděvem a Stefanosem Tsitsipasem .

Pocta Djokovičovi přišla jen několik hodin poté, co Serenu Williamsovou vyřadila Naomi Osaka ze semifinále dvouhry žen.

'Je to tak úžasná šampionka, která inspiruje sportovce i sportovce po celém světě,' řekl Djokovic. „Ale myslím, že když pro ni uvidíš větší obrázek a všechno, kdo to je, za čím stojí na hřišti i mimo něj ... Je jednou z největších vůbec; sportovci, nejen tenisté. '
'Jsem hrdý a poctěn, že mohu hrát současně s ní a vidět její velikost, zažít její velikost je vzrušující,' dodal.

„Umím se vcítit do Sereny Williamsové a do toho, co prožívá“ - Novak Djokovic

Zatímco Novak Djokovič se posunul o krok blíže k zisku 18. grandslamového titulu a uzavření rekordů v tenisové historii mužů, Sereně Williamsové byla odepřena další šance vyrovnat stejný rekord v ženském tenise.

staré tenisové rakety na prodej
Serena Williamsová

Serena Williamsová

Serena Williamsová rozpis na její tiskové konferenci po její ztrátě na Naomi Osaka se ve čtvrtek dostala na titulní stránky celého světa.

Devětatřicetiletá tisková konference opustila v slzách, když mluvila o své ztrátě. A Novak Djokovic řekl, že by se mohl vcítit do Williamse, který se během několika posledních let několikrát vyrovnal rekordu Margaret Courtové na 24 grandslamových titulů jednotlivců.

'Dokážu se vcítit do Sereny a do toho, co prožívá,' řekl Djokovič. „Když stíháte velké věci, které souvisejí s historií tohoto sportu, evidentně to má velkou váhu, velký tlak. A bez ohledu na počet let, které jste na turné odehráli, a na zkušenosti, které máte, to stále cítíte na svých bedrech.

Populární Problémy

Furman a UNC Greensboro se ve středu setkávají v klíčové bitvě jižní konference. Zde je návod, jak hru sledovat.

Život Johna Belushiho je zaznamenán v novém dokumentu „Belushi“. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online, pokud nemáte kabel.

Bianca Andreescu nedávno prohlásila, že stejně jako Naomi Osaka a Simone Biles má také problémy s duševním zdravím.

Lymfatické uzliny jsou malé, kulaté shluky tkáně, které jsou součástí lymfatického systému. Lymfatické uzliny jsou kritické pro imunitní odpověď těla, a tak se obvykle zvětšují v reakci na infekci a jiné příčiny. Lymfatické uzliny mohou dokonce zůstat ...

David Ferrer nedávno lyricky pojednal o schopnosti krajana Rafaela Nadala v jílovém kurtu a nazýval Mallorca „jasným favoritem“ pro každý zápas, který hraje na povrchu.

Video: Federer - Švýcarský maestro