Novak Djokovic potvrdil na seznamu účastníků akce Bělehrad 2, která se bude konat týden před Roland Garros

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovič hrál minulý týden hlavní roli na turnaji ATP 250 Serbia Open v Bělehradě. Turnaj pořádal Djokovičův bratr Djordje a světová jednička se dostala do semifinále a poté byla vyřazena Aslanem Karatsevem 'rel =' noopener noreferrer '>.

Ale letos se v Bělehradě bude konat další akce ATP 250, jen týden před Roland Garros. A Novak Djokovic byl nyní potvrzen i na vstupním seznamu turnaje Bělehrad 2, který se bude konat od 22. do 29. května.

Djokovič zatím svoji účast slovně nepotvrdil a vzhledem ke své blízkosti k French Open může před startem odstoupit. Odehrání události však má své silné opodstatnění; 33letý muž by byl schopen pokračovat v tréninku v Srbsku a vyhnout se omezením bublinou v Paříži.

Novaka Djokoviče nyní čeká několik týdnů, protože má během dvou po sobě jdoucích týdnů obhajovat své tituly na Madrid Masters a Rome Masters. Srb triumfoval v Madridu v roce 2019 a v Římě v roce 2020 a bude bránit alespoň 50% bodů do žebříčku, které na těchto dvou akcích získal.

Doufejme, že bude hrát v Bělehradě v květnu, ale hlavním cílem je Roland Garros: Novak Djokovic

Novak Djokovic (L) a Rafael Nadal

Novak Djokovic (L) a Rafael Nadal

Po sobotní semifinálové porážce Aslana Karatseva v Bělehradě Novak Djokovic médiím řekl, že on a jeho rodina měli v Bělehradě dobrý týden. Také tvrdil, že chce příští měsíc hrát druhé vydání této akce, ale že konečným cílem byl French Open.

'Byl to dobrý týden a obecně pro nás úspěšný turnaj,' Řekl Djokovič . 'Doufám, že budu hrát (tady) za čtyři nebo pět týdnů znovu, to je plán.' Uvidíme, jestli se to stane. Ale Roland Garros je cíl, tam chci hrát co nejlépe. '

Srb také uznal, že potřebuje zlepšit svoji hru, pokud doufá, že letos vyhraje stříbro na Roland Garros.

'Roland Garros pro mě stále zůstává hlavním zaměřením,' řekl Djokovič. `` (Ale) Potřebuji se zlepšit, musím hrát lépe. Abych měl šanci na trofej na Roland Garros, musím hrát mnohem lépe než dnes nebo v Monte Carlu. '

Novak Djokovič prožil v říjnu pozoruhodných čtrnáct dní v Paříži, kde se dostal do finále, než se poklonil Rafaelovi Nadalovi ve dvou setech. Světová jednička však tuto formu letos ještě nebude replikovat na antuce.

Po delší přestávce po svém devátém triumfu na Australian Open se Djokovič vrátil na turné do Monte Carla. Prohrál tam ve třetím kole s Danem Evansem, k velkému překvapení tenisového světa.

živý stream orli vs seahawks

Populární Problémy

Roger Federer nedávno udělal krásné gesto vůči jednomu ze svých fanoušků, který oslavil její 100. narozeniny.

Zde je několik živých přenosů pro obžalobu prezidenta Donalda Trumpa, které můžete dnes sledovat online, i když nemáte kabel.

Jak se zbavit bolesti cvičením. Specifické formy cvičení mohou pomoci snížit úroveň chronické bolesti dolní části zad (LBP), bolesti fibromyalgie, bolesti krku, ramen a loktů. Roste také důkaz, že osteoartróza, revmatoidní ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 62. cen Grammy online, který se bude vysílat v neděli 26. ledna od 20 hodin. ET/PT na CBS.

Světová jednička Novak Djokovič byl mezi řadou hráčů, kteří popřáli Rogerovi Federerovi k nedělním 40. narozeninám.

Toto byl turnaj rozčilení a nyní je světová jednička Serena Williamsová mimo turnaj, protože Roberta Vinci hraje Flavii Pennettovou ve finále US Open.